[E39] ekran gps?

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

[E39] ekran gps?

Post autor: Pablow »

Panowie, szukam jakiegoś urozmaicenia dla mojego środka myślałem o ori ekranie ale 3:4 jest brzydki a 16:9 z wszystkimi modułami podchodzi pod 2 k.
ale znalazłem na ebay`u pewne rozwiązanie żeby ograniczyć koszta i prace (żeby nie przeciągać kabli przez cały samochód). sprzęcik wg. mnie nie wygląda tragicznie, jest wyprofilowany pod deske e39. natomiast trudno jest znaleźć jakiekolwiek opinie na temat takich sprzętów. (jakieś forum VW oceniało produkt tej firmy ale dedykowany do passków i oceny nie były bardzo złe).
Jak myślicie warto zainwestować? krytyka mile widziana
[shadow=red]KLIKNIJ TUTAJ [/shadow]
karpiu12345
Zaawansowany forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 2013-07-10, 14:18
Lokalizacja: SBL

Post autor: karpiu12345 »

nie warto. najlepiej ori albo wgrac nowe mapy jezyk itd. :) mam e38 na malym ekranie. Moje navi z mapa 2013 i w PL nawet mowi po polsku i jest dokladna. Wiec zostaw lepiej oryginal :)

jeszcze tuner cyfrowy i TV bedzie :)
BMW to nie tylko zwykła marka, to cecha charakteru,to klasa, to elegancja ...
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Ten sprzet jest wyprofilowany pod x5 i pasuje do e39 ale przy drewnianych listwach jest mocno schowany wewnatrz
:)
Awatar użytkownika
BoloBenio
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2012-08-28, 09:29
Lokalizacja: Wodzisław śląski, Rybnik

Post autor: BoloBenio »

Hmm czy ja wiem, wymysł ogólnie jest wporzo z tym całym kombajnem grającym. Tylko jak to jest z podłączeniem do niego modułów itp itd? A jak z telefonem w aucie jeżeli ktoś ma ori telefon?
BMW

"To ucieleśnienie sportowego charakteru, dynamiki, zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło. Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

ogółem nie zastanawiałbym się nad tym gdybym miał moduły w bagażniku :) ale że mój dupowóz ma magiczne nic z modułów. to zamiast ciągnąć od deski po bagażnik kable (rozbierając wszystko) myślałem żeby podłączyć to. wszystko co mu potrzebne ma wbudowane jedynie tuner dla wymagających trzeba dokupić. wizualnie nie ma źle (wg. mnie) bo wygląda łudząco podobnie do ori. telefon z tego co czytałem też się podłącza bez większych problemów.
Awatar użytkownika
BoloBenio
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2012-08-28, 09:29
Lokalizacja: Wodzisław śląski, Rybnik

Post autor: BoloBenio »

Mówisz o telefonie komórkowym czy zamontowanym ori w aucie? Bo komórkę to przez blutucza podłączysz ale jak z ori??
BMW

"To ucieleśnienie sportowego charakteru, dynamiki, zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło. Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

mowie o ori :)
Awatar użytkownika
BoloBenio
Małopiszący
Posty: 17
Rejestracja: 2012-08-28, 09:29
Lokalizacja: Wodzisław śląski, Rybnik

Post autor: BoloBenio »

No to interesująca propozycja z tym kombajnem jest również do mnie, bo na allegro wołają za takie cacko minimum 2 tyś a pytałem w pobliskiej hurtowni car audio i też podobnie a nawet jeszcze więcej a sprzęt ten sam co na tej stronce, więc myślę że warto zainwestować :bmw:
BMW

"To ucieleśnienie sportowego charakteru, dynamiki, zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło. Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."
ODPOWIEDZ