7-8 września 2013 Summer Cars Party 2013

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
8szymon8
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2012-09-20, 21:50
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: 8szymon8 »

Nie wiem czy zdążę na zbiórkę o 9 na Trzech Stawach, i moje pytanie jest takie czy jeżeli przyjadę spóźniony i powiem że chciałbym do Was dołączyć to będzie możliwość gdzieś stanąć z tyłu (jeżeli będzie oczywiście wolne miejsce, ale na mapie widać że dla bts-u sektor jest dość duży - chyba) by nie przeszkadzać i nie psuć wizerunku klubu :razz: :grin:

Aha. Bilet mam NIEklubowy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

I Teraz każdy kto nie kupił biletu klubowego będzie głupio pytał czy może? Chłopie! Wyraźnie wszystko jest napisane kilka postów wyżej, jesteś kolejny który o to pyta chociaź już odpowiadaliśmy na te pytanie chyba z 5 razy.

PISZĘ TO KOLEJNY RAZ I OSTATNI. BĘDZIE MIEJSCE, BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAPARKOWANIA W SEKTORZE KLUBOWYM, NIE BĘDZIE MIEJSCA NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI STAĆ W SEKTORZE! Osoby które kupiły bilety klubowe mają PIERWSZEŃSTWO jeśli starczy miejsca będziemy dobierać
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

Ja będę czekał tam gdzie zwykle na zjeździe w świerklanach :smile:
Awatar użytkownika
Cupi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 2013-07-10, 11:50
Lokalizacja: Myszków

Post autor: Cupi »

Ja i Marszal zapewne też będziemy spać w samochodach więc PRIMO nie będziesz sam :D

Co do tych kartek za szybami, to żeby nie było wiochy, (nikogo nie obrażając !!! ) że ten ma zielonym albo białym markerem napisane, a druki cienkopisem różowym firmy Stabilo, zorganizuję (dzięki swobodnej drukarce w pracy :D ) 40 egzemplarzy wydrukowanych napisów BMW Team Śląsk :wink:

Myślę że będzie to bardziej czytelne :mrgreen:

Ktoś zgłasza sprzeciw ? :grin: :razz:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Jak najbardziej mozesz drukowac Cupi,
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zbyszekm
Małopiszący
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-14, 18:11
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Zbyszekm »

Moloch pisze:NIE BĘDZIE MIEJSCA NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI STAĆ W SEKTORZE!
ja bede stał w sektorze obok z Roverki.pl :) jak by komus brakło miejsca w sektorze BTSu to niech zagada do nas i myśle ze nie bedzie problemu postawic auta ;)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Cupi jeśli masz taką możliwość to jak najbardziej :)
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

Cupi, fajnie że wyszedłeś do nas z taką inicjatywą.

PRIMO, My też śpimy w aucie. U mnie to nie będzie jakiś szczyt wygody bo tylna kanapa nie jest składana, ale jakoś damy rade te 3-4 godzinki przelewitować.

Co do tego SCP to nie widzi mi się trochę odległość sektorów klubowych od reszty imprezy tzn, wystawcy aut które będą cały czas stały, jakieś budki z gratami do aut, mają blisko do toru wrak rejsu, 1/4, ogółem do wszystkiego. A my klubowicze, czyli połowa tego narodu co tam będzie, Ci co wystartują w jakiejś konkurencji, pojadą sprawdzić swój samochód, musimy ciś z buta przez całe lotnisko! masakra jakaś...Dali by to jakoś 50/50.
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Ja tylko jestem ciekawy czy będą pilnować, żeby nikt nie rozpalał tych grilli w trakcie imprezy czy będzie jak co roku, że na początku pilnowali a potem już każdy palił :)
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Panowie i Panie !! Ci co wjada pierwsi na sektor !!
USTAWIAĆ SIE Z GŁOWA ŻEBY MOŻNA BYŁO W KAŻDEJ CHWILI WYJECHAĆ I TAK ŻEBY KAŻDY MIAŁ MIEJSCE !! W TAMTYM ROKU BYŁO TO TRAGICZNIE OGARNIETE PRZEZ PIERWSZE OSOBY KTÓRE WJECHAŁY !!
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Primo, pierwszy wjedzie prawdopodobnie Mario, później Ja i jeszcze dwie osoby które będą kierowały tym ustawieniem
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Świetny pomysł z tymi kartkami. :wink: Ja również będę spał w samochodzie. Jutro drobne przygotowanie do zlotu i też odliczam godziny :mrgreen:
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Kuti
Przyjaciel klubu
Posty: 255
Rejestracja: 2012-07-08, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kuti »

PRIMO pisze:Panowie i Panie !! Ci co wjada pierwsi na sektor !!
USTAWIAĆ SIE Z GŁOWA ŻEBY MOŻNA BYŁO W KAŻDEJ CHWILI WYJECHAĆ I TAK ŻEBY KAŻDY MIAŁ MIEJSCE !! W TAMTYM ROKU BYŁO TO TRAGICZNIE OGARNIETE PRZEZ PIERWSZE OSOBY KTÓRE WJECHAŁY !!

Primo tak jak pisałem wczesniej ustawmy sie w choinkę i będzie po problemiekazdy bedzie mógł wyjechac i wjjechac. W zeszłym roku to była tragedia
wrazle
Zaawansowany forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 2012-11-16, 13:02
Lokalizacja: Żory

Post autor: wrazle »

co do grilli nie ma ktoś Elektrycznego ^^? molocha akumulator jest wytrzymały :D
WrazleR ------->
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

PRIMO pisze:Panowie i Panie !! Ci co wjada pierwsi na sektor !!
USTAWIAĆ SIE Z GŁOWA ŻEBY MOŻNA BYŁO W KAŻDEJ CHWILI WYJECHAĆ I TAK ŻEBY KAŻDY MIAŁ MIEJSCE !! W TAMTYM ROKU BYŁO TO TRAGICZNIE OGARNIETE PRZEZ PIERWSZE OSOBY KTÓRE WJECHAŁY !!


Ja pierwszy wjechałem :razz: :kolebka: :br:
Obrazek
ODPOWIEDZ