Pomoże ktoś wybrać CB radio ?

Sprawy o różnej tematyce
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Pomoże ktoś wybrać CB radio ?

Post autor: PRIMO »

Chce zakupić CB zastanawiam sie nad dwoma modelami Presidenta :
- Johnny III ASC
- Harry III ASC
i myslalem o antence "Georgia " też z presidenta ale nie chce bata dłuzszego niż te 40-45cm
może ktoś używa podobnego zestawu albo ma coś innego ciekawsze do zaproponowania ?
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
maniek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 2012-09-07, 10:33
Lokalizacja: Rybnik / Świerklany

Post autor: maniek »

Co moge Ci polecić z doświadczenia to presidenta jahnny II i antenke MISIOURI jeśli chcesz krótką..(pamiętaj że im dłuższa antena tym lepszy odbiór masz, ja aktualnie mam presidenta alaske i sprawuje sie świetnie na motylku zawsze moge ją sklapnąć) znajomy ma radio johnny III i jak z nim jechałem to żadnej różnicy nie widze poza ceną.. Jednak niech wypowiedzą sie jeszcze inni albo poproś o rade w sklepie z CB mi doradzał zakupu koleś z Rybnika prowadzi sprzedaż obok plazy, zaraz przy parkingu z biedronki o ile dobrze pamiętam :razz:
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

PRIMO, zastanów się też nad takim zestawem jak Radio Yosan TURBO + antena Pirat (neodymowy magnes bodajże 63 cm ) Bardzo dobry zestaw CB na dodatek powiem Ci że go miałem a teraz śmiga z nim mój kumpel :)
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
Aman
Maniak forumowy
Posty: 794
Rejestracja: 2010-01-18, 18:47
Lokalizacja: Boguszowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Aman »

PRIMO, powiem Ci tak, ja posiadam radio z Midlanda 109, a antene z Presidenta ta krotka i sciaga wszystko idealnie :) Ale ja ten zestaw kupowalem ze 4 lata temu ;) wiec teraz sie pwenie duzo pozmienialo wiec napewno znajdziesz cos lepszego i ciekawszego :P
Obrazek
Bylo e46 320d, e39 528i, E46 320d jest E46 330Ci ...:::AmAn:::...
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

U mnie siedzi zestaw Johnny II i antena Sirio Turbo. Gdybym teraz kupował też wybrałbym taki zestaw, bo sprawuje się bardzo dobrze, no może zmienił bym radio na Johnny III, bo ma podświetlenie na pomarańczowo i pasuje do koloru podświetlenia deski :)
Obrazek
SZAJBUS
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2012-10-20, 19:12
Lokalizacja: pszczyna

Post autor: SZAJBUS »

ja ma Johnny II na długim bacie tez z gamy Presidenta ... nic dodac nic ujac ... nie raz mi dupe uratowało
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

radio jeden pieron, antena najważniejsza, krótka presidenta, choć są dobre podróbki tej anteny, za mniejszą kasę! Wcześniej miałem sirio ale 145cm...
Jak chcesz tak drogie radio bierz Johny II, ja mam alana 109.
kamiliano
Małopiszący
Posty: 37
Rejestracja: 2011-10-07, 08:02
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: kamiliano »

Osobiście nie kupował bym presidenta mam zamiennik Johnny III ASC i różni się tylko od oryginału tym że ma napisane na obudowie president mam namiary na gościa który tym handluje jeszcze podkręca te radia i daje CI na nie gwarancje 24 miesięcy jakbyś był zainteresowany to pw
ODPOWIEDZ