Spot SWD

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

W ramach informacji w niedziele (10.11) o godz 16:00 (tak aby jeszcze widno było) odbędzie się spot, na terenie Carrefour'u w Wodzisławiu. ;)
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Jeżeli naruszyłem regulamin to proszę mi to pokazać, nikt nikogo nie zmusza, luźna propozycja bo ciągle tylko rbk to trochę nudno ;) w sumie można by było robić rotacje, tydzień tam, tydz tam, 3 tydz Gliwice itd.
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

To że ty musisz mieć spota pod domem nie znaczy że ludzie którzy mają już do rybnika daleko specjalnie pojadą jeszcze dalej do wodzisławia, Rybnik jest w centrum dlatego spoty są tam a nie w innym miejscu, było to poruszane nie raz na spotach.
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Moloch pisze:To że ty musisz mieć spota pod domem nie znaczy że ludzie którzy mają już do rybnika daleko specjalnie pojadą jeszcze dalej do wodzisławia, Rybnik jest w centrum dlatego spoty są tam a nie w innym miejscu, było to poruszane nie raz na spotach.
Faktycznie, masa przyjezdnych jest z poza Rybnika. Nikt nie zmusza :) , rzucam propozycję, nie chcesz, nie jedź, do Rybnika nie raz jeszcze zawitamy, ale czasem zrobimy spota w Wodzisławiu, bo akurat nie wszystkim też się chce jeździć do Rybnika specjalnie co tydzień. To nie znaczy też, że mamy się ograniczać do jednego miejsca. Co szkodzi zrobić rotację, nie raz było tak, że spoty się nakładały, to można zrobić co tydz gdzie indziej. Raz Rybnik, Raz Gliwice itd. itd.
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Spoty nie raz się nakładały przez takich jak ty którzy zamiast dostosować się do reszty próbują robić inne spoty w tym samym terminie, BTS spotyka się w rybniku i jakoś nikomu to nie przeszkadza, nie wszystkim chce się jechać do rybnika? Piszesz to tak jak by te spoty były 100km od nas, no tak ale lepiej przejechać 1km i stać na parkingu na 3 auta :wink:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Moloch pisze:Spoty nie raz się nakładały przez takich jak ty którzy zamiast dostosować się do reszty próbują robić inne spoty w tym samym terminie, BTS spotyka się w rybniku i jakoś nikomu to nie przeszkadza, nie wszystkim chce się jechać do rybnika? Piszesz to tak jak by te spoty były 100km od nas, no tak ale lepiej przejechać 1km i stać na parkingu na 3 auta :wink:
Moloch, weź popuść gacie bo chyba Cie cisną...

Od kilku dni czytam Twoje posty i się zastanawiam co Ci na nos siadło.

Jest spot w Wodzisławiu, chcesz przyjedziesz - nie to nie. Na pewno się ktoś pojawi
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

nikt nikogo do niczego nie zmusza tak jak Alexof napisał, kto chce przyjedzie kto nie chce nie musi....
(Moloch z tego co widzę jesteś z Godowa, więc Wodzisław masz bliżej niż Rybnik a jakoś dojechać nie potrafisz? bo nie czaje teraz o co chodzi...be urazy oczywiście bo nie pije do Ciebie o nic) ale jak raz na jakiś czas spot odbędzie się w innym miejscu to też nikomu się nic nie stanie....
jeśli temat zostanie zablokowany trudno, ale spot na Wodzisławiu się odbędzie i ma zawitać trochę aut...(co wyjdzie okaże się w praniu oczywiście)

pozdro...
BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Spoty organizowac moze kazdy w dowolnym miejscu wiec odp... Sie od alexofa. Jak ktps nie organizuje nic to zle bo nic niema jak chlopak chce zorganizowac to tez ci nie pasuje "szefie" forum. Jesli chlopak chce zorganizowac spota to robi to wykazujac swoja inicjatywe i nie masz prawa mu tego zabronic. Nikt ci nie mowi ze masz przyjechac a kto bedzie chcial ten przyjedzie. Ja mysle ze wpadne przynajmniej na chwile i mysle ze wiecej osob sie skusi. Kiedys byly spoty organizowane w wodzislawiu jastrzebiu rydiltowach rybniku i masie innychiejsc i nikt nie powiedzial ze teraz nie moga byc.
:)
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Zawsze pamiętam jak odbywały się spoty na Carrefourze, lata temu, właśnie i co tydz w nd z balkonu nasłuchiwałem a nie raz się przechodziłem popatrzeć co się dzieje, dlatego chciałem wrócić do tego miejsca bo zawsze tam jest ciekawie. Nie pisałbym posta gdym miał przyjechać Ja, Sebek, i dwa inne auta max. Ma być nas trochę więcej, co wyjdzie, zobaczymy bo pogoda ma nie być najlepsza ale mimo wszystko i tak pisałem, żeby przyjechać, weźmie się parasole czy pojedzie się pod dach i będzie kolejny udany dzień i w końcu Wodzisław przestanie być nudnym miastem gdzie nic się nie dzieje. :mrgreen:
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

ja jezdze na spoty dla ludzi, moejsce mam w dupie.

Kiedys spoty to byl przedewszystkim Wodzislaw, Zory i j-ebie. Ale co nowi uzytkownicy moga o tym wiedziec. Teraz trzeba sie tydzien oglaszac zeby wpadlo 10 aut. Wtedy na telefon w ciagu godziny wpadalo 20-30 i nikt nie plakal ze ma daleko.

Olek, wymysl dobra miejscowe, termin ktory pasuje wiekszej ilosci to napewno wpadniemy ;)
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Pablo jak już ktoś jest pyskaty to ty... Niemasz pojęcia o temacie a się udzielasz roznrecaj sobie tam dale swoje szroty a nie wtykaj się w sprawy które cię ie tyczą:)

Temat byl poruszany wiele razy by nie robic 5 spotów po 3 auta tylko jeden w stałym miejscu, dąbrowa ma stała miejscowke tylko u nas ktoś musi robić rewolucje
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Moloch pisze:
Temat byl poruszany wiele razy by nie robic 5 spotów po 3 auta tylko jeden w stałym miejscu, dąbrowa ma stała miejscowke tylko u nas ktoś musi robić rewolucje
Tak było jest i będzie od kąd pamiętam... Czyli już 7 lat :)
Nic się nie zmieniło w tym temacie i uwierz mi że nie będziesz rewolucjonistą jak Che i nie zmienisz tego tematu :) Musisz się z tym pogodzić...
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Poprostu mnie coś trafia jak jadę na spota do rybnika a po drodze mijam "mini spoty" bo komuś się jechać nie chce, jie chce ci się jechać? Nie jedź nikt ci nie każe ale nie rób bałaganu na forum... Ale Tomku jako starszemu stażem przyznam ci rację i nie warto liczyć na zmiany.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Moloch pisze:Poprostu mnie coś trafia jak jadę na spota do rybnika a po drodze mijam "mini spoty" bo komuś się jechać nie chce, jie chce ci się jechać? Nie jedź nikt ci nie każe ale nie rób bałaganu na forum... Ale Tomku jako starszemu stażem przyznam ci rację i nie warto liczyć na zmiany.
Spoko ale zauważ że to nie ma być mini spot tylko SPOT - w tym czasie nikt nie planuje niczego w Rybniku więc skoro Olek zaproponował zrobić spota na SWD to uszanuj to i nie atakuj go od razu... Rybnik siedzi cicho mimo że jest długi weekend to może niech Olek się "pokaże" i zorganizuje spota na SWD - wszyscy którzy są chętni przyjadą na niego bo co to za różnica czy jechać do Rybnika czy do Wodzisławia?
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Z Sebkiem myślimy o tym spocie od dwóch tygodni i właśnie zastanawialiśmy się, czy wrzucać na forum informacje aby uniknąc sytuacji z Rydułtowami (które również są b. dobrą miejscówką). Czekałem do środy aby zobaczyć czy na Rybniku czegoś nie robią, nie pisali, to odkopałem stary temat, zaproponowałem (a nie narzuciłem), popisałem do znajomych i ktoś tam na pewno się pojawi i nie będą to 3 auta :) A jak będzie ładna pogoda to nawet dużo więcej niż 3. Nikt nikomu nie narzuca, jedź na Wodzisław, bo mi się nie chce, Rybnik jest do dupy. Luźne propozycje, bez napinki :)
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
ODPOWIEDZ