Ile to to moze byc warte?

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Wujo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2010-12-25, 22:45
Lokalizacja: Knurów

Ile to to moze byc warte?

Post autor: Wujo »

Panowie mam do wziecia E30 w 2.4 TD 1990 rok SEDAN srebrna dość ładna zadbana, na prawym blotniku pare wgniotek , podloga, progi eleganckie.Ma wspoamaganie , szyberdach i elektryczne lusterka.Teraz stoi na zimówkach , ale koles dodaje alumy chyba orginalne szprychy co byly montowane w E30 z dosc fajnymi oponami.Z pompy wtryskowej w silniku w jednym miejscu kapie ropa trochę , ale silnik odpala normalnie, i dosc fajnie jedzie.Zawieszenie nie wybite.Cene ogolnie wiem jaka koles chce ale nie bede zdradzał.
Ogólnie chce to wziasc na handel bo mam czym jezdzic ale na allegro brakuje 2.4 TD , przewaznie same 1.6 :P Niehc ktos doradzi co i jak jesli moze.Z góry dzieki !
BMW - Radosc z jazdy
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Szkoda że nie dałeś paru fotek było by troszku łatwiej wycenić ale co do silnika odpowiadam dlaczego nie ma ich na Sel. bo te silniki są niezniszczalne to że kapie z pompy to błahostka kilka setek za uszczelnienie załatwi sprawę poza tym nie pamiętam kiedy widziałem 2,4 z niezapocona pompą te silniki maja gorsza kulturę pracy niż 2,5 ale są zdecydowanie dużo mniej awaryjne i zaliczają się do starej niezniszczalnej gwardii diesla BMW
Co do ceny ogólnej za autko sam widzisz jakie ceny E-30. Poza tym diesla w E-30 zdecydowanie jak widzisz trudniej dostać a jak już są to szybko znikają bo znawcy tematu czają się na te sztuki :wink:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
Wujo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2010-12-25, 22:45
Lokalizacja: Knurów

Post autor: Wujo »

mozna zamknac ;) kupiona i poszła od razu dalej :) oczywiscie z zarobkiem :)
BMW - Radosc z jazdy
Zablokowany