[E36] BOSTONGRUEN METALLIC (275) by Soki

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

michal87sc pisze:myslalem ze nie wpiszemy sie w zjazd z dk86 :O
Spoko jak Soki trzyma lejce, to konie jadę tam gdzie potrzeba :bmw:
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

zawias pisze:kiedy to dasz w dół ? :D bo komicznie wyglada :mrgreen: zreszta compact to compact... fajnie ze sobie dbasz , ale te auta dla mnie w zadnej postacji nie zrobia furory... wracaj do e34 :-)
Cześć zawias dawno ciebie tu chyba nie było, żyjesz w ogóle?? W polsce jesteś ??

Co do obniżenia myślałem o tym ale z przyczyn trudnego terenu nie ma takiej opcji. Zawisł bym już kilka razy na brzuchu. Jak pamiętasz moje byłe E34 Shadow one było na glebie ale to też było auto na weekend więc to jak gdyby zmienia postać rzeczy a Kompotem śmiga czasami żona i ja osobiście dojeżdżam do wielu firm gdzie droga przypomina rajd dakaru więc nie mogę tego opuścić niżej. co do zmiany auta są plany ale już raczej na e39 ponieważ E34 trochę mi się przejadło miałem kilka modeli i już mnie to nie cieszy.
Awatar użytkownika
michal87sc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-25, 14:31
Lokalizacja: Będzin

Post autor: michal87sc »

zawias pisze:kiedy to dasz w dół ? :D bo komicznie wyglada :mrgreen: zreszta compact to compact... fajnie ze sobie dbasz , ale te auta dla mnie w zadnej postacji nie zrobia furory... wracaj do e34 :-)

w postaci COUPE robi furore
"Przez całe ciało przechodzą ciarki. Dwie nerki rozpoznawczy znak wiadomej marki..." :)
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Zawias dobrze napisał i muszę racje przyznać :) E34 to E34 kultowe auto i bezawaryjne.
Co do samego kompota to mało doceniany jest ten model według mnie i tyle sam kiedyś negatywnie o tym modelu myślałem ale po użytkowaniu jest to naprawdę praktyczne auto jeżeli chodzi o przestrzeń załadunkową ze względu że to hatchback. Po drugie jak ludzie mieli okazje się przekonać to jak na 1.6 radzi sobie bardzo dobrze. :mrgreen:
Awatar użytkownika
michal87sc
Zaawansowany forumowicz
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-25, 14:31
Lokalizacja: Będzin

Post autor: michal87sc »

No nie mówie że sie nie zgadzam.... ale e36 coupe to obiekt moich westchnień :D od kilku lat :D:D:D:D Obrazek

Obrazek
"Przez całe ciało przechodzą ciarki. Dwie nerki rozpoznawczy znak wiadomej marki..." :)
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

michal87sc, no pojechales z tym pierwszym zdjeciem. Naprawde jest piękna... WIOSKA :)
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Ja generalnie zawszę chorowałem na serie 5 a ten Kompot to spory przypadek że kupiłem :)
Kupiłem to od znajomego wiedziałem co jest, a szukałem dość długo auta i akurat to było w stanie zadowalającym.
Awatar użytkownika
Soki
Zaawansowany forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 2008-12-16, 20:27
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Soki »

Compocik sprzedany :wink:

Proszę admina o przeniesienie do archiwum.
Zablokowany