E39 prostowanie felg alu

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Cure
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2012-04-14, 17:26
Lokalizacja: Żory

E39 prostowanie felg alu

Post autor: Cure »

Elo Panowie
Stało sie, przez nadmierna predkosc i nieuwage zaliczylem spora dziure w asfalcie w wyniku czego obie felgi od strony pasazera dosc mocno sie pokrzywily aczkolwiek trzymaja powietrze :twisted:

Mam do was pytanie czy warto prostowac fele, jak to sie ma do dalszej ekspluatacji i jezeli tak to gdzie najlepiej to zrobic??
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

w zorach prostuja felgi na przeciwko urzedu miasta. A czy sie oplaca? Zalezy jak wygladaja teraz bo moga peknac zawsze ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Tak jak pisze Krzys. W zorach naprzeciwko urzedu miasta prostuja felgi. Oddawalem tam M Systemy i AC Schnitzery. Zawsze ogarniaja bardzo dobrze.
Tylko nie polecam ich do malowania, bo jak mi psikneli S21 to pozal sie Boze.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Cure
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2012-04-14, 17:26
Lokalizacja: Żory

Post autor: Cure »

byłem tam na wycenie za samo prostowanie 60pln plus koszta załozenia opon w sumie 160pln za dwie sztuki, nowych w tej cenie nie kupie a uzywane tez niewiadomo na jakie sie trafi :wink:
ODPOWIEDZ