7-8 września 2013 Summer Cars Party 2013

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Kuti
Przyjaciel klubu
Posty: 255
Rejestracja: 2012-07-08, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kuti »

Moloch pisze:Moi drodzy mam taką propozycję, rok temu była "walka" kto stanie w pierwszym rzędzie, wyszło tak że większość dobrych projektów było zakopanych w środku, proponuję by w tym roku jako pierwsze stały auta którymi możemy się pochwalić jako bts. Co o tym sądzicie?
w zeszłym roku ustawieni byliśmy bez sensu, moim zdanie powinniśmy sie ustawic w jodełkę. Sadze ze tak będzie najlepiej a nie robić rzędy po pięć aut
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Kuti, problem w tym że rok temu pomylili sektory więc byliśmy ustawieni tak a nie inaczej bo poprostu byśmy się nie zmieścili :neutral:
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Przyznaję się bez bicia że w zeszłym roku ja trochę dałem d... i źle Was poustawiałem. Dobrze że w tym roku nie będzie to już na mojej głowie :), powiedzcie mi jak robimy z grillami? Razem z Paprysem pracujemy nad pewnym projektem wspólnego grilla ale nie wiem czy się wyrobimy bo trochę za późno zaczęliśmy, Kuti widział postęp prac :D
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Moloch pisze:Kuti, problem w tym że rok temu pomylili sektory więc byliśmy ustawieni tak a nie inaczej bo poprostu byśmy się nie zmieścili :neutral:

Miejsca to my mieliśmy dużo bo jeszcze można było parkować z tyłu :wink: Chodzi o to by mądrzej ustawić auta w naszym sektorze.Choćby nawet tak jak alfy co stały koło nas.Nie przeszkadza to na pewno w tym aby nasze "cukierki" stały na pierwszym planie o czym rozmawialiśmy rok temu.

A i jeszcze jedno.Cukierek czy nie,pierwsze miejsce i tak będzie dla tych co kupili bilety klubowe.Jeżeli już zostanie takie wolne miejsce to będzie można coś pomyśleć.Pretensje o to może mieć każdy sam do siebie.Temat był tu baaaardzo długo i nikt nie może powiedzieć że coś przegapił bo było odpowiednio wiele czasu :razz:
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

O Ksawer poruszył bardzo ważny temat, podkreślamy że pierszeństwo mają osoby które jadą jako klub, żeby później nie było jakiś zgrzytów, a co do ustawiania aut i tak wszystko wyjdzie w praniu i pewnie będzie improwizacja z tym że przed wjazdtem na teren SCP zostaną wyznaczone osoby które będą ustawiały auta i te wjadą na teren SCP jako pierwsze żeby nie było zamętu :wink:
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Wiadomo coś o zbiórkach ?
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Bida
Małopiszący
Posty: 12
Rejestracja: 2011-05-08, 18:59
Lokalizacja: Bedzin

Post autor: Bida »

Witam. wiem ze sie bardzo wczas obudzilem ale dopiero dzis wrocilem z dosc dlugiego wyjazdu z ktorego mialem wrocic dopiero za 2 tygodnie i stad moje pytanie czy jest opcja zeby sie z Wami zabrac na SCP ( tzn kupic bilety we wlasnym zakresie no chyba ze ktos nie przyjedzie to odkupie od was ). Podjechalbym na 3 stawy i stamtad z Wami na SCP ?
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Było już to omawiane w tym temacie ze 2 razy, mało tego kilka postów wyżej jest napisane
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

[center]OFICJALNE INFO CZYTAC UWAŻNIE I NIE ZADAWAC GLUPICH PYTAŃ:[/center]


[center]

WSZYSTKIE KLUBY KTÓRE NIE DOKONAŁY JESZCZE WPŁAT LUB ODBIORÓW BILETÓW INFORMUJE ŻE JEST TO MOŻLIWE TYLKO DO ŚRODY 4września.
Póżniej biuro będzie już na lotnisku - więc do środy włącznie umawiajcie się na odbiory biletów.

W związku z zainteresowaniem noclegiem przesyłam ostateczną, już potwierdzoną informację o możliwościach noclegów na płycie lotniska.
Firma zewnętrzna Toy-Camp nie weszła ze swoją ofertą, zatem przedstawiamy naszą propozycję:
- możliwość nocowania na płycie lotniska:
a) w samochodzie
b) w namiocie


Warunek: samochody przestawiamy ze strefy klubowej, do strefy parkingowej na noc.
Strefa będzie strzeżona przez paru ochroniarzy.
Strefa noclegowa będzie kosztowała 10zł za osobę, natomiast parking dla samochodów na noc 5zł.
Jest to opcja jedyna jeśli chodzi o możliwość pozostania na lotnisku na noc. Przywozimy swój namiot i spędzamy noc na polu namiotowym.



Z informacji potwierdzonych: w strefie noclegowej o dbędzie się nocna impreza nakręcana przez Tuning Kingz ;-) i ma być grubbo!!! :D
-szczegóły u Kuby Beltrani :D (TuningKingz/Wojna Północ-Południe)[/center]



[center]PROSZĘ O WŁOŻENIE BIAŁEJ KARTKI A4 ZA SZYBĘ KAŻDEGO SAMOCHODU KLUBOWEGO KTÓRY BĘDZIE WJEŻDZAŁ.
JEŚLI ZDĄŻYCIE - NAPISZCIE NA NIEJ NAZWE KLUBU, BĘDZIE NAM ŁATWIEJ WAS KIEROWAĆ NA SEKTORY.
[/center]


MAPA SEKTORÓW KLUBOWYCH SIĘ TWORZY DZIŚ BEDZIE W TYM MIEJSCU



PS: DLA WSZYSTKICH JADACYCH NA SCP dostaniecie odemnie ważne info na PW dotyczace spraw grillowych :wink: prosze sie z nim uważnie zapoznać
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Palermo
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2012-08-28, 21:13
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: Palermo »

Myślę że dla wszystkich ważne info zapodałeś, a czy juz jest cos wiadomo o podziale na sektory kto gdzie będzie stał ? ważne też jest czy jest juz dostepny oczywiście miejsca zbiórek, alej ak rozmawiałem z djmario powiedział że będzie to prawdopodobnie na 3 stawach a co do godziny to zapoda djmario zapewne w odpowiednim czasie :) pozdrawiam i do zobaczenia
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Reszta zbiórek zostanie podana jak Mario poda godzinę zbiórki na 3 stawach żeby się dostosowac :wink:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Moloch pisze:Reszta zbiórek zostanie podana jak Mario poda godzinę zbiórki na 3 stawach żeby się dostosowac :wink:
Tylko nie Mario, jak on wymyśli godzinę to o 4:00 trza będzie wstawać :mrgreen:
ja planuję nie wczesniej jak o 11 z domu wyjeżdzać :kolebka: , nic mi i tak nie ucieknie
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

Kuti poruszył ważny temat. Ustawienie w jodełkę będzie chyba najrozsądniejsze. I mam nadzieję że nie będzie jak w ubiegłym roku chaosu że ja stojąc przedostatni musiałem wypuścić Molocha bo nikt nie pomyślał o tym że ciekawsze auta, takie co mogą przyciągnąć uwagę stoją na samym końcu.

I tak najważniejsze że razem poimprezujemy i byle będzie dobra pogoda.
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

Kolebka ty jak juz coś powiesz hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Myśle ze około 10 można wjeżdzać na teren SCP miejsca w sektorze napewno nam nikt nie zabierze a jak sie tam ktos pojawi przed nami to sie go pogoni i tyle w temacie :razz:
Kanar pisze:byle będzie dobra pogoda.
Pogode zapowiadaja na sobote i niedziele słoneczną i 27 stopni :bmw: :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

djmario pisze: Myśle ze około 10 można wjeżdzać na teren SCP miejsca w sektorze napewno nam nikt nie zabierze
Mario nie poznaję Cię :mrgreen: ale ja jesztem jak najbardziej za, tak więc jak? Jesteś w stanie już podać godzinę zbiórki na 3 stawach? Proponował bym 10:45 szybkie rozdanie bilecików i wjazd na SCP :wink:
ODPOWIEDZ