Xenon HID z Allegro.... 6000K czy 8000K??

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
michal87sc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-25, 14:31
Lokalizacja: Będzin

Post autor: michal87sc »

to jakie są spoko??
"Przez całe ciało przechodzą ciarki. Dwie nerki rozpoznawczy znak wiadomej marki..." :)
m4tig
Małopiszący
Posty: 49
Rejestracja: 2013-03-03, 11:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: m4tig »

Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Buahahah ale pojechałeś z tym linkiem michal87sc, :573: :573:
Awatar użytkownika
michal87sc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-25, 14:31
Lokalizacja: Będzin

Post autor: michal87sc »

Zajebiste są
"Przez całe ciało przechodzą ciarki. Dwie nerki rozpoznawczy znak wiadomej marki..." :)
dareke36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 216
Rejestracja: 2013-01-15, 20:24
Lokalizacja: Rydy

Post autor: dareke36 »

michal87sc, po 2 miesiącach stwierdzisz że szmelc bo mało widzisz, a następnie zamontujesz ori
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab239316.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Kolega po prostu pyta bo napisał że chce zamontować widzę że z interpretacją na forum ostatnio jest ciężko.

Skoro pyta bo chce to zrobić więc trzeba mu odpowiedzieć krótko a nie sypać farmazony, prawie każdy z nas jeździ starą Beemką taka jest prawda a się zachowuję jak bym miał co najmniej F01 ze skrętnymi bixenonami.

Po co te negatywne komentarze nawet jak nie ma soczewki, a ma dobrze ustawione lampy na pewno nie będzie nikogo oślepiał przy 4000k.

Ja w Compocie nie mam soczewek nikogo nie oślepiam ani nawet policja nie zwraca uwagi.
Z racji tego iż zarówno Compotem jak i Volvo poruszam się dość dużo to tej pory nie miałem problemów z Compotem ze względu na nie oryginalny xenon.

Moje zdanie jest takie chcesz zamontować xenon montuj 4000k zobacz jak to u mnie wygląda
Awatar użytkownika
michal87sc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-25, 14:31
Lokalizacja: Będzin

Post autor: michal87sc »

Chetnie zobacze jak ogarne rozruch
"Przez całe ciało przechodzą ciarki. Dwie nerki rozpoznawczy znak wiadomej marki..." :)
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Soki pisze: ... Po co te negatywne komentarze nawet jak nie ma soczewki, a ma dobrze ustawione lampy na pewno nie będzie nikogo oślepiał przy 4000k.

Ja w Compocie nie mam soczewek nikogo nie oślepiam ...
Sory za ot, ale Soki nie zgodzę się z Tobą kilka razy Cię mijałem i widziałem jak podjeżdżasz może jak jest widno to może jest ok ale jak zaczyna się szarówka, albo noc to oślepiasz im ciemniej tym bardziej. Zależy to również od kąta z jakim patrzy się na Twoje lampy.
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Teraz mam jeszcze nieco niżej lampy ustawione więc jak kolega zrobi sobie podobnie będzie ok :wink:
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

dawno wiekszej bzdury nie czytalem....bedzie ok hhaah no dla Ciebie na bank bedize dobrze...bo kazdy jadacy z przeciwka dostanie ostro po oczach...jest powod dla ktorego nie wsadza sie xenonu do swiatla BEZ soczewki...kolejny etap to filtr stozkowy i wymkontowanie wydechu
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

BeleX pisze:dawno wiekszej bzdury nie czytalem....bedzie ok hhaah no dla Ciebie na bank bedize dobrze...bo kazdy jadacy z przeciwka dostanie ostro po oczach...jest powod dla ktorego nie wsadza sie xenonu do swiatla BEZ soczewki...kolejny etap to filtr stozkowy i wymkontowanie wydechu
\

Skoro masz już tak u siebie w aucie to ok :)

Każdy ma swoją fanaberie, i jakiś dodatek w aucie poza oryginałem. W moim przypadku to jest chiński xenon, nie montował bym go gdyby przednie lampy w BMW miały lepsze światło. Czy to z soczewką lub bez. Pewnie kolega ma ten sam problem i dlatego chce zamontować.
Poza tym nie zdarzyło mi się aby ktoś miał problem z naprzeciwka że go oślepiam w przeciwnym wypadku błyskali by długimi światłami i trąbili, nawet gość na przeglądzie się nie zorientował że jest xenon ponieważ jest to 4000k i niewielka jest różnica pomiędzy zwykłym, światłęm. Do tego dobrze ustawione lampy i na pewno będzie w porządku.
Awatar użytkownika
michal87sc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-25, 14:31
Lokalizacja: Będzin

Post autor: michal87sc »

Soki nie ma sensu... nie przegadasz ;)
"Przez całe ciało przechodzą ciarki. Dwie nerki rozpoznawczy znak wiadomej marki..." :)
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Powiem tak zrobisz jak chcesz, zobaczysz jak to u mnie wygląda i tyle :)
Awatar użytkownika
michal87sc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-25, 14:31
Lokalizacja: Będzin

Post autor: michal87sc »

No dokładnie jednak znajdzie sie grono widze tu obecnych którzy by młotkiem nam potrzaskali ksenony :D Bo łoślepiają
"Przez całe ciało przechodzą ciarki. Dwie nerki rozpoznawczy znak wiadomej marki..." :)
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Bardzo dużo samochodów nie mówię tu tylko o BMW ma źle ustawione światła, czy to ze względu na wypadek czy też sami podnoszą do góry bo jak twierdzą lampy lepiej oświetlają drogę lub w miejsce 60W wkładają 100W aż pali lampy. W tedy to naprawdę oślepia kierowce z naprzeciwka ale jest ok bo to nie xenon :)
ODPOWIEDZ