[e36 coupe] 328i by Kaper

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

M E R O pisze:Moze szperunek spina ciasniej niz 25% ;)
albo coś na wahaczach jakieś tuleje... Bo tylko przy skręcie . A jak by to od szpery było to i na prostej mi się zdaje, że by było słychać... Kurdę - musiał by ktoś ze mną wsiąć i się przejechać konsek żeby to oblukać
Obrazek
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Kaper pisze:
M E R O pisze:Moze szperunek spina ciasniej niz 25% ;)
albo coś na wahaczach jakieś tuleje... Bo tylko przy skręcie . A jak by to od szpery było to i na prostej mi się zdaje, że by było słychać... Kurdę - musiał by ktoś ze mną wsiąć i się przejechać konsek żeby to oblukać
A czemu na prostej ?? Wtedy oba kola kreca sie z ta sama predkoscia i pokonuja ten sam dystans , dopiero przy skrecie wewnetrzne dostaje po dupie bo kreci sie tyle samo razy co zewnetrzne a ma krotsza droge do przebycia przez co wystepuja naprezenia , kolo zrywa itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Czy spina na 25% czy na 45 czy 70 nie powinien halasowac.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Mystic888 pisze:Czy spina na 25% czy na 45 czy 70 nie powinien halasowac.
No właśnie... od oleju to nie powinno zależeć co nie ? Ciężko powiedzieć dlaczemu tak jest :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

olej z tego co pametam zalazles dobry. poprostu szpera jest zuzyta. rozebrac i zobaczyc tarczki w srodku w jakim sa stanie. a przy okazji sprawdzic czy spina jak powinna. mozna kupic nowe, ale tanie to to nie jest. nie masz wyciekow z niej?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Mystic888 pisze:nie masz wyciekow z niej?
No raczej nic tam nie widać... po założeniu dałem karton pod auto żeby sprawdzić czy cokolwiek kapnie i nic nie kapło... wygląda wszystko ok. Ale sprawdzę stan oleju czy cosik nie uciekło w czasie jazdy
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

W takim razie stawiam na tarczki. Oczywiscie po zakupie nie sprawdziles czy spina na 25%?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Kaper pisze:(odgłos jak by ktoś wychodził z wanny i się poślizgnął :roll: nie jest to szumienie, tylko takie jak by ""basowe" ocieranie się guma o gumę...).
Nie zczailem . Zalozylem ,ze te odglosy to nie z dyfra a z przniesienia napedu bo spina ciasniej
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Mystic888, spina...

Jest tu ktoś kto potrafi ogarnąć mi PDC ? Bo samemu boję się, że coś popsuję :roll:

Jeszcze dziś z nudów zrobiłem sobie takie małe VT (shark mouth)

Obrazek

Oczywiście nie będę szedł w tym kierunku aczkolwiek podobało by mi się takie cuś :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Zrób coś takiego :razz:
Obrazek
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

tą co GERMAN pokazał to jest w jednej z gazet BMW TRENDS
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Kaper pisze:Mystic888, spina...
Ile NM trzeba do zablokowania?
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

No fajnie ,że szperka wpadła ale na tym letnim setupie co posiadasz to nie będzie z niej pożytku. A co do szpery i asc to najlepiej wyłącz asc i zapomnij o jego istnieniu.. tak jest po prostu lepiej i.. staniesz się lepszym kierowcą :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

whucrew, dlaczego nie bedzie pożytku na letnim setupie? Bo co opony szersze niż teraz? :) To jest 328 a nie 318 :D Daje rade :bmw:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Nie nie chodzi mi o naciąg ..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Zablokowany