Przyjaciel Klubu

Sprawy o różnej tematyce

Czy kaper nadaje się do grupy "Przyjaciel Klubu" ?

tak
10
43%
nie
13
57%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Przyjaciel Klubu

Post autor: Kaper »

Jak już wszyscy zauważyli na naszym forum powstała nowa grupa " Przyjaciel Klubu "

Opis Grupy:
Przyjaciel to osoba która wyróżnia sie spośród użytkowników forum swoim zaangażowaniem w sprawy klubu, jest to pierwszy stopień oraz sprawdzian przed wstąpieniem w szeregi Stowarzyszenia BMW TEAM SLASK
To jest zamknięta grupa, nowi użytkownicy nie będą przyjmowani


Na forum mamy 1399 zarejestrowanych użytkowników. Osobiście tych bardziej aktywnych co minimum raz w miesiącu dodają posta nie wiem czy znajdzie się 100 userów.

Kandydowałem żeby zaliczyć się do grupy żółtych w swoim "liście motywacyjnym" napisałem tak:

"Cześć ... Widzę, że zrobiliście wyróżnienie dla najaktywniejszych użytkowników forum "przyjaciel klubu". Fajna sprawa - już kiedyś poruszałem ten wątek na sb żeby zrobić jakieś takie wyróżnienie ale wtedy sprawę zgasił Marcin i nic z tego nie było... Powiem, że raczej aktywnie uczestniczę na forum i cieszył bym się jeśli bym się znalazł w tym "gronie przyjaciół klubowych" . Znam tutaj sporo osób i sporo też poznałem (mnie też sporo osób zna) na zlotach i w innych miejscach osobiście więc wydaje mi się, że to coś dla mnie :mrgreen:

Ps. na zeszłorocznym zlocie bts byłem, w tym roku byłem i na SCP z naszym teamem byłem, na "otwarciu sezonu" na pierwszym spocie byłem, większości spotów jest organizowane w niedzielę więc ja praktycznie zawsze w niedzielę odpadam. Wczoraj (niedziela, ogólnośląski spot w Gliwicach) też był bym z wami tylko jest taka sprawa, że obecnie szukam roboty bo od 2 tyg jestem na bezrobociu a pozatym już wcześniej byłem zaproszony na niedzielę (wczorajszą) na taką małą imprezkę... U mnie w galerii nie trzeba ściągać pajęczyn, zawsze się coś dzieje w dobrym kierunku. To, że jestem tutaj aktywny i często się udzielam to chyba wszyscy zauważyli ... "




i grono "pedagogiczne" po burzy mózgów i ogromnych debatach dało mi na PW odpowiedz

cyt:

"Siemka,

wydaje mi się, że zakończyło się głosowanie w sprawie twojej kandydatury na stanowisko
Przyjaciela Klubu BTS i niestety ale nie przeszedłeś głosowania.

Życzę wytrwałości, zaangażowania i zgłaszania swej kandydatury w dalszym terminie.
"

Aha, no w sumie myślałem, że przejdę pozytywnie kandydaturę ale nie zdziwiła mnie taka odpowiedz "szefostwa" :neutral: dlaczego nie przeszedłem kandydatury ? Za mało postów (moje posty 1334. Obecnie liderem w grupie pod tym względem jest KoNIK z 1294) ? Jestem tutaj za "świeży" (Czerwiec 2010. Oprócz KoNIKA i Krisstoffa wszyscy są krócej niż ja) ? Hmmm przypuszczam co mnie dyskwalifikuje - to, że rzadko bywam na spotach (wyżej wyjaśniłem czemu tak jest a nie inaczej) i pewnie że nikomu jeszcze nie polałem :570:

Zrobiłem ankietę i teraz każdy z was ma możliwość wyrazić swoją opinię i oddać głos. Najlepiej żeby każda osoba głosująca napisała jeszcze post czy jest za czy przeciw mojej kandydaturze wtedy będę wiedział co mnie dyskwalifikuje...
Obrazek
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

A więc popieram jak najbardziej Kapera.

Uzytkownicy którzy są bardziej udzielający się na forum w ogole nie sa brani pod uwagę. Nie było zadnego ogloszenia ze jest takowy nabór ! Pewna część owej grupy jest na forum już dlugi czas a postów no nie mają za duzo. Np Uzytkownik o nazwie TDS-ik - dołączył ponad rok temu do Teamu i od niedawna dopiero zaczął się po długim czasie pokazywać.

Nie jest do do konca fair względem pozostałej części użytkowników. I tak jak Kaper napisał - jak ktoś nie ma na tyle czasu zeby być na każdym spocie i nie polewa wódki to juz nie nadaje się na takiego członka.

A teraz na koniec powiem jeszcze tyle ze pewnie ktos z ZIELONYCH lub CZERWONYCH się doczepi do tematu i kaper bedzie miał go usunąć. A tak być nie powinno. Każdy ma prawo wyrazić swoja opinię jak również zagłosować w ankiecie.


Oczywiście niech nikt sobie mojej wypowiedzi nie bierze az tak bardzo do serca. Chodzi tylko o to aby było sprawiedliwie. :)
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Kaper widze ze cisniesz ostro ale to nie tutaj bedzie podejmowana decyzja w Twojej ani tez sprawach innych, poniewaz o tym czy bedziesz Przyjacielem klubu decyduja Czlonkowie Stowarzyszenia.

Przedtsawiłem Twoje PW w odpowiednim miejscu wiec temat uwazam za zamkniety
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

To ja Ci powiem Kaper czemu nie przeszedłeś pozytywnej weryfikacji :)

Niestety ale bardzo dużo ludzi za Tobą nie przepada z racji Twoich "znajomości" i tego co wprowadzasz na forum :) a więc zbędne posty i wrzucanie każdemu do tematu fotek jak ma sobie zrobić auto ;) Lepiej będzie jak zajmiesz się swoim i więcej się pokażesz... :)
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

czemu znów otwarte ??

jesteście niekonsekwentni


ps: co ma za znajomości bo ja nic nie wiem, moze być pw jeśli to takie straszne
Ostatnio zmieniony 2012-10-16, 21:16 przez KoNiK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Panowie ale wy chyba troszeczkę się zapędziliście?!

Piszecie o ilości postów. Ale nie tylko to się liczy!
Po 2 ja sobie mogę nabić 1000 postów np w temacie o muzyce i co z tego?
Są użytkownicy forum np Belex który nie wypowiada się za wiele itp ale jak już zabiera głos w jakimś temacie, to ma coś konkretnego do powiedzenia i często jego wypowiedzi są bardzo pomocne.
Nie tylko mi jego posty pomogły.
Po 2 człowiek ten nie raz poświęcił mi wolną niedzielę by się ze mną spotkać, pogadać i pomóc przy aucie :)

Więc nie patrzcie tylko na licznik!


Dodatkowo chcemy by osoby które wybieramy na PK, były dla nas wartościowymi osobami.
Chodzi tu o to kto jakim jest człowiekiem itp.
Również osoby te mają być dla nas "rozwojowe".
PK stworzyliśmy po to by był to "test" dla nich do wstąpienia w szeregi klubowiczów.

Co do polania, jak to Kaper nazwał.
PK to osoba która również utrzymuje z nami kontakt nie tylko na forum.
Często się widzimy, pomagamy sobie itp.
Czasami też spotkamy się przy wódeczce ;)

Nie zapominaj Kaper że Konik był też kiedyś klubowiczem a to jest kolejny plus.


Co do spotów itp. Napisałeś że nie możesz w niedzielę.
OK ale to nie nasz problem. Nie możesz to nie a to jest na twoją niekorzyść.

Piszesz że byłeś na SCP, na spocie organizacyjnym i zlocie.
A co poza tym?
90% użytkowników zaliczyło te 3 zloty i to oznacza że mają dostać PK?

Spójrz na Germana, Tomiego czy Reven. Oni byli pierwsi na placu na zlocie i machali z barierkami itp. Gdzie wtedy byłeś?

PK ma się angażować nie tylko w życie na forum ale ogólnie w życie klubu.
Chcemy też by grono PK, klubowiczów itp to była zgrana paczka o rodzinnym klimacie.


Może trochę chaotycznie napisane ale już ciężko dzisiaj u mnie xD
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Konik otwarte bo ja o to poprosiłem.
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Kaper i inne osoby z forum mnie prosili o to zeby odblokowac temat wiec to zrobilem :wink:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

no tak szkoda zaśmiecać ot, tam mówimy o bitwie morskiej na narodowym
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Kaper i powiem Ci jeszcze jedno.

Byłem na tak, ale teraz mnie zdenerwowałeś, bo mam też wrażenie że masz ciśnienie ino na kolor.
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Wybaczcie ze sie wtrącam :) Ale po tym co tutaj czytam wychodzi na to ze wszyscy Jesteśmy tacy sami...

Piszecie ze Kaper wkleja zdjecia aut jak nalezy zrobić.... Ale Wy też tak robicie.... Albo piszecie o gwincie albo mówicie jaka fela by pasowała i tez wklejacie foty. Nie ma to jak naciskać na kogoś by załozył gwint :D ...

Co do zlotów, nie jeżdżę osobiscie na zloty bo nie mam czasu... Pracuje na zmiany itp itd....
A Wy mówicie ze to Kapera problem ze w Niedziele nie moze wpadac.... Nudzicie sie w niedziele to jeździjcie ale niektórzy pracują nawet w niedziele.... :)

Kolejne.... Co maja znajomości do bycia PK ?? Jesli mam znajomosci to załatwiam sobie PK a nie prosze sie ....

Mi szkoda Kapera teraz... Bo jedziecie po nim jak po tzw "Psie" a sami Jesteście tacy sami :)

Kaper na Twoim miejscu bym sobie darował :) Przechodziłem to samo w poprzednim klubie i wiem ze do niczego nie dojdziesz....

HONIK a co Ci daje żółty kolor ?? NIC!! To tylko kolor :)

Pozdrawiam Dzidek :)
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Dzidek, wiesz ze dobrze się znamy wiec to co ci napisze jest bez spiny.
Tak samo to co wczesniej napisałem Kaperowi też jesyt bez żadnej spiny więc ziomeczku nie mów że cisnę po nim jak po psie.

Co ma PK do znajomości?
Jak dla mnie wiele.
Bo po co nam PK którego 50 %klubowiczów nie zna?

Nasz klub jest dość mały, patrzac np na Syndykat czy sport to wręcz bardzo mały.
Chodzi właśnie o to że owe grono ma być zgrane.
nie potrzebujemy 50 PK z czego możemy liczyć na 10.
Chcemy stworzyć ekipę która zawsze będzie i na którą bd można liczyć.
Dlatego też grono klubowiczów na początku 2013 roku zostanie zmniejszone.
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

temat poruszany miliard razy na forum, PK jest tylko po to żeby co niektórzy mogli się pochwalić żółtym kolorem na forum (kiedyś to był ciemnoniebieski) o ile dobrze pamiętam. Prawda jest taka że jeśli ktoś chce to będzie się udzielać w życiu klubu nawet bez tego kolor a będą też tacy co będą tylko się starać po to żeby być w gronie 'wybranych'. Ja się w ogóle dziwię że jeszcze mi nie zaproponowano tego koloru hyhy :DD (joke)to test tylko forum! a znajomości zawarte przez te forum mogą przetrwać wiele i znam kilka dobrych przykładów. Sam poznałem kilka osób z którymi potrafię utrzymywać kontakt po za forum. Nie chcę teraz tu wyliczać bo to bez sensu ale są ludzie z którymi zawsze chętnie się spotkam a z niektórymi nawet prawie dziennie ;) Nie mówię też, że forum niczemu nie służy bo jakby nie było jest to ważna część życia klubu. Mimo wszystko klub to ludzie, a ludzie się zmieniają a jednocześnie zmienia się BTS. Dziś mamy rocznicę i to już 6 jak powstało to forum. Najlepszym wyjściem jest zrezygnowanie z PK i będzie spokój.

i błagam nie piszcie że ktoś jedzie na zlot mimo iż pracuje, kilka lat temu robiono spoty na telefon o 1 w nocy i było więcej aut niż na spocie w gliwicach.


Honik co WY chcecie zmniejszać ? z czego?

pozdro!
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Dzidek pisze: Co do zlotów, nie jeżdżę osobiscie na zloty bo nie mam czasu... Pracuje na zmiany itp itd....
A Wy mówicie ze to Kapera problem ze w Niedziele nie moze wpadac.... Nudzicie sie w niedziele to jeździjcie ale niektórzy pracują nawet w niedziele.... :)

też pracuje i w niedziele(tak samo jak maqda, Aman i wiele innych użytkowników forum) na spotach jestem i nie wiem w czym problem ?
na spota możesz także z kimś przyjechać nie musisz swoim autem także to tez nie wytłumaczenie


Póki co PK nie będziesz ponieważ całe grono Klubowiczy było na nie więc nie wiem po co ta Ankieta w ogóle
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Nie chce mi się czytać tych bzdur od początku,
ale byłem zawsze przeciwny różnym kolorom na
forum!!!
Chciałem aby je ujednolicić i nas "zrównać"...
Poprzednia edycja PK pokazała jak kto był zaangażowany
w życie forum...
Zlikwidowaliśmy tą grupę zwaną Przyjaciel Klubu i nagle 95%
całej populacji jakby zniknęła z forum...
Bo i po co wpadać tu jako najzwyklejszy USER??? ;)

Nie musimy zachęcać do odwiedzania naszego forum
poprzez pryzmat kolorów...
Zbudujmy tu sympatyczną atmosferę, aby każdy tu
wpadał z chęcią i będzie to największym sukcesem :P

Teraz jest podobnie - tylko w drugą stronę....
jak przed wyborami - każdy chce się pokazać,
zaistnieć, powiedzieć coś dobrego, a w gruncie rzeczy
zweryfikuje nas życie i w krótkim czasie szybko pokaże
co naprawdę jesteśmy warci w kolorze czy bez ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zablokowany