Hydrografika

Modernizacje mechaniczne jak i stylistyczne. (Nie AGRO!!!)
maniek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 2012-09-07, 10:33
Lokalizacja: Rybnik / Świerklany

Hydrografika

Post autor: maniek »

Witam :bmw:
Mam do was takie pytanko z racji że na wiosnę mam zamiar zrobić coś z felgami, zamiast malowania zainteresowała mnie hydrografika a dokładnie
http://www.youtube.com/watch?v=4gqB_fcEnnE

Miał może ktoś z tym do czynienia, jestem ciekaw efektu i czy to jest takie łatwe..??
BÓG DAŁ NAM NOGI PO TO ABY DOJŚĆ TAM GDZIE NIE MOŻNA DOJECHAĆ NA GLEBIE
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Mi się takie coś nie widzi... :roll: i pewnie drogie takie coś będzie :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

jest to u nas jeszcze trochę na zacofanym poziomie, w ameryce tym plasti dip oklejają całe auta i jest to świetna sprawa, tak że nie wiem jak u nas szczególnie ma się sprawa to takich wzorków ale możesz prubować:)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Hydrografika to nie jest PlastiDick.
Co do PlastiDicka to kumple z SNB Lodz maluja tym felgi, auta, co tylko zechcesz.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Dokładnie, plasti dip i hydro grafika to całkiem co innego. Jak chcesz coś pisać o zacofaniu to zorientuj się najpierw trochę bo nawet na nasze spoty przyjeżdża jedna e36 pomalowana w całości plasti dipem.
Co do hydrografiki to prędzej zaryzykowałbym zrobienie tym wewnętrznych listew ozdobnych, tylko sam nie wiem jaki wzór...
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

mój błąd źle skojarzyłem :wink:
firu1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2011-12-12, 23:37
Lokalizacja: Orlowiec - EIRE

Post autor: firu1 »

Krisstoff, dobry pomysl z listwami,efekt jest mega

http://www.aquaprint.ie/services.html
"wszystkie pieniadze wydaje na BMW...
reszta to zmarnowane pieniadze..."
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

U nas najczęściej listwy wewnętrzne się tym robi we wzór carbonu.

Co do wytrzymałości tego na felgach to nie mam pojęcia.
Ale wydaje mi się że jak jest to pryśnięte bezbarwnym to nie powinno się nic z tym dziać.
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

W którejś "Operacji Tuning" było na temat HG. Kpl felg nie wychodził jakoś strasznie drogo. A elementy wnętrza to ceny zaczynały się od 30zl chyba..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Next-Generation
Małopiszący
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-06, 12:45
Lokalizacja: Wojkowice

Post autor: Next-Generation »

Jeżeli w Waszych głowach pojawił się projekt zmiany designu elementów w Waszym samochodzie , a można go zrealizować technologią hydrografiki to z przyjemnością Wam doradzimy i pomożemy w jego realizacji. Jeżeli macie jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu: biuro@next-generation.pl, tel. 506809944.
Hydrografika na Śląsku
www.next-generation.pl
walek809
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2013-09-06, 19:35
Lokalizacja: SBE

Post autor: walek809 »

Next-Generation, wykonujesz hydro ? mam do zrobienia nerki w carbon na początek . Jaka cena za same obramki ?

maniek bez stresu możesz zrobić hydro felg technika wytrzymała koleś miał golfa 2 i zrobione hydro fajnie to wyglądało nie pamiętam ile zapłacił ale po znajomości robił , normalnie na allegro cenią a fele chyba około 500zł
E30 318is --> E36 320 & E36 316 --> E34 520 tournig --> E39 523 touring
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

walek809 pisze:normalnie na allegro cenią a fele chyba około 500zł
To tyle kosztuje proszkowe pomaloanie r18! A wyzwalacz to koszt 30 zł plus folia 15 zł... Wieć jak za robociznę to trochę za dużo biorą tym bardziej ,że można samemu to zrobić..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
walek809
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2013-09-06, 19:35
Lokalizacja: SBE

Post autor: walek809 »

whucrew, pisze to co wiem dawno sie tym nie interesowałem . sama folia i płyny to nie wszystko trzeba fele przygotować . używane napewno nie są w idealnym stanie więc roboty trochę z tym jest pewnie . Teraz może coś taniej wykonują . Interesowałem sie tym jakieś dwa lata temu .
Wszytko można zrobić samemu zrobić ... naprawic : tv komputer pralkę i lodówkę oczywiście tylko jaki będzie efekt tej roboty :)

Next-Generation, ponawiam pytanie :mrgreen:
E30 318is --> E36 320 & E36 316 --> E34 520 tournig --> E39 523 touring
Next-Generation
Małopiszący
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-06, 12:45
Lokalizacja: Wojkowice

Post autor: Next-Generation »

walek809 - sorry ale straciliśmy całą listę haseł i musieliśmy się odkopać. Teraz już będę na bieżąco. Co do nerek o które pytałeś - prześlij zdjęcie na:
m.kemona@next-generation.pl albo na biuro@next-generation.pl. Wybierz sobie również wzór który Cię interesuje, większość z nich jest widoczna na stronie http://www.next-generation.pl/wzornik.
Gdybyś miał dodatkowe pytania to pisz śmiało. Chętnie doradzimy, odpowiemy, podpowiemy itp... :)
Pozdrawiam,
Marcin
Hydrografika na Śląsku
www.next-generation.pl
ODPOWIEDZ