[E46] Zmiana foteli manualnych na elekt. problem nie działaj

Czyli wszystko co dotyczy elektryki w naszych BMW!
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

[E46] Zmiana foteli manualnych na elekt. problem nie działaj

Post autor: incoming »

Witam mam problem obecnie mam podgrzewanie fotele seryjne manualne i chce zmienic na elektryczne podgrzewanie i mam problem po podłączeniu fotel nie reaguje na sterowanie podgrzewanie też się nie włancza, o co chodzi przedstawiam obecną wtyczke z foteli manualnych i tą z elektrycznych widać ze są piny w innych miejscach jak sprawdzić czy te elektryczne mają faktycznie podgrzewanie czy koleś pocisł mi sciemę ????


moje seryjne manualne + podgrzewanie

Obrazek






m-pakiet elektryczne i niby podgrzewane

Obrazek
firu1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2011-12-12, 23:37
Lokalizacja: Orlowiec - EIRE

Post autor: firu1 »

strasznie male fotki nie widac nic .... wklej jakies wieksze !! to bedzie wiadomo

mnóstwo fotek jak zalozyc maty do grzanej dupci -powinno pomoc bo kostki wygladaja inaczej
"wszystkie pieniadze wydaje na BMW...
reszta to zmarnowane pieniadze..."
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

noo już sie dowiedziałem ze te m-pakiet nie są grzane więc czeka mnie rozbiórka fotela na części pierwsze i przełożenie ze starych foteli mat. w sumie to jedyny plus tego taki ze oddam samą skóre do tapicera do poprawki boczka zawsze taniej jak sam zdemontuje :)

a tak a propo wie ktoś czy w m-pakietach ten przód podudzia wysuwanego też grzeje? czy tylko sama dupa i plecy ??? bo nie wiem jak ta mata z seryjnych bedzie pasować.
Mario330d
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2011-02-06, 16:50
Lokalizacja: Żory

Post autor: Mario330d »

incoming pisze:noo już sie dowiedziałem ze te m-pakiet nie są grzane więc czeka mnie rozbiórka fotela na części pierwsze i przełożenie ze starych foteli mat. w sumie to jedyny plus tego taki ze oddam samą skóre do tapicera do poprawki boczka zawsze taniej jak sam zdemontuje :)

a tak a propo wie ktoś czy w m-pakietach ten przód podudzia wysuwanego też grzeje? czy tylko sama dupa i plecy ??? bo nie wiem jak ta mata z seryjnych bedzie pasować.
Kolego ja mam fotele M-Pakietowe manualne z podgrzewaniem i fotel grzeje pupę i plecy a wysuwany przód na podudzia nie jest podgrzewany.
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Ten wysuwany kawałek nie grzeje :wink:
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

ok dzięki za info fotele rozebrane w dorbne mak skóra osobno gąbka też pozostaje wyprucie mat wszytych z seryjnych foteli i przekładka potem barwienie skóry z szarej na kremową :) dobrze ze mozna dokupić te zszywki pół ksieżyce bo odginać je to masakra a tak cyk i poprzecinane...

a teraz goło i wesoło

Obrazek
ODPOWIEDZ