Spoty Śląsk - Zagłębie.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Dziś z człowiekiem byłem na plazie ale nikogo poza nami nie było. Reszta była na pogorii??
Awatar użytkownika
Mamon
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2012-11-04, 23:19
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mamon »

ja niestety od 14 do 22 w pracy, jeszcze nie wiem jak sie plany uloza na sobote wiec sie nie deklaruje
Garfild
Zaawansowany forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 2012-10-04, 21:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Garfild »

Jak tak dalej pojdzie to w sbote bedzie mozna poszalec na pogorii o ile tam własnie bedzie spotkanie :kolebka:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Garfild trzymajmy się jednego miejsca bo później część pojedzie na pogorie a część na plaze.Na pogorie przyjedzie parę osób i po godzinie się rozjadą bo stwierdzą że jest za zimno i za mokro :wink: Wydaje mi się że jeszcze troszkę wytrzymamy na plazie do puki się nie ociepli :???: Na ślizganie zawsze możemy wyjechać razem jak ktoś będzie chciał już ze spotu :lol:

To jest tylko moje zdanie :neutral: Wolałbym aby więcej osób się wypowiedziało co do miejsca spotkań.Wiadomo każdemu się nie da dogodzić ale pójdziemy za większością :razz: Piszcie proszę propozycję i znajdźmy jakieś rozwiązanie,bo co tydzień gdzie indziej to nawet dla nowych nie będzie dobre :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mamon
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2012-11-04, 23:19
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mamon »

Ksawer, mialeś mnie na myśli ?? :razz:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Mamon odnośnie czego???Wypowiedzenia się?Oczywiście że tak.Każdy ma się wypowiedzieć :570:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mamon
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2012-11-04, 23:19
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mamon »

Ksawer pisze:Piszcie proszę propozycję i znajdźmy jakieś rozwiązanie,bo co tydzień gdzie indziej to nawet dla nowych nie będzie dobre
żatruje oczywiście :P
ale jeśli mam byc szczery to mnie sie osobiście na Plazie podoba, widno, cieplo i na glowe nie pada
to takie moje subiektywne odczucie i naturalnie pójdę a w zasadzie :kolebka: za większością :grin:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Nowi to osoby których zapraszamy na "ulicy" i mówimy gdzie się spotykamy a tu taki mały zoonk-spot gdzie indziej :shock: Drugi raz taka osoba nie przyjedzie.

Mamon ty już stary jesteś a nie "nowy" :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mamon
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2012-11-04, 23:19
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mamon »

aaaaa to dziekuje :br:
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Osobiście uważam że dopóki się nie ociepli i nie będzie wyraźnej poprawy pogody w okolicach 10C, jestem za Plaza Sosnowiec, pogoria w tej chwili to poraniony pomysł.

Wypowiem się również za Człowieka z którym tylko byłem ostatnio w środę na Plazie jego zdaniem obecnie tylko plaza.
Awatar użytkownika
sikorka15
Zaawansowany forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: 2012-09-17, 21:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sikorka15 »

No plaza spoko ale co z tym harlem shake? i garfield cos wspominal o paleniu? Bo jakby mial byc harlem i palonko to mozemy wszyscy razem jechac np godzien po spocie czyli 18 na pogorie :) Plus ja jutro sie spoznie albo wogole mnie nie bedzie to zalezy ile bedziecie siedziec na spocie boooo na 17 jade na mecz pzdr
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

zostało przegłosowane że Spot na PLAZIE NA -2 Do czasu ocieplenia.. pogoria poczeka, a jeśli bedziemy chcieli poupalać to tak jak mariusz mówił mozemy sie umówić po spocie gdzieś poszaleć czy coś.

Ja osobiście chciałem na pogori, zrobiło sie troche zamieszania, przyznaje sie osobiście ze nie potrzebnie o pogori wspominałem i przepraszam.

OSTATECZNIE widzimy sie dzisiaj na PLAZIE o 17 Oczywiscie poinformuje wszystkich sms by każdy wiedział wcześniej. Pzdr i do zobaczenia... SZEROKOŚCI

PS. a z tym harlem shake.Wstrzymamy sie. zorganizujemy siebie wszyscy i dopiero ;):) bo tak to nie wypali takiemoje zdanie. jak coś to mnie poprawcie :)
Do zobaczenia Na drodze :)
Garfild
Zaawansowany forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 2012-10-04, 21:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Garfild »

Sorki ale Ja odpadam w tym miesiacu zniszczył mnie nadmiar napływajacych rachunkow jakies zaj..ane niedoplaty :571: Upalanka nie bedzie :cry:
Ksawerku Wybacz za to zamieszanie ale macie racje Plaza na tą pogodę jest odpoiednia a jak najdzie kogos ochota na małe szalenstwo to po spocie po uzgodnieniu Sorki i Pozdrawiam Wszystkich :bmw:
Nawri
Małopiszący
Posty: 44
Rejestracja: 2012-09-09, 12:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Nawri »

Kurde zapomnialismy poruszyc na spocie tamatu Harlen shake ;( Musimy to obgadac nastepnym razem :bmw:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Nie sądziłem że tak szybko będziemy musieli zmienić miejsce spotów :wink: Niestety ochronie Plazy coś się nie spodobało i po prostu nas przegonili :neutral: Niby jest zakaz "zgromadzeń" na parkingu :???: Trudno,nie ma co... :smile:

Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak wrócić na stare nasze miejsce "Pogoria III molo"
I tak od tej środy spotykamy się już o 18.00 na parkingu koło mola.Tu nas nikt nie wyrzuci,a i poszaleć można :br: :kolebka:
Obrazek
ODPOWIEDZ