Przyjaciel Klubu

Sprawy o różnej tematyce

Czy kaper nadaje się do grupy "Przyjaciel Klubu" ?

tak
10
43%
nie
13
57%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
DAREX
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-07-28, 22:53
Lokalizacja: Żory

Post autor: DAREX »

Może to dobry lub nie dobry temat ale skorzystam z okazji. Więc znalazłem ostatnio fajną plakietkę organizator zlotu 2008r i ciesze się z niej bardzo bo naprawdę wspomnienia są super jak sobie przypomnę jak było kiedyś z BTS-em to w ogóle nie wierze jak mogło się zmienić aż tak :shock:

A najbardziej mnie zadziwia to że jakbym teraz rzucił temat Andrzejki BTS, to wątpie żeby coś z tego wyszło a kiedyś?

Dorzuce do tego fajny kawałek, znany może mniej znany reszcie.... pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=loeqsCN8L4A
Ostatnio zmieniony 2012-10-17, 20:11 przez DAREX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

DAREX pisze:A najbardziej mnie zadziwia to że jakbym teraz rzucił temat Andrzejki BTS, to wątpie żeby coś z tego wyszło a kiedyś
W OT jest już o czymś podobnym wzmianka ;)
Awatar użytkownika
DAREX
Zaawansowany forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2012-07-28, 22:53
Lokalizacja: Żory

Post autor: DAREX »

KoNiK pisze:
DAREX pisze:A najbardziej mnie zadziwia to że jakbym teraz rzucił temat Andrzejki BTS, to wątpie żeby coś z tego wyszło a kiedyś
W OT jest już o czymś podobnym wzmianka ;)
Bo teraz niestety robi się tu tak jak w ogólnopolskich forach czyli widzimy się raz na miesiąc i nara. Nie ma tej klubowej przyjacielskiej więzi co kiedyś :???: Bo wtedy to był ogień :lol:
tina
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2008-08-24, 19:54
Lokalizacja: Skarszewy

Post autor: tina »

DAREX pisze: Bo wtedy to był ogień :lol:
Racja Darex!

Polać mu bo dobrze gada! :)
Kiedyś czuło się tą więź...
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

DAREX pisze:Może to dobry lub nie dobry temat ale skorzystam z okazji. Więc znalazłem ostatnio fajną plakietkę organizator zlotu 2008r i ciesze się z niej bardzo bo naprawdę wspomnienia są super jak sobie przypomnę jak było kiedyś z BTS-em to w ogóle nie wierze jak mogło się zmienić aż tak :shock:

A najbardziej mnie zadziwia to że jakbym teraz rzucił temat Andrzejki BTS, to wątpie żeby coś z tego wyszło a kiedyś?

Dorzuce do tego fajny kawałek, znany może mniej znany reszcie.... pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=loeqsCN8L4A
Darex już Ci to mówiłem nie raz że te czasy przeminęły i ciężko będzie żeby wróciły :)
Ci co się znają od tych właśnie 6-ciu lat jak istnieje BTS to dalej utrzymują kontakt :)
Ja założyłem temat o Andrzejkach to dopiero po miesiącu coś ruszyło :/ Ale to szczegół...
Przyjdzie wiosna to spróbuję jeszcze raz coś zorganizować... Z dwoma noclegami ;) Ale to nie o tym teraz temat ;)

Sorka za OT :)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Tyle, ze ta ekipa z tamtych czasow ciagle sie spotyka. Tylko juz nie pod szyldem "BTS". To ja tez wrzuce kawalek:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... IeIje1G24A#!
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
LUCKY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2008-08-14, 13:08
Lokalizacja: Racibórz/Czestochowa

Post autor: LUCKY »

Ano dawniej to sie jezdzilo na Olze do Rybnika nad wode na grilka jakie pifkko :)
Silnik jest Bogiem , prędkość nałogiem , turbo podstawą a nitro zabawą
Patrycja
Małopiszący
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-06, 13:05
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Patrycja »

Ja również jestem za Kaperem. Jestem nowa, ale znam go.

"Niestety ale bardzo dużo ludzi za Tobą nie przepada z racji Twoich "znajomości" i tego co wprowadzasz na forum a więc zbędne posty i wrzucanie każdemu do tematu fotek jak ma sobie zrobić auto Lepiej będzie jak zajmiesz się swoim i więcej się pokażesz..." - Tomek to że Kaper ma "znajomości " albo "znajomego" za którym nie przepadacie to nie znaczy że to go od razu dyskfalifikuje do bycia PRZYJACIELEM KLUBU. A że wrzuca do tematu fotki jak kto ma zrobić auto to jak by nie było jest to pomoc, i bycie Kapera na forum bo przez takiego coś pomaga, a widocznie przeszkadza to tylko Tobie...

Honik ma trochę racji z postami, że nie liczy się jak dużo kto ich ma a jakość. A co do polewania, spotykania się i do tego że Kaper nie może w niedziele to nie jest jego problem sami napisaliście że to już nie ten klimat, że klubowicze byli albo są jak przyjaciele a sami się do tego nie stosujecie, bo przyjaciel, kolega z klubu tak by datę ustawił żeby większość klubowiczów się spotkało a nie Ci co zawsze. Klub chyba jest od tego żeby się spotykać i rozmawiać, ale z takim podejściem jakie WY macie będzie ciężko.

Dzidek - zgadzam się z Tobą! Wszyscy jesteśmy tacy sami...

Jestem tutaj od nie dawna, ale znam wielu klubowiczów, ale nie tych " nowych " co są żółtymi...

Tomek - widać faworyzację! I ty się nazywasz "pomarańczowym" czy "czerwonym - no proszę was to chyba jakaś kpina! I te Twoje pisanie to nudna gadka, pokazujesz tylko że masz władzę i że nie lubisz Kapera to nie dasz mu szansy! To nie jest postawa, to jest żałosne...
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Dobra zamknijcie ten temat bo robi się to żałosne.

Wszystko zostało powiedziane, wyniki ankiety też znana więc widzimy co i jak.

Tak jak Ci Kaper napisałem na PW, życzę wytrwałości.
To że nie zostałeś przyjęty obecnie nie oznacza że nie zostaniesz w przyszłości.

Ale takim zachowanie wydaje mi się, że będzie to dłuższa droga niż wcześniej.

Pozdro.
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

temat zamykam, wystarczajaco długo byl otwarty, kto mial ochote powiedziec cos w teamcie to powiedzial kto nie.... przykro mi ale czasu bylo sporo.

AMEN
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Honik, czas pokaże co będzie. Można zamknąć temat bo wszystko zostało wyjaśnione a co nie zostało wyjaśnione niech zostanie świętą tajemnicą.
Obrazek
Zablokowany