warto kupić m52tub28

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
morgan
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-06-22, 15:04
Lokalizacja: Jaworzno

warto kupić m52tub28

Post autor: morgan »

witam
mam pytanie warto kupić silnik m52tub28 z niskim przebiegiem tylko ma uszkodzoną 1 panewke podobno delikatnie,sprzedawca mówił że słychać stukanie.
PINIU
Zaawansowany forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 2012-04-16, 18:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PINIU »

jak robilem swapa na ten silnik mialem przebieg 60tys jezdze juz 6 lat na nim i nie dokladalem ani grosza do jakiejkolwiek naprawy poza rozbita miska olejowa, a ty piszesz ze:ma uszkodzoną 1 panewke podobno delikatnie,sprzedawca mówił że słychać stukanie- to maly przebieg znaczy ile ma 400tys? :P chesz zdrowy motor kup od pewnej osoby a najlepiej z auta gdzie jeszcze jest wsadzony z mozliwoscia odpalenia i przejechania sie bajki o malym przebiegu ja nie kupuje
bo kazdy facet z widlami to posejdon
morgan
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-06-22, 15:04
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: morgan »

nie pisałem że ja chce kupić, zastanawiam sie czy koszty naprawy są opłacalne,czy warto w takie rzeczy się bawić, a przebieg rzekomy 120 tyś
Awatar użytkownika
krzysiu134
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2010-04-29, 18:23
Lokalizacja: ŚLĄSK

Post autor: krzysiu134 »

Po rozebraniu takiego silnika to się dowiesz co jest nie tak ,jak jest w całości to jak wróżenie z fusów .
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

sciagnij sobie pokrywe z gory to bedziesz wiedzial wiecej o silniku - pare srubek a wiedza ogromna
...tak znowu sie czepiam...
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Reasumując - bier, nie pożałujesz!! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Hmmm aż tak doradzić się nie da :wink: Przyczyn stukania może być kilka.Może być panewka,vanos,szklanki zaworów czy nawet sworzeń na korbowodzie.(chyba że jest to dobra diagnoza) :???: Pytanie czy będziesz w stanie sam sobie to zrobić czy będziesz musiał za to płacić,a koszta takich napraw troszkę szarpią po kieszeni :neutral: Czasami lepiej sobie darować t/z okazję i kupić coś sprawdzonego :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Jak chcesz to mam m52tub25 w fajnej kasie caly komplecik ;)
:)
ODPOWIEDZ