e39 touring gumy pod tuleje

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
karpiu12345
Zaawansowany forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2013-07-10, 14:18
Lokalizacja: SBL

Post autor: karpiu12345 »

moja tańczy ze względu na opony :Wymiana nie jest aż tak tragicznie trudna do tego użyłem palnika i tuleja prawie sama wypadła :) a później lewarkiem włożyłem nowa. 300 zł mechanikowi bym raczej nie dal , raz ze by coś złe złożył a drugi po co mam dać komos zarobić jak mogę zrobić to sam :) czas ok 2 h na os

odnośnie krytyki kolegi SOKI to chyba raczej nie jest to na miejscu. Może kolega miał inne wydatki ? a Ty go krytykujesz choćby nie wiadomo co się stało. Ja jeżdżę 7 i po remoncie silnika tez mi brakło na czujnik ABS który z ATE kosztuje 300 zl i co napiszesz ze oszczędzam albo nie stać na to auto ? Gdybyś miał 10 opon a samochodzie i jedna by się "zepsuła" wymienił byś wszystkie 10 czy patrzył kupić inną ? Trochę przegiąłeś z krytyką
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,to klasa, to elegancja ...
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Tacy sa wlasnie najlepsi. jezdzi e36 compactem 1.6 LPG a sie rzuca do ludzi z e39 ze nie maja kasy hahaha

Co do ceny tuleji e39 to faktycznie przegieli. Do E34 Lemf 60zł i tylko 2 sztuki.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
karpiu12345
Zaawansowany forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2013-07-10, 14:18
Lokalizacja: SBL

Post autor: karpiu12345 »

no ale wiesz jak , fora klubowe są zakładane po to żeby sobie pomagać , rozumie skrytykować tekst ... kupiłem okazyjnie 2 opony za 50 zł maja 1,5 mm bieżnika :P hehehe to taki absurd ale tutaj chodzi o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników na drodze. Ale tak , niech każdy spojrzy do swojej kieszeni i postara się tutaj pomóż , a słowa krytyki na temat pieniędzy wypowie się przed lustrem w swoim domu , o ile je ma , a może zaoszczędził i nie kupił ?:P hahaha pozdrowka
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,to klasa, to elegancja ...
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Mystic888 pisze:Tacy sa wlasnie najlepsi. jezdzi e36 compactem 1.6 LPG a sie rzuca do ludzi z e39 ze nie maja kasy hahaha

Co do ceny tuleji e39 to faktycznie przegieli. Do E34 Lemf 60zł i tylko 2 sztuki.
Po pierwsze Kolego nie mam LPG w aucie i wydaję więcej na paliwo miesięcznie niż tatuś z mamusią mogą tobie dać. Po drugie nie jest to moje jedyne auto. Po trzecie jak jeździłem na zloty 10 lat temu to wkładałeś sobie chińskie resoraki w to było niepotrzebne bo nie wiedziałeś jeszcze jak się tym właściwie bawić. Tyle w temacie

Co do wymiany albo się to robi jak bóg przykazał ale nie ma tematu.

Wypowiedź została nagrodzona :wink:
Ostatnio zmieniony 2013-08-11, 08:15 przez Soki, łącznie zmieniany 1 raz.
walek809
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2013-09-06, 19:35
Lokalizacja: SBE

Post autor: walek809 »

wymieniłem nie dawno tuleje poprawa od razu :) założyłem lemiego bo wyczytałem że chinole szybko padają , fakt tuleje sa obciążone więc szkoda żeby robić robotę dwa razy chociaż jak posiadam już ściągacze to już nie problem :)
ale jestem zadania tego co kolega wyżej wcześniej śmigałem e34 i szczędziłem na części fakt stare auto nie było sensu pchać kasy teraz jednak zamierzam autem latac długo więc dla mojej buni wszystko wszystko co najlepsze
E30 318is --> E36 320 & E36 316 --> E34 520 tournig --> E39 523 touring
ODPOWIEDZ