Ciężko odpala po dłuższym postoju

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
melmax1984
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2012-10-30, 22:01
Lokalizacja: Zabrze

Ciężko odpala po dłuższym postoju

Post autor: melmax1984 »

Witam.
Problem jest taki ,że niedawno padła mi pompa paliwa i wymieniona ona została na nową. Przed padnięciem pompy auto zapalało tzw. od kopa czy to ciepły czy zimny zawsze od kopa. Po wymianie już tak nie jest. Auto jak jest zimne to muszę kręcić z dobre 10s żeby załapał, a jak jest ciepły to od kopa.
Czy to wina pompy?? Nie wiem jakiej firmy jest tam teraz wsadzona bo wymieniał ją mechanik. Acha auto jest na gazie sekwencja.
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Jezeli wsadzili c jakas ompe made in china to moze byc winna jezeli padajaca uzywke to tez moze byc winna...
:)
melmax1984
Małopiszący
Posty: 28
Rejestracja: 2012-10-30, 22:01
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: melmax1984 »

To nie dobrze. Zapłaciłem za tą pompę 150 zł. Troszkę bym się wku- :evil: zdenerwował jakby mi jakiegoś bubla wsadzili.
Wykluczając, że przyczyną jest pompa to co jeszcze może być przyczyną tego odpalania?
Awatar użytkownika
sylvestr
Zaawansowany forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 2013-02-20, 19:15
Lokalizacja: pru/rac

Post autor: sylvestr »

Widzę, że pompa z tej niższej półki cenowej, dlatego może ciśnienie paliwa w układzie jest za małe? filtr paliwa wymieniany?
czujnik wałka rozrządu może robic takie rzeczy. Póki co pojechałbym na kompa, bo ciężko tak na odległość pomóc.
ODPOWIEDZ