SPOT CAŁY ŚLĄSK !!

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

Primo ja się nie spinam, bo nie mam o co, tylko nie czaje takiego podejścia- tak jak mowie chłopak chciał coś zaproponować zorganizować to jako starsi bardziej doświadczeni koledzy z forum zamiast mu w tym pomóc to nic tylko do gleby z nim i po kłopocie, o to się mi rozchodzi o nic innego, skoro wiecie ze trzeba więcej czasu żeby coś takiego zorganizować to spoko on o tym może nie wiedział wiec tez trochę wyrozumiałość i szlo mu to powiedzieć normalnie, a nie z durna docinka ze se ma na swd organizować.
Ostatnio zmieniony 2014-01-06, 13:58 przez Sebek, łącznie zmieniany 1 raz.
BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Sebek pisze:Primo ja sie nie spinam, bo nie mam o co, tylko nie czaje takiego podejscia- tak jak mowie chlopak chcial cos zaproponowac zorganizowac to ako starsi bardziej doswoadczeni koledzy z forum zamiast mu w tym pomuc to nic tylko do gleby z nim i po klopocie, o to sie mi rozchodzo o nic innego, skoro wiecie ze trzeba wiecej czasu zeby cos takiego zorganizowac to spoko on o tym moze nie wiedzial wiec tez troche wyrozumiałość i szlo mu to powiedziec normalnie, a nie z durna docinka ze se ma na swd organizowac.
Wróć na stronę 7 tego tematu, przeczytaj co napisałem za pierwszym razem a potem się wypowiadaj...

Skoro nie dotarło po ludzku to trzeba to zrobić agresywniej - tyle w temacie
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Nie wiedziałem, że takie to trudne zorganizować spota, faktycznie nie wiedziałem, że tyle trzeba wcześniej się tym zająć. Szkoda, że ludzie nie zjeżdżają się "na telefon" "na jutro". 3 TYGODNIE ŻEBY ZORGANIZOWAĆ SPOTA Z CAŁEGO ŚLĄSKA. Może mam inne podejście niż Wy, ale spójrzcie na to z tej strony czy to aniby nie trochę chore? Może mam dziwne odczucie, ale podejście ostatnio (NIEKTÓRYCH, NIE WSZYSTKICH) modów znacznie opadło. Ktoś wychodzi z inicjatywą - to za daleko, to tamto sramto. Będąc na tym forum niby aktywnie zaangażowanym to powienien napisać - trochę mało czasu ale BTS da radę, tak niby zgrany klub. W czym problem napisać dzisiaj / jutro o spocie w nd? Jaka to różnica czy będzie w tą czy za 3 tygodnie? Ja uważałem, że plany na za tydzień to daleko odbiegają ale nie wierzę, że 95% osób tutaj ma plany na ten weekend a nie mówiąc już o przyszłym. Nie mówię o pracy - bo to siła wyższa i wiem ja kto jest bo pracuję głównie w weekendy. Ale kurde wolnego popołudnia od czasu do czasu nie znaleźć? Ja rzuciłem propozycje, róbcie z tym co chcecie, ekipa z Wodzisławia jest gotowa jechać a nawet parę osób więcej.

Pozdro.
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

Tomek wi co tam pisze czytac potrafie...nie napisal daty i co? To powod zeby odrazu jechac z nim "agresywniej" jak to okresliles?

Zreszta robta co chceta wasze forum....
BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Alexof pisze:Nie wiedziałem, że takie to trudne zorganizować spota, faktycznie nie wiedziałem, że tyle trzeba wcześniej się tym zająć. Szkoda, że ludzie nie zjeżdżają się "na telefon" "na jutro". 3 TYGODNIE ŻEBY ZORGANIZOWAĆ SPOTA Z CAŁEGO ŚLĄSKA. Może mam inne podejście niż Wy, ale spójrzcie na to z tej strony czy to aniby nie trochę chore? Może mam dziwne odczucie, ale podejście ostatnio (NIEKTÓRYCH, NIE WSZYSTKICH) modów znacznie opadło. Ktoś wychodzi z inicjatywą - to za daleko, to tamto sramto. Będąc na tym forum niby aktywnie zaangażowanym to powienien napisać - trochę mało czasu ale BTS da radę, tak niby zgrany klub. W czym problem napisać dzisiaj / jutro o spocie w nd? Jaka to różnica czy będzie w tą czy za 3 tygodnie? Ja uważałem, że plany na za tydzień to daleko odbiegają ale nie wierzę, że 95% osób tutaj ma plany na ten weekend a nie mówiąc już o przyszłym. Nie mówię o pracy - bo to siła wyższa i wiem ja kto jest bo pracuję głównie w weekendy. Ale kurde wolnego popołudnia od czasu do czasu nie znaleźć? Ja rzuciłem propozycje, róbcie z tym co chcecie, ekipa z Wodzisławia jest gotowa jechać a nawet parę osób więcej.

Pozdro.
Przechodzę temat spotów i zlotów od 8 lat...

I wiem co było kiedyś jak każdy był wolnym strzelcem i wiem co jest teraz jak każdy z Nas ma swoje prywatne życie z drugą połówką... Kiedyś robiło się spoty na telefon a teraz niestety trzeba się umawiać 3 tygodnie wcześniej bo każdy ma swoje plany :)
I czy Ci się to podoba czy nie to musisz się z tym pogodzić.

Tak wielki spot jak w Gliwicach potrzebuje odpowiedniego podejścia i nie można go sobie zrobić od tak bo przyjedzie tyle aut co na Rybnik czy Wodzisław :)

Nie róbmy już OT w temacie.
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Tak jak wyżej Tomek napisał proszę zakończyć OT. Temat Dotyczy Spotu Cały Śląsk i niech tak zostanie. KONIEC OT jest do tego inny dział Każda wypowiedź zostanie odpowiednio nagrodzona
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

zaproponujcie jakas date chetnie podjade ale jak chlopaki pisza trzeba ze sporym wyprzedzeniem pisac praca zona 1,5 roczny syn i juz nie ma tak latwo z czasem a mam ze wszystkich z forum pewnie najblizej :P
bo kazdy facet z widlami to posejdon
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

Moze 1 lutego na 17sta?? Gliwice auchan ?? ;)
Do zobaczenia Na drodze :)
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Jestem jak najbardziej za stęskniłem się za tymi wariatami z Dąbrowy i nie tylko więc SPOCIK :br:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

Wybralbym sie :)
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

no mógłby byc 1 luty na małe spotkanko :razz:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Jak nie będę miał innych planów a nic na to nie wskazuje to już piszę sobie w notesie o spocie :D hehe

Oczywiście jak ktoś mnie podbierze z regionu bo moje BeeMWu jeszcze nie poskładane w całość :(
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

hmm ja bym się może i też wybrał :)
Tomek pisze: Oczywiście jak ktoś mnie podbierze z regionu bo moje BeeMWu jeszcze nie poskładane w całość :(
Jak pojadę to możesz na mnie liczyć bez problemu
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Łatysz pisze:hmm ja bym się może i też wybrał :)
Tomek pisze: Oczywiście jak ktoś mnie podbierze z regionu bo moje BeeMWu jeszcze nie poskładane w całość :(
Jak pojadę to możesz na mnie liczyć bez problemu
Dziękować :D

Będziemy In Touch :P
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Prawdopodobnie gips ściągnę to będzie szło jechać ;)
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
ODPOWIEDZ