[E60-E61] incoming -->> E60 Galeria Start. 530d

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

[E60-E61] incoming -->> E60 Galeria Start. 530d

Post autor: incoming »

Proszę usunąć galerie...
Ostatnio zmieniony 2014-04-25, 10:08 przez incoming, łącznie zmieniany 4 razy.
Dawcio
Zaawansowany forumowicz
Posty: 82
Rejestracja: 2013-03-18, 18:26
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Dawcio »

Ładna :wink: Też takiej szukam tylko w automacie ale ciężko :sad:
Obrazek
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

incoming, no piękna e60, nic tylko życzyć bezawaryjności oraz owocnych modów :br:

Co do Twojej ex e46, z tego co wiem wiele rzeczy w niej było przerobionych nieodwracalnie i tak się składa, że to nie ten "młody gówniarz" go zepsuł tylko po prostu padł most. Jak Ty ją miałeś to też Ci most padł. :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

incoming, kolejne auto na siłe chcesz zrobic pod :m: ? :) Wg mnie jest ladna taka jaka jest i nie potrzebne jej z tyłu 4 kominy albo chłodzenie tarc na błotkikach :)
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

mi akurat padł ze starości, od poczatku miał luzy jak go kupiłem, a ten nowy był w super stanie cichutki, ale jak młody bierze BMW i daje za długie sruby zabezpieczajace to sie nie dziwie ze robi sie z koł betoniarka...
lukas8295200
Małopiszący
Posty: 2
Rejestracja: 2014-04-19, 17:59
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: incoming -->> E60 Galeria Start. 530d

Post autor: lukas8295200 »

Witam, to ja "mlody gowniarz"
incoming pisze:e46 pojechało do Świętochłowic i z tego co wiem młody gówniarz, juz go popsuł
Lepiej daruj sobie takie teksty...
incoming pisze:mi akurat padł ze starości, od poczatku miał luzy jak go kupiłem, a ten nowy był w super stanie cichutki, ale jak młody bierze BMW i daje za długie sruby zabezpieczajace to sie nie dziwie ze robi sie z koł betoniarka.../
No tak super stan w końcu go pewnie rozkręcałeś -.- Owszem śruby zabezpieczające są dłuższe od pozostałych o jakieś 2mm, według ciebie to powód zepsutego mostu - no proszę jaki mechanik się znalazł, nic tylko pogratulować diagnozy. Trudno rozleciał się, na pewno nie jest to moja wina oraz wątpię by był to "dyfer z przebiegiem 80 tys".
Już nie wspominam o farbowanej skórze na której po kontakcie z kropla wody zostają odfarbienia, braku lampek rejestracyjnych, bo pewnie ciężko było cokolwiek dopasować oraz o HIDach do których nie da się założyć zwykłych żarówek, bo oprawki są dosłownie ulepione no i o klapie (laminatowej/carbonowej?) która powyżej 110km/h stuka i trzeszczy jakby miała zaraz odpaść.


PS. Pomimo tego i tak jestem zadowolony z zakupu mojego pierwszego BMW, ale jak już zostałem wywołany w temacie to nie mogłem tak tego zostawić :)
Awatar użytkownika
Adamos
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2008-12-07, 17:27
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Adamos »

łoł ale poleciało. Wracając do tematu Incoming graty e60 łądna sztuka nic tylko pozazdrościć...
DAS IS DAS ...B M W
Awatar użytkownika
Santiago
Małopiszący
Posty: 50
Rejestracja: 2013-05-29, 16:07
Lokalizacja: opole

Post autor: Santiago »

Łoł ze takie druty no cóż to tylko Polskie zachowanie najważniejsze ze nic nie odpada :D nie jeździj młody szybko :P
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

znowu bedziesz brnoł w M5 a to nie M5...
Ładne e60 , zobaczymy co bedzie...
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

Bardzo ładne e60 :br: nie popsuj go nadmiarem pomysłów :wink:
Obrazek
Frost
Zaawansowany forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 2012-12-11, 22:54
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Frost »

Fajne jest jakie jest, nic bym z tym dalej nie robił.
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Podoba mi się. Tylko fela,lekka gleba i nic bym nie ruszał... :mrgreen:
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

Każdy z nas no może prawie zaczynał jako gówniarz, to normalna kolej rzeczy, są pewne rózniece w rozumieniu tego słowa.

Nie będę tutaj pisał o e46 bo nie o to tu chodzi. Ja nie sprzedaje kota w worku, każdy widzi co kupuje, sam kupilem teraz e60 i wychodzą badziewia co poprzedni właściciel zatuszował, ale to typowe. pomimo tego że wiem duzo o BMW i tak do końca nie wiedziałem co kupuje. dlatego kazdy nastepny poprawia rzeczy po drugim, badz zostawia jak jest. Dlatego dobrze sobie przekalkulować czy kupować i doinwestować czy kupować płacić duzo. i też nie wiedziec co drzemie w aucie. Jeśli faktycznie dyfer sie posypał sam od siebie to miałeś cholerniego pecha, sam mechanik sie zdziwił jak mu to powiedziałem bo zaręczał mnie ze dyfer jest nie z 80 tys ale jak potem poprawił się ze 130tys.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Coś czuję że kolejna kupa się klei z fajnego auta...

Ładne e60...




...było.

Teraz będzie już tylko gorzej :573:

Ale najważniejsze że Ciebie to jara :) Mnie nie musi ;) :bmw:
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Co jest nie tak, ze nie dajesz vinu? Angol czy pod maska 2.0d?
Nie napisales nawet jaki rok, ktory silnik, nic.
Bo takie sytuacje sie zdarzaly na 5er.pl hahah

Moim zdaniem wiesniaczysz auto, pobodnie jak bylo to z poprzednim. Niby na drodze wyglada dobrze ale z bliska tragedia po calej linii.
jedna 535d w "M5" ogladalem ostatnio. Wszystko fajnie, pieknie ale z bliska zal.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Zablokowany