BMW E34 by Malaj

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

W kółko tylko piszesz "mi się podoba wam nie musi" i tyle w tym temacie można poczytac to po kiego grzyba w ogóle robisz galerię? Lipa te auto straszne z ładnego e34 zrobiłeś dziwadło. Wysoka koza z małymi kółeczkami z toną dokładek na przodzie, pysk nisko a nadkola jak w terenówce... Z każdym upem te auto wgląda coraz gorzej, sry ale obstawiam że walniesz jeszcze ze 2 mody "bo twojej żonie się podoba" i wylądujesz w dziale "wiejski tjuning" tyle odemnie.

PS. teraz zwróciłem uwagę. Co to za moro na prawym błotniku? Na wojnę jedziesz? i te klamki w jakieś kratownice? z tego co widze na tym aucie już są kolory? złoty, żółty, pomarańcz, czarny, zielony, czerwony, Jeszcze taxi na dachu, brakuje ci jeszcze szport auspufa i będzie piękny Agrowóz. No wybacz ale jak dla mnie już wylądowałeś w Wiejski tjuning :)
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

WTF??
Obrazek
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Moloch pisze:W kółko tylko piszesz "mi się podoba wam nie musi" i tyle w tym temacie można poczytac to po kiego grzyba w ogóle robisz galerię? Lipa te auto straszne z ładnego e34 zrobiłeś dziwadło. Wysoka koza z małymi kółeczkami z toną dokładek na przodzie, pysk nisko a nadkola jak w terenówce... Z każdym upem te auto wgląda coraz gorzej, sry ale obstawiam że walniesz jeszcze ze 2 mody "bo twojej żonie się podoba" i wylądujesz w dziale "wiejski tjuning" tyle odemnie.

PS. teraz zwróciłem uwagę. Co to za moro na prawym błotniku? Na wojnę jedziesz? i te klamki w jakieś kratownice? z tego co widze na tym aucie już są kolory? złoty, żółty, pomarańcz, czarny, zielony, czerwony, Jeszcze taxi na dachu, brakuje ci jeszcze szport auspufa i będzie piękny Agrowóz. No wybacz ale jak dla mnie już wylądowałeś w Wiejski tjuning :)
zauwazylem ze strasznie pyskaty jestes na tym forum, szkoda ze na zywo nie jestes taki odważny... A od mojej zony to sie prosze odstosunkowac bo trafiasz w czuły punkt czego nie toleruje i moze sie to dla ciebie zle skonczyc widocznie jeszcze jestes zbyt niedojrzały skoro najwazniejsze dla ciebie jest zdanie wymyslonych kolegów zastanów sie na drugi raz co piszesz dobra rada na przyszlosc zapamietaj. Zauwazylem tez ze u was z autami jest strasznie smiesznie bo kupujecie auta z silnikami 5.0 i jak juz nimi wyjezdzacie to jedziecie w pięciu i robicie zrzute na paliwo albo przyjezdza komplecik w 1.8 jak juz wogole przyjezdza to dopiero żałosne...
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Masz bardzo ładny kolor tej 5ki, jak sam napisałeś w pierwszym poście :
Malaj pisze:oczywiscie z racji tego ze jestem milosnikiem starych samochodów jest to 90' rok : )
To zostaw go w tym roku! Kamuflaż na błotniku nie jest stylowy a kolor aż się prosi o zrobienie z niej gustownej limuzyny.
Nie chcesz gleby, niskich profilów - kumam, sam już tego nie popieram, ale dokładki i żółte światła nie dodają mu uroku. Powinno tu usiąść (zależnie od funduszu) 17-18", ew. -20 lub -40 i wsio! Możesz również później rzucić felgi w złotopodobny kolor (Aurel'a E30 miało podobny kolor i patent na felge) i dbać, dbać, dbać ; )

E34 na ulicach zaczyna ubywać, o zadbanych nawet nie wspomne ; )

P.S. ta okleina a'la burberry na klamkach jako jedyna może zostać moim prywatnym zdaniem :razz:
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Popatrz na zdjecie które wrzucił Mystic888, szeroka stal, minimalna gleba te e34 wygląda super , a teraz popatrz na to ze stoi na tyle wysoko ze używać jej na codzień to nic trudnego , obstawiam nawet że Twoje E34 stoi nizej niz ta czarna ale tam spasowanie koło-nadkole jest o wiele lepsze...


Obrazek
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

zgodze sie z wypowiedzia przedmowcow nic nie ma ani ladu ani skladu na twoim aucie, jak piszesz ze kochasz klasyczne auta to to napewno juz nie jest klasyczne, idziesz w agro strone a napewno nie jest ona ta wlasciwa, stal tragedia, opsikane lampy jeszcze gorzej a to moro i kratki ojoj, ale chyba ty tu nie zrobiles galerii zeby otrzymywac porady a krytyke przyjmujesz na klate...nikt tu do nikogo nie jest anty jak uwazasz po to jest stworzone forum aby dzielic sie poradami cos podpatrzec zaczerpnac opinii innych wypowidac sie w galeriach innych uzytkownikow
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Jestem pyskaty bo jie chwale ci auta? Nie rozsmieszaj mnie bo jesteś żałosny, niemam nic do twojej zony nawet jej nie znam coś sobie uroiles w swojej główce. ... jak juz mam to do całkowitego twojego bezguscia którym robisz wiocę z auta... i nie jestem internetowym krzykaczem. Taki jaki jestem na zywo taki i na forum ci co mjie znają to wiedzą... zrobiłeś wieś z ładnego bmw i tyle

A wiesz jak to mówią... nie strasz nie strasz bo się ze*rasz :)
Awatar użytkownika
sylvestr
Zaawansowany forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 2013-02-20, 19:15
Lokalizacja: pru/rac

Post autor: sylvestr »

Malaj pisze:rozumiem ze krytyka daje do zrozumienia ale z moich obserwacji wynika ze zeby miec tu uznanie trzeba miec najlepiej 18 cali z oponą o profilu 30 tylko ze ja sie nie poddaje powszechnym trendom, i nie interesuje mnie krytyka ludzi ktorzy pojawiaja sie na spotach raz w roku i to jeszcze nie swoim autem. Pozdro
Faktycznie nie da się nie zauważyć takiej tendencji na tym forum,a porównanie z innym forami mam.
Co do auta skoro ma być fajna limo, to te kratki z klamek bym wywalił.
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

na tym forum jest masa aut które nie są prawie wcale pomodzone a mimo to maja uznanie między klubowiczami, ale nie mylmy nie pomodzonego auta z zrobieniem wsi
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Moro na błotniku - ok
Burberry na klamkach - ok (chociaż lepiej by było też jakieś moro)
Taxi na dachu - ok

Koło - tak jak pisali (za małe, balon i ten prześwit między kołem a nadkolem :shock: ogarnij to :evil:

Nie ma co się obrażać. Byś powiedział np" panowie macie racje, ale narazie zostaje jak jest, może jak będzie jakiś hajs to coś tam ogarne" ale nie... - ty się cały czas usprawiedliwiasz: że to pokrowce są fajne, że żółtka z pomarańczkami są super, że dokładka ok, tobie i twojej się podoba... (próbujesz nam wmówić nieprawdę i sam siebie oszukujesz)
Obrazek
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Ja też miałem w swoim kompocie ejndżelajsy i byłem pod wrażeniem, jak to "pięknie" wygląda... I również pisałem tutaj, że mi się to podoba i tak to zostanie i możecie mi wszyscy...!!
Ale w końcu wywaliłem to chińskie szajstwo i do dziś NIE żałuję! I nie ukrywam, że do tej decyzji wręcz zmusili mnie koledzy z forum, za co im jestem dozgonnie wdzięczny!!
A jak napisałeś, że jesteś miłośnikiem starych aut, to brnij też w tą stronę! Nikt Ci tutaj nie chce zrobić na złość, wręcz przeciwnie! Usuń tą dokładkę, to TAXI z dachu, daj troszeczkę niżej przód i będzie miodzio!! :bmw:
Samochód ma potencjał, wcale ten kolor jest mega, więc nie rób z niego wioski... :smile: powo i bez nerwów!!
Zychu.
Zaawansowany forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 2012-03-18, 19:16
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: Zychu. »

dużo widziałem na prawde ale to..? :573: większość już ci powiedziała, ze to auto jest po prostu śmieszne.. sprzedaj te stalówki kup normalne koło - myślę ze dla chcącego... , może uda ci sie bez wkładu kasy zmienić, lekka gleba wcale nie dyskwalifikuje auta do jazdy na codzień, u mnie jest dużo dużo niżej, a wjeżdżam wszędzie kwestia nauki jazdy takim autem , fajne są takie auta, przynajmniej dzieje sie coś smiesnzego na forum :razz:
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Ok macie wszyscy racje, auto nie jest robione na ori ani na M ani na alpine auto ma byc zabawne, przod pojdzie nizej w piatek bede z tym kombinowal dokladke jak sie uda to zachowam bo ma dla mnie inna wartosc niz tylko "wygląd" jak nie wejdzie trudno trza bedzie zdjąć, koła małe bo takie chciałem mi to wygląda uroczo, no i nie sądziłem tez ze gwincik nie puści niżej ale jak wyzej, bede kombinował.
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Moloch pisze:Jestem pyskaty bo jie chwale ci auta? Nie rozsmieszaj mnie bo jesteś żałosny, niemam nic do twojej zony nawet jej nie znam coś sobie uroiles w swojej główce. ... jak juz mam to do całkowitego twojego bezguscia którym robisz wiocę z auta... i nie jestem internetowym krzykaczem. Taki jaki jestem na zywo taki i na forum ci co mjie znają to wiedzą... zrobiłeś wieś z ładnego bmw i tyle

A wiesz jak to mówią... nie strasz nie strasz bo się ze*rasz :)
Moloch wybacz ze wybuchłem, ale jestem uczulony jak ktoś ze mną rozmawia i wtrąca w zdanie moją żone... aaa i jak strasze to nie s*am xD
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Ja to nazywam konstruktywną krytyką . Stal jest o wiele za mala . Ja przeszedlem z 18 na 19 bo na 19 mam wieksza glebe optycznie i wiekszy przeswit praktycznie .

Masz fajne e34 mysle ,ze glupie pospawane 17 zrobi tu duzo wiecej niz te wszystkie mody , ktore do tej pory przeprowadziles.

Zrobisz jak uwazasz , ale chyba kazdy chce , aby jego 4 kolka byly obiektem westchnień a nie pośmiewiskiem .

Myśle ,ze jak ma być budżetowo to pospawane 17z e46 bedzie najlepszym wyborem
(nawet wiem kto ma cos podobnego w dosc fajnym setupie)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek


Na razie mam mieszane uczucia bo wyglada to tak

Obrazek
Obrazek
Zablokowany