[e36] Łukasz ///3 316i > 328i indywidual

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Łukasz ///3
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2013-03-03, 17:44
Lokalizacja: T S Z

Post autor: Łukasz ///3 »

ManiekCSL pisze:Piękny kocur :D

Jak silnik, udało Ci się już coś ogarnąć?
jeszcze nie nie zrobione stroker sie kisi nie wiem, co mam robic czy stroker czy bd kompresor jak ma byc kompresor to stroker odpada czas pokaze cos sie napewno podlubie :razz:
Kaper pisze:brakuje mi tu czegoś. Ale kolor jeden z lepszych jaki może być w E36,,,
PRIMO pisze: ale felgi jak dla mnie nie pasuja...
x2
troche elementów brakuje, rejestracji .. naklejki na szybę chyba ze się bardziej określisz sprecyzujesz swoje myśli :mrgreen:

co do felg fakt lipa .. bo za wąsko w zimie dokupie ranty i będzie tak jak mi się podoba bo przecież to moje auto i ma się mi podobać :mrgreen:

dzięki za miłe słowa i tez opinie na nie, ale auto juz jest prawie skończone i takie zostanie, jeszcze jest pare drobnych szczegółów do poprawy spasowania ale mam juz z górki wazne ze jest juz w całosci i cieszy moje oko bardzoooo
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Łukasz ///3 pisze:co do felg fakt lipa .. bo za wąsko w zimie dokupie ranty i będzie tak jak mi się podoba bo przecież to moje auto i ma się mi podobać
mi tu poprostu nie pasuja te felgi... Wiedzialbym innym model, coś ciekawszego...
Te sa juz tak oklepane... Hammany czemu nie zostały ??
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukasz ///3
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2013-03-03, 17:44
Lokalizacja: T S Z

Post autor: Łukasz ///3 »

PRIMO pisze:
Łukasz ///3 pisze:co do felg fakt lipa .. bo za wąsko w zimie dokupie ranty i będzie tak jak mi się podoba bo przecież to moje auto i ma się mi podobać
mi tu poprostu nie pasuja te felgi... Wiedzialbym innym model, coś ciekawszego...
Te sa juz tak oklepane... Hammany czemu nie zostały ??
bo mi sie znudziły ja na każdy sezon miałem inne felgi :wink: to koło jest miej więcej docelowe chciałem inne możne sie kiedyś trafi :razz: napewno zostaje tak na przyszły sezon :wink:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Łukasz ///3 pisze:chyba ze się bardziej określisz sprecyzujesz swoje myśli :mrgreen:
Obrazek

(czarna kratka w zderzak + spojler na klape + inna felga - ta się za bardzo świeci ! Widział bym tu harge, AcS lub BBS RS )
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukasz ///3
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2013-03-03, 17:44
Lokalizacja: T S Z

Post autor: Łukasz ///3 »

Kaper pisze:
Łukasz ///3 pisze:chyba ze się bardziej określisz sprecyzujesz swoje myśli :mrgreen:
Obrazek

(czarna kratka w zderzak + spojler na klape + inna felga - ta się za bardzo świeci ! Widział bym tu harge, AcS lub BBS RS )
z taka gleba to bym mogł sobie tylko patrzec na to auto a felga ma sie swiecic jak psu j ..

szczebelki zostaj na zawsze, felgi to kto wie moze kiedys napewno nie RSy :wink: a lotke z GT hmm mam do sprzedania jak cos oryg co coupe a do zołtka jej nie załoze nigdy wiec zostaje tak jak w sumie jest


poza tym dorwalem ciekawy zestaw gwint KW a tylne amory KONI z regulacja wiec TAT wylatuje :wink:
ODPOWIEDZ