Bawaria po Polsku - zapytanie ;)

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

No tak german ale teraz mylisz pojęcia. Chodzi o to żeby pokazać bmw z jak najpiękniejszej strony to co stoi na przeszkodzie żeby zrobić to lepiej latem? Sam pomyśl:)
Awatar użytkownika
Turbo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 549
Rejestracja: 2010-11-07, 23:40
Lokalizacja: Denver/Colorado

Post autor: Turbo »

Moloch pisze:No tak german ale teraz mylisz pojęcia. Chodzi o to żeby pokazać bmw z jak najpiękniejszej strony to co stoi na przeszkodzie żeby zrobić to lepiej latem? Sam pomyśl:)
Jestem Tego samego zdania ;] po co pokazywac auta brudne i na stalówkach jak można je pokazać na błyszczące na glebie i szerokich felach ;)
Obrazek
Niebezpiecznie to jest wsadzać kutasa do turbiny na odpalonym silniku.
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

A zimą wstydzicie się za swoje auta???BMW eksploatuję się cały rok :wink: no chyba że bezdaszniki :razz: Wydaje mi się że filmik nie będzie jeden i tylko z jednego spotkania...Może być ukazany setup zimowy a później z wielkim smakiem setup letni :grin: Takie moje zdanie :570:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Abstolutnie nie wstydze się go ale tak jak Turbo napisał... Wolą pokazać swoją białą szeroko i na glebie ładnie wypolerowaną niż stojącą na zimówkach wygladajcą jak tarpan, i myslę że ta sprawa nie podlega dyskusji bo niema takiej osoby która wolała by pokazać swoje auto "w gorszym świetle"
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Moloch twoja mi się bardzo podoba czy jako koza czy też na glebie.Zrobią jak uważają ja tylko powiedziałem swoje zdanie.Też mam teraz kozę że mógłbym startować jako najwyższe auto(Węgrzol nie ma szans) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeżdżę autkiem na co dzień czy zima czy lato a spoty też są całoroczne :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Moloch pisze:No tak german ale teraz mylisz pojęcia. Chodzi o to żeby pokazać bmw z jak najpiękniejszej strony to co stoi na przeszkodzie żeby zrobić to lepiej latem? Sam pomyśl:)
Oczywiście zgadzam się z tobą masz racje :grin: ale szykują się zimowe spociki myślę że warto pokazać że my nie zapadamy w zimowy sen ale przyodziewamy setup zimowy i zaczynamy Grilowo Białe Szaleństwo ale puki co brak białego do szaleństwa :mrgreen:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

hehe mysle ze BTS nie byłby soba gdyby nie wpadł z solidna ekipa na dobrze zorganizawany mega spot, bedziemy czekac na informacje i jak podopinacie wszystko dajcie znac.

PS. z co najmniej 2-3 tygodniowym wyprzedzeniam zeby zebrac sie w kupe :grin:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
ODPOWIEDZ