[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kaper pisze:Proszę Cię nie rób całego BH ! Zrób najwyżej tak jak ja miałem - czyli czarne wokół soczewki (z tym niebieskim proszę Cię nie kombinuj bo sam u siebie próbowałem z kolorem i znacznie lepiej prezentowało się całe czarne) i długie zostaw tak jak są... - najlepiej wtedy wygląda ftont i fajnie się to odróżnia. Dla przypomnienia wrzucę zdj (aż się łezka kręci jak na te zdj zaglądam
Kaper ja od początku gdy myślałem o soczewce to chciałem mieć tak jak piszesz.. Ale ty mnie ubiegłeś a przyznasz ,że nasze autka w od początku były podobne to po prostu nie mogę zrobić tych lamp po twojemu bo ktoś powie ,że od ciebie zrzynam.. :wink: :cry:
M E R O pisze:Do czarnego tylko osikane drogowe ;P .
Mozna mowic ze lipa , ze przezytek , ze pase itd , ale na zywo zawsze robi dobrze
To jest opcja która do mnie bardzo przemawia tylko wkur..denerwuje mnie stosunek policji do sików na lampie :mad:
Alexof pisze:Ja bym szedł w pełne BH i długie i soczewka. :bmw:
I chyba Alexof zrobie tak jak piszesz.. ale plus niebieska obwódka na soczy i ringi... Tylko martwi mnie ,że bez ciemnych kierunków to będzie wyglądać słabo a ja tak nie lubię ciemnych kierunków... :571:

Zaczynam żałować ,że kupiłem te lampy :mad: :mad: :mad:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
peter9997
Zaawansowany forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2011-07-28, 19:42
Lokalizacja: Chybie

Post autor: peter9997 »

A tam od razu żałować :P Kuba nie dramatyzuj tylko gadaj kiedy przerabiamy lampy :D wpadamy SCI i najpierw według Twojej koncepcji (niebieska obwódka soczewy z ringami może wyjść ciekawie) a jak będzie do bani to się zrobi wszystko na czarno :D Bez ryzyka nie ma jazdy :D :bmw:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

whucrew pisze:a przyznasz ,że nasze autka w od początku były podobne
Tylko kołem i kolorem. Ja Coupe ty Sedan, Ja bez M pakietu ty Z, Ja pomarańczki US ty białe... - więc całkiem inne auta
whucrew pisze:wkur..denerwuje mnie stosunek policji do sików na lampie
Też miałem yellow i zero problemów (zresztą sporo tego jeździło i nikt nie miał poważnych problemów z prawem) pozatym oklejasz tylko "długie" - a na nich się nie jeździ w dzień

Zrobisz jak uważasz.
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

peter9997 pisze:A tam od razu żałować :P Kuba nie dramatyzuj tylko gadaj kiedy przerabiamy lampy :D wpadamy SCI i najpierw według Twojej koncepcji (niebieska obwódka soczewy z ringami może wyjść ciekawie) a jak będzie do bani to się zrobi wszystko na czarno :D Bez ryzyka nie ma jazdy :D :bmw:

No już się o ciebie martwiłem ,że się nic nie odzywasz! :wink: Lampki przyjdą w poniedziałek to się jakoś umówimy. Wpadnę z piwkiem i to pomodzimy kiedy ci będzie pasować.. :bmw: Powiedz ty jak robiłeś swoje BH to wkładałeś dodatkową osłonę obok soczewki?

Kaper pisze:Też miałem yellow i zero problemów (zresztą sporo tego jeździło i nikt nie miał poważnych problemów z prawem) pozatym oklejasz tylko "długie" - a na nich się nie jeździ w dzień
..


Ogólnie myślę ,że zrobię tak jak twoje Kaper były albo z żółtkami.. Tylko muszę jakąś folie w dobrym kolorze załatwić. Ktoś coś poleca?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

mi została zółta folia jak przeciwmgielne robiłem, ładny kolorek ma ta żółć..
z tym, że ja jeszcze odbłyśnik przyciemniłem i mam teraz dark yellow hella ;p
całkiem ładnie mi to wyszło.
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

KOWAL pisze:całkiem ładnie mi to wyszło.
No to Kamilu podrzuć jakieś zdjęcie ! :br:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

na aucie zdjęcia jeszcze nie mam jak to wygląda ale moge podrzucić po modzie ;p

Obrazek

z lampą zrobione niestety...cykane łyżką, bo była pod reką.

@edit:
wezmę jutro na spota tę folię bo mi został kawał a nie potrzebuje jej, leży i się kurzy...
także jakbyś wpadł to Ci ją odstąpię :)
Obrazek
AMI E46
Zaawansowany forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: 2013-06-16, 16:19
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: AMI E46 »

Kuba i Piotrek jak się dogadacie to dajcie znać ja wezmę 0,5 i zrobimy też moje bh. bo też się z tym męczę
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

też miałem folią żółte i ciężko o dobrą folię - jak coś to mogę Ci zrobić vt jak będziesz miał lampy
Obrazek
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

No tak, ludzie muszą przez wszystko przejść... najpierw wielkie laminaty zamiast zderzaków teraz wszędzie k. folia :???:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

KOWAL pisze: także jakbyś wpadł to Ci ją odstąpię :)

niestety nie mogłem byc na tym spocie ale w koncu sie spotkamy :wink:
Kaper pisze:też miałem folią żółte i ciężko o dobrą folię - jak coś to mogę Ci zrobić vt jak będziesz miał lampy
Kaper no bardzo bym chciał jak to dla ciebie nie problem.. To by mi bardzo pomogło :br: A dasz radę też pełne BH???
ManiekCSL pisze:najpierw wielkie laminaty zamiast zderzaków teraz wszędzie k. folia
Manku z tobą to nie mam odwagi dyskutować na te tematy :wink: :bmw:
AMI E46 pisze:Kuba i Piotrek jak się dogadacie to dajcie znać ja wezmę 0,5 i zrobimy też moje bh. bo też się z tym męczę
No musimy to zrobić w ten sposób. Pogadam ze szwagrem i jak mu będzie pasować to się ustawimy na weekend. Wstępnie sobota wam pasuje??
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
peter9997
Zaawansowany forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2011-07-28, 19:42
Lokalizacja: Chybie

Post autor: peter9997 »

AMI E46 pisze:Kuba i Piotrek jak się dogadacie to dajcie znać ja wezmę 0,5 i zrobimy też moje bh. bo też się z tym męczę
Noo to ja widzę, że szykuje się piękne "modzenie" :D w takim razie na sobotę jeszcze skompletuje zestaw do przerobienia kierunków na US'a i kierowce :D
Awatar użytkownika
ManiekCSL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 2011-01-09, 16:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: ManiekCSL »

whucrew pisze:ManiekCSL napisał/a:
najpierw wielkie laminaty zamiast zderzaków teraz wszędzie k. folia


Manku z tobą to nie mam odwagi dyskutować na te tematy :wink: :bmw:
Może tak wyrażę swoje myśli na ten temat ;)
A przysłowiowa "folia" niech pozostanie do pakowania paczuszek do naszych autek ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

whucrew, Napisz mi na PW co Ci mam zrobić i dodaj zdjęcie które mam przerobić...

Z 3 opcji które masz (All BH. Yellow, BH na soczewce) wiesz co bym wybrał... Zdjęcie powyżej też jest nie złe ale lepiej by wyglądało bez BH na drogowych :smile:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kaper pisze:whucrew, Napisz mi na PW co Ci mam zrobić i dodaj zdjęcie które mam przerobić...

Z 3 opcji które masz (All BH. Yellow, BH na soczewce) wiesz co bym wybrał... Zdjęcie powyżej też jest nie złe ale lepiej by wyglądało bez BH na drogowych :smile:
No Kaperku poszło PW.

Na dzień dzisiejszy jestem już pewny ,że będą lampy BH ale bez ringów i bez żółtego nalotu :wink: Pewne też jest ,że nie będę malował tylko zakładam przesłony które zresztą razem z lampami i krzyżami już czekają na ostateczną decyzję. Możliwe też ,że wpadnie do soczewki zenon ale to dopiero przyszłość. Waham się tylko jeszcze czy wkładać krzyże czy też nie... :???:

Co do ringów to wpadną do moich obecnych lamp (ZKW) i w ten sposób będę miał 2kpl lamp na różne nastroje :wink: :lol:

A z innej beczki autko wygląda na zimowym setupie jakby się ktoś pytał, tak :wink: :

Obrazek

Parę dni temu przyszły nowe nadkola do przodu. Wymieniłem na razie tylko prawe bo stare było połamane u doły przez co wnęka za kołem była już pełna syfu a na zimę tak być nie może.. Lewe nadkole nie jest pilne i musi poczekać na sprzyjające warunki i wolny czas.

Obrazek

Oprócz lamp sprawiłem sobie coś takiego :grin:

Obrazek

Super wygląda i leży w dłoniach.. Muszę się zająć jeszcze mieszkami skrzyni i ręcznego ale znów mam dylemat.. Po prostu czarna skóra, czy czarna skóra i przeszycia w kolorach ///M czy może siwa skóra pod kolor foteli, a może perfora.. :zdziwko:

To w sumie tyle i tradycyjnie na zakończenie parę wysznupanych niepublikowanych foto :wink: Pozdro :bmw:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
ODPOWIEDZ