[E36] kolor felg

Modernizacje mechaniczne jak i stylistyczne. (Nie AGRO!!!)
Marcin1990
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2014-02-06, 00:11
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Marcin1990 »

Kamil35, Compact i wszystko jasne hehe


to znaczy ?
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Dalej jeździjcie po nim, tak jest (od tego jest forum) :???: Podam przykład E46 od Raadmana - miał 4 kolorowe felgi (pewnie pamiętacie)

Obrazek

i wyglądało to ciekawie i auto zwracało uwagę (nawet tam jakieś nagrody zdobywał). Jednak pragnę zaznaczyć dlaczego w tym aucie to pasowało: bo auto w całości było dobrze zrobione, dobre koło, spas, gleba itd. Dlatego uważam, że koło pomalowane jak Marcin1990 pokazał może być bardzo ciekawe - pod warunkiem, że będzie to dobra felga, i będzie wszystko spasowane. Z takim malowaniem nie zrobi się "germana" ale idzie ładnie pokombinować w kierunku cultstyle :wink:

Dlatego Marcin nie odpuszczaj tylko pamiętaj, że malowanie i koło to nie wszystko
Obrazek
Marcin1990
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2014-02-06, 00:11
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Marcin1990 »

Kaper, dzięki za rady i o to mi właśnie chodzi zwraca na siebie uwage takie malowanie czy się podoba komuś czy nie to już kwestia gustu ale jest to cos innego :mrgreen: :bmw:
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Cultstyle z felgami w kolorze nieba. Prosze Cie...
Prawda jest taka ze ludzie maluja tak felgi, bo ich auta sa nudne i nie maja nic do zaprezentowania soba. Mam gowniane auto, pomaluje felgi na rozowo i przynajmniej ktos sie odwroci na ulicy. Smutna prawda.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Każdy ma swoje zdanie i gust. To tak jak niektórzy pomalują ściany w domu na biało lub jakiś piaskowy - każdemu się będzie podobać bo to są kolory "bezpieczne", nie wyróżniające się. Inny da kolor czerwony i jednym się będzie to bardzo podobało a innym zupełnie nie przypadnie do gustu. Albo prościej - przykład ze światłami. Będziesz mieć klasyczne lampy (chrom) - nikt nie powie, że źle (ale auto nie będzie się wyróżniać). Ktoś założy żółtki i odrazu znajdują się fani albo przeciwnicy (ale auto się wtedy zaczyna być charakterystyczne)

A to co mówi Mystic888
Mystic888 pisze:Mam gowniane auto, pomaluje felgi na rozowo i przynajmniej ktos sie odwroci na ulicy
Fakt - często robią tak "agrotjunerzy". Ale jak już w poprzednim poście wspomniałem:
koło pomalowane może być bardzo ciekawe - pod warunkiem, że będzie to dobra felga, i będzie wszystko spasowane.
Dla zobrazowania:

Tak jak Mystic mówi "mam gówniane auto, pomaluje fele na... zielono i przynajmniej ktoś się odwróci na ulicy (gówniana felga, spas i ogólnie wieś śpiewa...

Obrazek

A teraz to o czym ja mówię

Obrazek
Dobre koło, spas (może idealny nie jest ale x100 lepszy niż w Tigrze)
Obrazek
Marcin1990
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2014-02-06, 00:11
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Marcin1990 »

Mystic888, akurat z tego powodu nie malowałem

To twoim zdaniem felgi powinny byc jedynie srebrne albo czarne i tyle ?
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Auto ma robic robote, felgi to tylko dodatek.
Ale co Ty mozesz wiedziec skoro smigasz compactem haha
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Marcin1990
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2014-02-06, 00:11
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Marcin1990 »

Ha ha no nie każdego stac na 550 a ty widze je masz i kozaczysz :573: a na lepsze narazie mnie nie stac

a co do compacta to też jest Bmw
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Kamil35 pisze:Compact i wszystko jasne hehe
Przyjedź na jakiegoś spocika, pokaż swoje cacko, a potem będziemy dalej"rozmawiać" :570: . I co masz do kompotów? Przecież nie każdy może mieć V8 pod machą, bo by się nudno zrobiło :razz: A E36 w coupe jeździ więcej niż wyprodukowali... :roll:
Z felgami zaszalał, no ale każdy idealnym wozem jeździć nie może... :roll: :razz:
Kamil35
Zaawansowany forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: 2012-02-01, 18:45
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kamil35 »

Gabrielo pisze:
Kamil35 pisze:Compact i wszystko jasne hehe
Przyjedź na jakiegoś spocika, pokaż swoje cacko, a potem będziemy dalej"rozmawiać" :570: . I co masz do kompotów? Przecież nie każdy może mieć V8 pod machą, bo by się nudno zrobiło :razz: A E36 w coupe jeździ więcej niż wyprodukowali... :roll:
Z felgami zaszalał, no ale każdy idealnym wozem jeździć nie może... :roll: :razz:

Podjade,ale ci gańby narobić jak skończe składać m50b30 :kolebka:
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Kamil35 pisze:Podjade,ale ci gańby narobić jak skończe składać m50b30
do tego czasu w moim będzie S62B50 :razz: :mrgreen:
ODPOWIEDZ