[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Jak zwykle profi robota :) I satysfakcja ze własnymi ręcoma :D
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Kurcze jak mi się to twoje autko podoba, jeden z nielicznych sedanów które mi się naprawdę podobają :bmw:
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

Genialny masz ten kolor zacisków. Wygląda jak by to tak z taśmy zjechało. Ogólnie ładnie się prezentuje. Mijaliśmy się jakiś czas temu w Żorach to się przygapiłem.
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Dzidek
I satysfakcja ze własnymi ręcoma
No jest tak jak piszesz.. Jest to bezcenne uczucie bo wiesz co masz :bmw:

Moloch
Kurcze jak mi się to twoje autko podoba, jeden z nielicznych sedanów które mi się naprawdę podobają
Raz jeszcze dzięki :bmw: Miło to słyszeć od osoby która posiada jedno z czołowych aut na forum :oops:

Kanar
Genialny masz ten kolor zacisków. Wygląda jak by to tak z taśmy zjechało. Ogólnie ładnie się prezentuje. Mijaliśmy się jakiś czas temu w Żorach to się przygapiłem

Kolor jest kwestią gustu, jak ktoś lubi czerwony to niebieski mu nie podejdzie :wink:
Fajnie ,że tobie się podoba bo zależało mi aby to nie trąciło wioską zbytnio i chyba się udało.
Szkoda Kanar ,że ja cię nie zauważyłem bo byśmy przystaneli i pogadali troszkę. Następnym razem trąb , machaj lub zajezdzaj drogę :wink: Do następnego :bmw:


A na dziś mam nudną relację z wymiany oleju o której bym nie pisał gdyby nie jeden fakt:

To jest filtr oleju przed wymianą:
Obrazek

Czyli zużyty, po 10000 km. Jak widać nie jest czarny a olej ma jeszcze przyjemny kolor. I dlatego o tym piszę bo wiele jest pytań jaki olej do m52. Olej na którym moje autko przejezdziło ostatnie 10 tyś to 5W-40 Total Quartz 9000 energy który posiada rekomendację BMW LL i LL98. Cena Totala jest konkurencyjna a jakość doskonała co wynika z moich doświadczeń + oryginalne bańki mają po 5l ! . Więc polecam !! Może komuś to pomoże.

Dlatego na następne 10 tys km wybrałem znowu Total Quartz 9000 ale tym razem bez dopisku Energy. Posiada on jeszcze nowsze rekomendacje BMW.

Obrazek

A na koniec aby nie być gołosłownym zdjęcie podswietlenia nóg. Wg mnie wyszło fajnie.
Pozdro :bmw:

Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Ja tez przy Swojej sam grzebie, piekne uczucie i tak jak piszesz "wiesz co masz" :-)
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Awatar użytkownika
Kanar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 2012-06-02, 14:37
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Kanar »

whucrew pisze: Kolor jest kwestią gustu, jak ktoś lubi czerwony to niebieski mu nie podejdzie :wink:
Fajnie ,że tobie się podoba bo zależało mi aby to nie trąciło wioską zbytnio i chyba się udało.
Szkoda Kanar ,że ja cię nie zauważyłem bo byśmy przystaneli i pogadali troszkę. Następnym razem trąb , machaj lub zajezdzaj drogę :wink: Do następnego :bmw:
Akurat wracałem z roboty Sprinterem tak więc nie mogłem się zbytnio zatrzymywać.
Kolory różne się mi podobają ale ten jest obłędny.
BMW E46 320d by Kanar
/viewtopic.php?t=16634
Awatar użytkownika
smyru
Małopiszący
Posty: 57
Rejestracja: 2012-02-18, 05:55
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: smyru »

Moloch pisze:Kurcze jak mi się to twoje autko podoba, jeden z nielicznych sedanów które mi się naprawdę podobają :bmw:
x2
whucrew pisze:
Nie wiem czemu ale właśnie takie rzeczy cieszą mnie najbardziej :br:

Już wkrótce będę mógł znowu coś dopisać do VIN-u :wink:
Mam to samo :D Szkoda, że cup holder jednoczęściowy, a nie ten nowszy, rozbierany, ale jakby nie patrzeć to również rarytas i dobry dodatek :) Gratuluje autka i będę śledzić temat :)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Obrazek
smyru
Mam to samo :D Szkoda, że cup holder jednoczęściowy, a nie ten nowszy, rozbierany, ale jakby nie patrzeć to również rarytas i dobry dodatek :) Gratuluje autka i będę śledzić temat
Dziekuje za miłe słowa :bmw: Zawsze to dodatkowa motywacja :wink:
Jeśli chodzi o cupholder to szukałem również tego nowszego ale szybko doszedłem do wniosku ,że ten nowszy ustawiłbym w tej samej konfiguracji co ten co mam obecnie więc nie miało to dla mnie znaczenia.. choć ten cupholder ma jeszcze jedna zaletę którą mam zamiar wykorzystać modząc go trochę po swojemu ale to w dalszej przyszłości bo..

Dzisiaj o godz 6.20 rano przyszła na świat moja piękna i zdrowa córka!!!
Więc siłą rzeczy Beata pójdzie w odstawkę na jakiś czas ale obiecuję ,że temat mojego sedana bedzie się dalej rozwijał ponieważ autko jest traktowane jak członek rodziny..
Każde moje BMW było tak traktowane bo z każdym wiążą się jakieś niezapomniane wspomnienia. Ponieważ historia lubi się powtarzać nie mogę się doczekać kiedy mój sedan przywiezie moją żonę i córkę do domu :br:
Pierwsza przejazdzka w życiu mojej córki odbędzie się autem marki BMW ( identycznie jak syna) co dla mnie jest tym bardziej bezcenne :br: :bmw: Póżniej przyjdzie czas na wycieczki i weekendowe przejażdzki może i spoty , zloty.. :wink:


Dlatego postanowiłem Beacie zrobić parę wyjątkowych zdjęć aby nie czuła się przez zimę tak bardzo pominieta :wink:

Zapraszam do oglądania i komentowania: :bmw:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdro wszystkim :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Gratuluje córki i pięknego e36 :-)
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

szczeble w zderzak ! i będzie mega :sex:
Obrazek
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Gratki :br: Niema to jak córeczka tatusia wiem coś o tym heheh Zdróweczka życzę dla małej pociechy :razz: Co do autka moje zdanie znasz więc tylko dodam tak trzymaj :grin: :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
dipper
Małopiszący
Posty: 11
Rejestracja: 2013-07-27, 19:20
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: dipper »

Gratulacje dla tatusia i jednocześnie dla posiadacza pięknej furki ;)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Dzięki ludziska za życzenia :bmw: i trzymajcie kciuki bo teraz wiele nocy czeka nieprzespanych :wink: Pozdro wszystkim :bmw:

Na dzień dzisiejszy doszedł nowy fant który wg mnie super wygląda.. Ma on mieć zastosowanie praktyczne ale wniósł także dużo w wygląd ale o tym za chwile..

Miałem okazje dużo popracować przy autku ale nie wszystko się udało i nie wszystko skończone więc pochwale się tym dopiero jak ogarnę :wink:

A teraz udało się zrobić nową i ostateczną kontrolkę tempomatu. Jest oryginalna i pochodzi z e39 więc wygląda doskonale :razz:

Obrazek

Rozebrałem , wyczyściłem w środku lampy anastępnie polerowałem szkła a następnie uszczelniłem lampy. Autko ma teraz mniej mętne spojrzenie ale i tak wymagają jeszcze ingerencji papieru ściernego i tlenku ceru :neutral:

Obrazek

Ponieważ moja żona w ciąży posiadała nadludzką moc musiałem wymienić także ogranicznik drzwi :wink:

Obrazek


No i nareszcie element wspomniany na początku.. Napiszę krótko:

[center]Idę w " GERMAN'' style ! :wink:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


[/center]


Myślę ,że wygląda fajnie a docelowa ma na jakiś czas wylądować na dachu box którego aktualnie poszukuję :wink:
Pozdro :bmw:
Ostatnio zmieniony 2013-09-23, 18:07 przez whucrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

super ten sedanik !! podoba mi sie !! :bmw:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Pasuje ten bagażnik :)
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
ODPOWIEDZ