Spoty Śląsk - Zagłębie.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Dave3er
Zaawansowany forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 2012-03-31, 14:44
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dave3er »

Witam, czytam poraz kolejny ten temat, a kolega z forum powiedział ze dziś jakis spocik na Gliwicach. Moze ktoś napisać gdzie i o której? Wielkie dzięki.
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

siemka. stała miejscówka, Gliwice Auchan godz spotkania w gliwicach 16.00

tu masz temat

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?t=15684
Do zobaczenia Na drodze :)
Dave3er
Zaawansowany forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 2012-03-31, 14:44
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dave3er »

Dzięki Ci bardzo Seba :) Do zobaczenia na miejscu :)
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

Dobra kto jedzie jak sie zabieramy. Bo jazda auto na osbę jest mało ekonomiczna ;). A czasu mało juz zostało. No i do której kto planuje bo musze wiedzieć czy mam tyle czasu :D
Mogę komuś wynająć lokal na Mydlicach jak co to tel 506659889. Parter 37metrow
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

O 15.00 robimy zbiórkę pod Macro tak jak się wczoraj ugadywaliśmy i tam dokoptujemy osoby w auta.Tak będzie najlepiej -będzie wiadomo ile jest aut i ile osób :wink:
Obrazek
Kuti
Przyjaciel klubu
Posty: 255
Rejestracja: 2012-07-08, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kuti »

Ja mogę Kogoś zabrać 3 miejsca mam wolne
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

Kuti jeżeli jest szansa to my chętnie : )
Do zobaczenia Na drodze :)
Garfild
Zaawansowany forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 2012-10-04, 21:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Garfild »

Hej Na dzisiejsze spotkanie to chyba beda potrzebne parasole okropna pogoda
Dave3er
Zaawansowany forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 2012-03-31, 14:44
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dave3er »

Witam, proponuję w niedziele jakiegoś spocika w C.H. Forum na parkingu podziemnym. Co Wy na to? Pisać kto byłby chętny. Co do godziny to jest ona do ustalenia, ale myślę ze coś około 16-17.
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Garfild pisze:Hej Na dzisiejsze spotkanie to chyba beda potrzebne parasole okropna pogoda
Parasole jak najbardziej się przydały :mrgreen: Najważniejsze że pogoda nas nie zniechęciła :wink: Spocik oczywiście udany i jak na taki deszczyk to nawet nas było :mrgreen: :bmw:

Łobuz,gratuluję nowego zakupu i powrotu do marki :bmw: (nareszcie) :br:
Obrazek
Awatar użytkownika
MalinQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2012-10-22, 13:19
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Post autor: MalinQ »

Dave7er pisze:Witam, proponuję w niedziele jakiegoś spocika w C.H. Forum na parkingu podziemnym. Co Wy na to? Pisać kto byłby chętny. Co do godziny to jest ona do ustalenia, ale myślę ze coś około 16-17.
Ja się piszę :bmw:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

MalinQ pisze:
Dave7er pisze:Witam, proponuję w niedziele jakiegoś spocika w C.H. Forum na parkingu podziemnym. Co Wy na to? Pisać kto byłby chętny. Co do godziny to jest ona do ustalenia, ale myślę ze coś około 16-17.
Ja się piszę :bmw:
Bardzo chętnie ale to jest raczej nie realne abyśmy co tydzień jeździli do Gliwic :mrgreen: wiadomo z jakich przyczyn :wink: Dwa razy w tygodniu spotykamy się na miejscu w (D.G).Dalsze wyjazdy są organizowane ok.raz w miesiącu i piszemy o tym na forum w temacie do tego już rozpoczętym.Ale zapraszamy serdecznie do Dąbrowy Górniczej na Pogorie III parking przy molo,wjazd od ul.Siewierskiej w soboty o 17.00 i środy o 18.00 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
sikorka15
Zaawansowany forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: 2012-09-17, 21:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sikorka15 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z tej strony Piotr Sikora i pragnolbym wszystkich tutaj zaprosic na spotkanie.
Dobra teraz juz bez jaj. A więc skoro ten temat nazywa sie spotkania zloty i imprezy to ja chcem nawiazac do tego 3 :568:

W piątek za tydzien dokladnie 08.02 jest impreza w energy i gra Remady. Co wy na to jakbyśmy zebrali ekipe i pojechali na 2-3 samochody w zależności od chętnych ???

Gwarantuje udana zabawe ! :br:
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

sikorka15 pisze:Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z tej strony Piotr Sikora i pragnolbym wszystkich tutaj zaprosic na spotkanie.
Dobra teraz juz bez jaj. A więc skoro ten temat nazywa sie spotkania zloty i imprezy to ja chcem nawiazac do tego 3 :568:

W piątek za tydzien dokladnie 08.02 jest impreza w energy i gra Remady. Co wy na to jakbyśmy zebrali ekipe i pojechali na 2-3 samochody w zależności od chętnych ???

Gwarantuje udana zabawe ! :br:
To muszę zacząć poważne pertraktacje z żoną :)
Czlowiek
Małopiszący
Posty: 37
Rejestracja: 2012-08-04, 08:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Czlowiek »

dzisiaj nie zbyt udanej Aury wiec proponuje spotkac sie w sosnowcu na parkingu podziemnym centrum handlowego plaza na -2 pozimie tam sa dogodniejsze warunki :sex: przynajmniej nie bedzie tak wialo i padalo z braku chetnych spotkamy sie standardowo na molo ale podejrzewam ze nie bedzie to zbyt dlugie posiedzenie pisac posty i malowac sms-y
Niebo mnie nie chce A pieklo boi sie ze nim zawladne
ODPOWIEDZ