[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

whucrew pisze:szczepciu napisał/a:

w czwartek między 13 a 14 miałem okazje zobaczyć twoje wozidło przy KWK ZOFIÓWKA ciekawa opcja z tą trumna, wyróżnia sie


No żona mnie odbierała z jobu Szczepciu robisz na Zofii też?
ano robie, dziwne że dopiero pierwszy raz widziałem twojego sedanika na kopalnii :roll: Ps. fajnie wygląda twoja żonka za kółkiem :br: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

Natknąłem się dziś na twojego sedanika obszedłem dookoła i powiem bardzo fajna sztuka z tą trumna wygląda elegancko przyciąga wzrok niech ci służy :bmw:
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Auto robi bardzo dobre wrazenie. Moge nawet powiedziec ze mi sie podoba. Szkoda, ze nie mielismy czasu troche pogadac.
PS. Przepros dzieciaka, ze go tak wystraszylem z tym misiek :)
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
M E R O
Maniak forumowy
Posty: 768
Rejestracja: 2009-08-06, 07:42
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski

Post autor: M E R O »

Sedan obmacany . Pomysl moze o konserwie nadkoli na zime , no i stylingi musowo do renowacji na nastepny sezon ;) . PS: przymierz te tyly na przod , jestem ciekaw jak to siadzie
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

szczepciu pisze:ano robie, dziwne że dopiero pierwszy raz widziałem twojego sedanika na kopalnii :roll: Ps. fajnie wygląda twoja żonka za kółkiem :br:
Nie pojawiam się tam czarną bo się o nią martwię :wink:

A co do żony to też lubię patrzeć jak prowadzi bo jej pasuje w tym aucie :wink:

Natknąłem się dziś na twojego sedanika obszedłem dookoła i powiem bardzo fajna sztuka z tą trumna wygląda elegancko przyciąga wzrok niech ci służy
Haha ja też obejrzałem twoje e46 dokładnie i oniemiałem. Piękna jest!
Mystic888 pisze:Auto robi bardzo dobre wrazenie. Moge nawet powiedziec ze mi sie podoba. Szkoda, ze nie mielismy czasu troche pogadac.
PS. Przepros dzieciaka, ze go tak wystraszylem z tym misiek
Dzięki Mystic. No właśnie na spocie było dla mnie tyle nowych mordek ,że nie ogarniałem. To samo miałem z Mero. Ale jeszcze się spotkamy na bank :bmw: A co do juniora nie chowa w sercu do ciebie urazy ha ha ha :wink:
M E R O pisze:Sedan obmacany . Pomysl moze o konserwie nadkoli na zime , no i stylingi musowo do renowacji na nastepny sezon ;) . PS: przymierz te tyly na przod , jestem ciekaw jak to siadzie
Mero tobie też sorry ,że tak mało pogadaliśmy ale było mi bardzo miło ciebię poznać. Myślę ,że jak nadarzy się jakaś okazja to na spokojnie jeszcze kiedyś poklachamy..

Co do nadkoli to są zrobione ale przed zimą jeszcze poprawię chyba ,że masz jakąś konkretną uwagę ?A jeśli mowa o s32 to jest tak jak pisałem ,że moje autko to ma jeszcze masę takich szczegółów do ogarnięcia.. niestety. Sam nie wiem co z tymi s32 zrobić. Mam parę pomysłów ze zmianą na coś innego włącznie ale to się przez zimę okaże. A z tym 9j na przód to przyznam ,że mnie zaintrygowałeś i przy okazji to przymierzę..

Wiele się przez ten miesiąc nie działo ale dam foto bo to zapowiedz kolejnej zmiany w stronę ogarniania detali. Narazie odnowiłem gałę. Dostała nowy ''lakier'' i skórkę. W przyszłym miesiącu jak będzie czas to ogarnę pod tym kątem też kierę bo jest już w opłakanym stanie. Z detali to wpadła ori krańcówka pod maskę

Obrazek


i aluminiowy adapter pod puszki i kubki do cupholdera. Prócz tego czyszczenie komory silnika i parę dupereli..

Obrazek
Obrazek


A tu gała:


Obrazek
Obrazek

Tak to wygląda w srodku:

Obrazek


I na koniec zdjęcie ze spotu w Gliwicach.. trójka trójek z naszych stron :wink:
Obrazek

Obrazek



Pozdro :bmw:
Ostatnio zmieniony 2013-10-29, 22:10 przez whucrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Gałka fajnie wyszła - podoba mi się. Ale z tymi wlepami już trochę przesada...
Obrazek
Awatar użytkownika
Majk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2009-07-13, 15:15
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Gołkowice City

Post autor: Majk »

Widziałem dzisiaj tą bestię w ruchu. Pięknie się prezentuje :br: :bmw: A ta trumna uzupełnia ją w 200%
"Pod maską nic nie musi do siebie pasować kolorystycznie nie jeżdżę z nią otwartą. Było by to co najmniej nie praktyczne ;) "
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Sedanik Mega trumna elegancko tu siadła macałem oglądałem jest ogień ognisty :mrgreen: :br: :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
wrazle
Zaawansowany forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 2012-11-16, 13:02
Lokalizacja: Żory

Post autor: wrazle »

co to za piękna cupeta e36na stylingach 32 ?! czy to nie moje cudo ? :br:
WrazleR ------->
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

jak dla mnie wyglada super
wrazle
Zaawansowany forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 2012-11-16, 13:02
Lokalizacja: Żory

Post autor: wrazle »

mam sprawę ;) robię na rano do 12 na 800poziomie wpadnij ;D nie wiem jak wywalić ogranicznik z drzwi ;o i poprosze link do tego czegoś na kubek bo allegro przeszukałem i dupaaaaa. :) czym szlifneleś górny tunel ? papierem ręcznie maszynką ?:D bo chciałem hydrografiką w drewno robić :roll:

jak rozpoznałeś czy fotele podgrzewane ? u mnie też jest pare wtyczek ;o i pewnie od poduch jakiś ;?
WrazleR ------->
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Majk pisze:Widziałem dzisiaj tą bestię w ruchu. Pięknie się prezentuje :br: :bmw: A ta trumna uzupełnia ją w 200%
Majk mi ciebie też było równie miło zobaczyć na drodze :bmw:
Łukasz222 pisze:jak dla mnie wyglada super
Dziękuje bardzo i cieszy mnie ,że się podoba. Pozdro :bmw:
wrazle pisze:co to za piękna cupeta e36na stylingach 32 ?! czy to nie moje cudo ? :br:
Tak tak to twoje coupe Wrazler. Fajnie było pogadać na spocie..
wrazle pisze:robię na rano do 12 na 800poziomie wpadnij
No podskoczę z 900 w ramach luzu;)
wrazle pisze:poprosze link do tego czegoś na kubek bo allegro przeszukałem i dupaaaaa.
http://allegro.pl/bmw-e36-us-usa-cuphol ... 08309.html

Uwierz mi jest to mega okazja!!!
wrazle pisze: czym szlifneleś górny tunel ? papierem ręcznie maszynką
Mam rozumieć ,że tapicerkę z niego już zerwałeś? Jeśli tak to potem papier do ręki i do gładkiego. Rób to ręcznie bo maszyną się wetniesz i będzie po ptokach :sad:
wrazle pisze:jak rozpoznałeś czy fotele podgrzewane ? u mnie też jest pare wtyczek ;o i pewnie od poduch jakiś ;?
Wtyczki od grzania poznasz po tym ,że mają 3 piny z czego środkowy (drugi) jest wolny. Wtyczki są czarne i najważniejsze z każdego fotela wychodzą dwie. Jedna z okolic siedziska a druga z oparcia. W fotelu pasażera jest jeszcze wtyczka od maty zajętości fotela no ale to przy przekładaniu pewnie widziałeś :bmw:
German pisze:Sedanik Mega trumna elegancko tu siadła macałem oglądałem jest ogień ognisty
Ognista to jest twoja qpeta :bmw: . Germanku mam nadzieje ,że się coś spotkamy pogadać, będziesz dziś na spocie? Jak tak to wez narty na dach bo chętnie bym zrobił małą sesyjkę naszych transportowców :wink:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
marko0424
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2013-04-13, 22:26
Lokalizacja: Strumień

Post autor: marko0424 »

Przeglądałem całą galerię.Kuba muszę Ci powiedziec że nieźle działasz :wink: .Wiadać że podchodzisz do BMK-i z sercem.Bardzo fajny ten twój sedan.Pozdro
Eco driving? No,thanks-BMW POWER
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Przeglądałem całą galerię.Kuba muszę Ci powiedziec że nieźle działasz :wink: .Wiadać że podchodzisz do BMK-i z sercem.Bardzo fajny ten twój sedan.Pozdro
Dziękuje Marku i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :bmw:

Hej wszystkim :bmw:

Nic spektakularnego wokół autka się nie działo ale parę tematów jest ogarniętych więc się pochwalę :roll:

Po pierwsze jadą do mnie nowe listwy zderzaka bo na stare już nie mogłem się patrzeć tym bardziej ,że jakiś idiota przykręcał rejestrację wkrętami do listwy zamiast w otwory montażowe :evil: Nowych listew jeszcze nie ma ale mi to nie przeszkadza bo tak jak jest teraz też mi się podoba , a jest tak:

Obrazek

Ponieważ światła cofania nie działały wypadało zmienić to:

Obrazek

Przy okazji wymieniłem pasek pompy wody..

Obrazek

Prawy halo doczekał się nowego szkła bo stare było peknięte. Lewy też miał dostac świeże szkło ale poczta postarała się je stłuc :???:

Tu foto już po wymianie:

Obrazek

Na koniec wpadły końcówki wydech z kwasówki ( fi 70mm) :br: . Ale to dopiero na wiosnę bo muszę jeszcze dokupić nowe wieszaki wydechu aby to ładnie wszystko wyglądało:

Obrazek

No i tradycyjnie parę takich tam sobie foto na koniec :wink:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdro :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Czujnik wstecznego zmieniałeś na nowy ,bo u mnie jest to samo raz świeci ran nie ,i chyba też czeka mnie zmiana
Obrazek
ODPOWIEDZ