[E46] Felunie bmw e46 :)

Modernizacje mechaniczne jak i stylistyczne. (Nie AGRO!!!)
Pawel_sosnowiec
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2012-05-15, 21:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Pawel_sosnowiec »

2600 zl gdzies ogolnie jesli bral bym 17 to opony juz mam a znow 18 z oponami chcialbym zakupic wiec nie wiem czy bym sie zmiescil w tej kwocie a jesli nawet to jaki model proponujesz
Awatar użytkownika
sikorka15
Zaawansowany forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: 2012-09-17, 21:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sikorka15 »

Zobacz sobie styling 72. Dosc popularny ale mi sie podoba. Jezeli troche poszukasz to kupisz za grosze te felgi. Kup w zlym stanie ale proste I oddaj sobie do piaskowania I proszkowania I bedziesz mial felgi jak nowe a jak masz 2600 to do tego kupisz jeszcze komplet nowych opon ( nie mowie tu o fuldzie czy Michelin) ale ja w tym roku zaryzykowalem kupilem z indonezji I sie jezdzi pierwsza klasa ;)

(jedyny minus felg nie wiem jak na srebnym czy na jaki bys tam sobie nie pomalowal ale na mojich bialych zeby doczyscic te wszystkie rowki I czasami odlamki z klockow bo siadaja bo tam jest taki ala rant ze idealnie ma sobie gdzie brud siedziec to na mycie felg schodzi dluzej niz samochodu z woskowaniem...)
Dlatego jezeli nie masz nadto czasu odradzam bialy kolor.

U mnie to wyglada tak:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdro
Pawel_sosnowiec
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2012-05-15, 21:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Pawel_sosnowiec »

betka Pierwsza klasa :P musze poszukac czegos :D na czarnym fajnie biale wygladaja :P

dzieki za Pomoc :)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

W kiepskim stanie czyli do renowacji mam takie stylingi 72 ;) :bmw:

PRIMO nic nie przycierało :P Dopiero teraz przyciera o zderzak tylni z racji gleby i szerokości :D Ale to się wszystko dotrze i będzie malyna :P
wrazle
Zaawansowany forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 2012-11-16, 13:02
Lokalizacja: Żory

Post autor: wrazle »

WrazleR ------->
Pawel_sosnowiec
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2012-05-15, 21:02
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Pawel_sosnowiec »

hej mam dowas Pytanie dalej mam ciezko znalezc jakies ciekawe felgi :D :m:
zaproponowano mi na wulkanizacji wloskie felgi a dokladnie repliki orginalow tej firmy tego ten model http://leggera.eu/pl/gallery/74-bmw-3-s ... urigo.html co sadzicie o tym ? czy to lipa ? z wygladu spoko


POzdro
Awatar użytkownika
sikorka15
Zaawansowany forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: 2012-09-17, 21:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sikorka15 »

Mi sie wyglad podoba. Tylko sprawdz co to za firma tych felg dokladnie zebys nie musial prostowac po kazdej glebszej dziurze ;)
ODPOWIEDZ