Problem ze wzmacniaczem

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
Awatar użytkownika
mario41
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-11-25, 19:44
Lokalizacja: Meszna okolice BB

Problem ze wzmacniaczem

Post autor: mario41 »

Witam jestem na forum od wczoraj ale mysle ze mi pomożecie :wink: Dzis zabrałem sie za montaż audio do mojego nowego wozidła (e36) dokładnie wzmacniacz i skrzynia i tu zonk. Po podłaczeniu wszystkiego krzynia gra tylko jak radio gra wmiare cicho jeśli sie podkręci skrzynia przycicha. Jestem troche zdziwiony bo sprzet wyjęty w piątek z mojego byłego już auta i w piątek grał jeszcze dobrze. Nie wiem wogóle gdzie szukać przyczyny... Czy skonczyły sie kable RCA czy jest problem z masa. Opis audio:
Radio Pioneer DEH 80mp
Wzmacniacz JBL nie pamietam modelu
Skrzynia Pioneera 800w Też modelu nie zanam
pozdrawiam i prosze o podpowiedz
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

tak po opisie to moge powiedziec tylko jedno - rozepnij wszystko a potem poskladaj na nowo bo obstawiam ze cos jest nie tak z kablami
...tak znowu sie czepiam...
Awatar użytkownika
mario41
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-11-25, 19:44
Lokalizacja: Meszna okolice BB

Post autor: mario41 »

no jutro mam własnie taki zamiar. na spokojnie bo dzis juz mnie ciemność zastała :smile: zobacze jak to bedzie jutro, napewno sie odezwe co i jak. No wydaje mi sie że cos z tą masą bedzie nie tak
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

ja miewałem u siebie podobne objawy ale szczególnie w dni zimne i wilgotne, wystarczyło, że odpiąłem mase chincha z wzmacniacza i włozyłem (odpialem i wpialem z powrotem) i objawy ustepywaly. Tak jak pisze BeLeX porozpinaj wszystko i podepnij na nowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
mario41
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-11-25, 19:44
Lokalizacja: Meszna okolice BB

Post autor: mario41 »

Jest cos podobnego jak odepne rca to gra ale może 5sek i scisza sie. dobra dzieki jutro sie odezwe
Awatar użytkownika
mario41
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-11-25, 19:44
Lokalizacja: Meszna okolice BB

Post autor: mario41 »

nic tego koledzy... cały czas to samo. Jest możliwosc że rca moze byc kiepski?? sprzet grał w byłym aucie na innych kablach ja kupiłem całe nowe okablowanie ale na rca nie ukrywam że oszczędzałem i kupiłem najtanszy jaki był chyba za 40zł.
Awatar użytkownika
mario41
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2013-11-25, 19:44
Lokalizacja: Meszna okolice BB

Post autor: mario41 »

jest ok zrobione okazało sie że remote było przerwane. usterka naprawiona i zadudniało w bagażniku :grin:
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

gratulacje i życzę basssssu ;p

"jebnij bassem synu" :mrgreen:
Obrazek
ODPOWIEDZ