[E46] by szczepciu

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Fajny ten Twój turas, podoba mi się konfiguracja jasna skóra + drewno
M E R O pisze:Jak mam sie tak czepiac to fajnie jakby jeszcze do kpl dolozyc progi m technik bo kazdy o tym zapomina ;P
Progi nie są aż takie drogie względem reszty, mi udało się znaleźć takie w dobrym stanie za 250 zł komplet. Chcę już wiosnę jak oddam wszystko do malowania :D
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

edeck pisze:E46 już taka kupiłeś po przekładce czy sam przekładałeś polift ?
wydaje mi sie ze auto seryjnie jest po lifcie, błotniki, lampy i przetłoczenia, no chyba ze sie myle to mnie popraw ;) dzieki za opinie. Pytanko do PRIMO: gdzie robiłeś kierownice bo wygląda to konkretnie a mojej przydałby sie zabieg odnawiający :razz:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Raczej nie bo polift był dopiero od października 2001... ;) A Ty masz auto z czerwca ;)

A co do sprysków to nie musiało być xenonu żeby były spryski :)
W 330d które przywiozłem z UK były spryski seryjnie a nie było xenonu ;)
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Tomek pisze:Raczej nie bo polift był dopiero od października 2001... ;) A Ty masz auto z czerwca ;)

A co do sprysków to nie musiało być xenonu żeby były spryski :)
W 330d które przywiozłem z UK były spryski seryjnie a nie było xenonu ;)
Tomek ma racje co do poliftu i sprysków z tym że to wersja na włochy także i tak mnie dziwia spryski ;)
u Ciebie ktoś z przed lifta zrobil po lifta ;) w Wodzisławiu obszywałem kierownice w interior car design w Wodziu >>>

http://www.interior-car-design.pl/gallery.htm
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

PRIMO pisze:u Ciebie ktoś z przed lifta zrobil po lifta
no to sie postarał moim zdaniem :smile: PRIMO dzisiaj miałem okazje zobaczyć Twój wozik, i to 2 razy!!!! (jednak Jastrzębie nie jest tak duże :mrgreen:) rano nie było za dużo widać ale po pracy przyjrzałem sie dokladniej jak mniej mijałeś koło zofiówki (szedłem pieszo :shock:) daylighty wyglądają świetnie :br: a co do tylnych lamp, musze przyznac ze jeszcze nie widzialem takiej konfiguracji - oryginalnie :smile:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

szedłeś chodnikiem w dół zaraz koło kopalni ?? To ty tak sie wpatrywałeś ? :twisted: a ja sie zastanawiałem któż to taki, czy może znam ?? :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

w sumie mogłem kiwnąć ręką, ciekawa byłaby Twoja reakcja :zdziwko: :lol: p.s. drogo wyszla cie kierownica w tym wodzisłąwiu? Może namówie kobiete na regeneracje w ramach prezentu pod choinka :razz:
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

Przy okazji wrzucam fotke auta które mnie zaraziło chorobą zwaną "maniakalnym zaburzeniem marką BMW" hehe. Niby bez szału, na zimowych kapciach i z lampami które już dawno wyszły z mody ale aktualnie ojczulek (czyli wlasciciel srebrnej e36) auto odstawił na bok i inwestuje w domek :)

Obrazek

P.S Świąteczne pozdrowienia z polskiej syberii (dla ciekawych miejscowość Przerośl na podlasiu)
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

jako, że dzień przed sylwestrem zdarzył mi sie mały wypadek (złamany palec na stoku zjeżdżając na dupolocie :570:) prace stoją. Z nudów postanowiłem wprowadzić mały detaling mojej bryczki, posłuchałem sie kolegów i spróbowałem zmienić kolor nerek na czarny. Początkowo troche sceptycznie do tego podszedlem bo w sumie mi ten chrom nie przeszkadzał ale zawsze to jakieś zajęcie w ciepełku, no bo aura za oknem nie sprzyja pracom przy samochodzie:) Wrzucam kilka fotek z pracy

Tak wyglądała przed zabiegiem

Obrazek

Narzędzia (coś do ogrzania zaczepów bo strasznie cięzko je oddzielić, opalarki jeszcze sie nie dorobiłem ale moja kobitka sie przysłużyła swoją machiną do włosów :mrgreen:

Obrazek

Niecierpliwym polecam przed pracą rozluźniacz :570:

Obrazek

najgorsza część pracy prawie zakończona

Obrazek

Obrazek

Efekt końcowy (niestety wykonane telefonem)

Obrazek

Obrazek

wbrew ostrzeżeniom wielu żeby najpierw zerwać ten pseudochrom z kratek zrobiłem to pomijając ten krok. Możliwe, że popełniłem błąd i za pare dni zacznie sie kruszyć itp. ale człowiek uczy się na błedach :cool: poczekamy zobaczymy :D P.S do tych którzy mi doradzili żeby zrobić na czarno, przyznaje wygląda to o niebo lepiej :grin:
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

o wiele lepiej bo ten cały chrom wyglądał słabo, czym to zrobiłeś sprayem?
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

Moloch pisze:czym to zrobiłeś sprayem?
miałem w domu czarny połysk w spray-u, położyłem 2 warstwy na próbę, jak okaże sie za słaby to ściągne jeszcze raz i zdrapie chrom
Ostatnio zmieniony 2013-01-23, 15:12 przez szczepciu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

ale jakiś podkład dałeś?
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

podkład w spray-u też był
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Powiem tak: jeśli dobrze wydrzesz dasz podkład potem spray mze wytrzymać a nie mus. Ja pierwszy raz malowalem sprayem i zeszło dość szybko. Teraz malowalem pistoletem baza i kral do tego dobrze wydarte zapodkladowane i wydarte i po sezonie nawet nie drgło:) ale na twoim miejscu jeśli robisz same sztebelki obkleil bym je folią
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

dużo lepiej :bmw:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ