[E36] "Padło" MalinQ

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

O mada-faka :shock: :shock: :shock:
Temat proponuję zostawić jeszcze
może tydzień, żeby ludzie zobaczyli:
CZEGO NIE ROBIĆ!!!
Otworzyłem tą galerię drugi raz i oniemiałem :DDD
Po czymś takim ludzie postrzegają naszą markę
jak materiał do AGRO TUNINGU i stawiają ją
na jednej półce z calibrą :lol:
Cieszę się jedynie, że nie masz naszych ramek na rejestrację :neutral: :neutral: :neutral:
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Niema co pojechałaś :shock: prośba z mojej strony zamaluj ten niebieski na czarno bardzo cię proszę :wink: :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
MalinQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2012-10-22, 13:19
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Post autor: MalinQ »

Auto idzie cale ma niebiesko ;) juz rozkrecone stoi i czeka do jutra na robote ;)
A elementy to byla proba lakieru :D


Swoja droga... te kwiatki mogla bym tam walnac :D


I jak widać żart mi wszedl :d No ale niektórzy za bardzo biora wszystko na powaznie. :roll:
Logiczne jest ze tym czyms to wstyd jezdzic na chwile obecna. :bmw:
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

MalinQ pisze:I jak widać żart mi wszedl :d No ale niektórzy za bardzo biora wszystko na powaznie. :roll:
Teraz to już wcale nie ogarniam jak czytam te posty mi to nie wygląda jak żart ale kolejna zmiana twojej decyzji ehhh :smile: Lakier z palety BMW ? :???:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

nieee, no fachowe podejście. Zaczynać od malowania "plastików" :570: 30 stron pitu pitu i wreszcie post, że został zmieniony olej... kolejne 30 pitu pitu i znów post o "nowym akumulatorze" :sex:
Obrazek
Awatar użytkownika
MalinQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2012-10-22, 13:19
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Post autor: MalinQ »

Trzeba czytać między wierszami :D Przynajmniej ja tak mam ;)

Nie, nie z palety BMW :) Ale kolor wpadł mi w oko i będzie niebiesko :) I tutaj decyzji nie zmienię, bo do jutra wiele czasu nie zostało i mam nadzieję, że wyrobię się padło pomalować :d Tym bardziej, że już mniej więcej widziałam jak wygląda na aucie.

Kod: Zaznacz cały

Teraz to już wcale nie ogarniam 
Jestem typem człowieka, którego mało kto ogarnia, ale można się do tego przyzwyczaić :twisted:

Kaper pisze:nieee, no fachowe podejście. Zaczynać od malowania "plastików" :570: 30 stron pitu pitu i wreszcie post, że został zmieniony olej... kolejne 30 pitu pitu i znów post o "nowym akumulatorze" :sex:
Kaper, to auto i bez oleju pojedzie :mrgreen: A akumulator niedawno wymieniony :d
Aaa! I pożycz mi tą taśmę na pasy (zrobię różowe) żeby było sportisz :cool: ;)
Kamilbc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2011-08-28, 20:01
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kamilbc »

Zostaw ja biala i nie kombinuj bo naprawdę nieciekawie ten niebieski wyglada, a do bmw bedzie pasowal jak swini kaganiec chyba ze idziesz w tym kierunku to jej nie zaszkodzi...Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
niepokorna
Małopiszący
Posty: 9
Rejestracja: 2013-05-07, 21:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: niepokorna »

Ojj dzieci dzieci :)
o gustach się nie rozmawia :)
z brzydkiego kaczątka wyrasta piękny łabędź....
.... a malinQ szarpie za sznurki byście się nakręcali, przy tym ma niezły ubaw, ja z resztą też :)
Niepokorna
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Zrobila wies tuning, a jak ja wszyscy wysmiali to obraca wszystko w zart. A auto i tak pewnie skonczy u Pabla na kanale haha
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
claudiaaa
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2013-04-23, 10:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: claudiaaa »

Ale wy sie dajecie wkręcać :D
Kassandra
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2013-04-12, 11:21
Lokalizacja: tarnowskie góry

Post autor: Kassandra »

Pewnie u Pabla na kanale nie skończy bo jest jeszcze coś takiego jak wartość sentymentalna :)

Mystic888, krowa, która dużo muczy mało mleka daje i chyba w tym przypadku tak jest z Tobą, wszystko i wszystkich krytykujesz, a siebie uważasz za nie wiadomo kogo :roll: .

Po za tym jak by MalinQ miała przejmować się krytyką to za długo by nie pociągnęła :]
A niektórzy przejmując się tak tym biednym samochodem poprawiają humor nie jednemu :D

Nie podoba się? Jest to logiczne, jeden woli żonę a drugi teściową :br:
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Ja tam nie mam nic do Ciebie, bo Twój samochód Twoja sprawa, ocenię wygląd jak skończysz, tylko co do krowy i Mystica to wiedząc jaki ma samochód nie powiedziałbym, że daje mało mleka... :mrgreen:
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Kassandra
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2013-04-12, 11:21
Lokalizacja: tarnowskie góry

Post autor: Kassandra »

Alexof, tutaj nie chodzi o to kto co ma :) Bo jednego stać na silnik 5,0 a drugiego tylko na 1,6. Chodzi o zachowanie i wyczucie jakiegokolwiek taktu, nawet na forum :)
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Jasna sprawa, że jednego stać na to drugiego na to, do tego nic nie mam. Napiszę w inny sposób, iż spójrz jakie tutaj ZWYKLE są samochody, idące w German Style, nic krzykliwego a jak już to na pewno pasujące do siebie (patrz auto Molocha). To, że Wam się podoba coś takiego spoko, mi się różne inne rzeczy podobają niekoniecznie podobające się innym ale tutaj nie podobają się takie rzeczy, szczególnie jak czyta się, że pff zadbam albo i nie bo i tak skończy na wrakrace. Tutaj bardziej mile widziane są konkrety :) i mam nadzieję, że i tutaj je zobaczę, bo zapał jest, bynajmniej tak mi się wydaje.
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
MalinQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2012-10-22, 13:19
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Post autor: MalinQ »

Ja nie napisałam, że zadbam albo nie. Bo dbać będę do końca dni tego samochodu u mnie, mimo że planujemy jechać na wrak race. :)
ODPOWIEDZ