E46 by Dorota :)

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Dorota85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2014-05-05, 16:46
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dorota85 »

Gremlin czemu nie zagości????? skąd podejżenia takie?, no właśnie po walce 3 h nie zatrybił niestety :(
Gremlin
Zaawansowany forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 2011-01-02, 00:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gremlin »

Chodziło mi o M-pakiet i inne pewnie plany . A wracając do drl to moduł kosztuje 100zl z hakiem plus wiadomo programowanie ;)
Teraz e36 Touring indyvidual :D
Dorota85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2014-05-05, 16:46
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dorota85 »

Aha no to wielkie dzieki za info :D :bmw:
Wedel
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2013-10-27, 22:56
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Wedel »

Nie lubie tych pokręteł :mad: Ale ogólnie ładny srodeczek , pomysl nad pomalowaniem listw wtedy jest zacnie :mrgreen: :mrgreen:
Dorota85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2014-05-05, 16:46
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dorota85 »

no wiem ale nie kupować ze względu na pokrętła?? :shock: no nie ma opcji szczególnie , że to była miłość od pierwszego wejrzenia :twisted: Wedel o jakich listwach mówisz???? :zdziwko:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Dorota85 pisze:Wedel o jakich listwach mówisz
Pewnie mówi o listwach ozdobnych w środku.

Mi autko się podoba. I powiem tak, że na początek zamiast m-paku na zewnątrz zainwestowałbym we wnętrze. Za małe pieniądze idzie dorwać sportowe (fabryczne) fotel w twojej tapicerce .

http://allegro.pl/fotele-bmw-e46-sports ... 07654.html

W tym linku są troche za drogie ale zdoświadczenia wiem ,że można takie mieć za 200zł !


Są wygodniejsze, lepiej trzymają w zakrętach i mają większy zakres regulacji i oczywiście wyglądają znacznie lepiej.

A druga rzecz którą bym zmienił to kierownica. Nie musi byś M-pakietowa, sportowa też wygląda super i tak też leży w dłoniach:

http://allegro.pl/bmw-e46-m-pakiet-podu ... 42644.html

Te linki to tylko takie poglądowe. Ale uważam ,że śmiesznie wygląda BMW z zewnętrznym M-pakiem a ze zwykłym wnetrzem. A zderzaki to zostawiłbym sobie na deser :wink:

Pozdrawiam i życzę bezawaryjności :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

dobrze mi sie wydawało że widziałem Cie dzisiaj między 16 a 17 na skrzyżowaniu koło Sądu okręgowego w Gliwicach?? Jeśli tak to bardzo dobrze razem wyglądacie :wink:
Dorota85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2014-05-05, 16:46
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dorota85 »

hahaha dziekuje tak możliwe :)
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

no to licze na to że jutro na zlocie uda mi sie obejrzeć na spokojnie tą bordową bestie ;] no i że poznam właścicielke oczywiście ;)
Dorota85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2014-05-05, 16:46
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dorota85 »

Obrazek

Ze względu że idzie wiosna to szaleństwo sie troche zaczyna :bmw: jedynie pojawiają sie problemy gdyż felgi są 18 8,5J i 9 J do tego będzie rolowanie nadkoli i oczywiście złoty środek rant zostaje , jedynie problem był z oponami i tak niestety wziełam 215/40 , takie pytanie czy uważacie , że dalej coś może trzeć?? nie ukrywam że fele będą wystawały ciut za nadkole na aleeeee hmmmm ten efekt :mrgreen: :oops: :oops: :kolebka: :bmw: i jeszcze jedno pytanie czy ryzyko tkwi w mandacie czy ewentualnie zabrania dowodu rejestracyjnego ktoś wie?? :oops: Pozdrawiam :wink:
Daku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2014-03-17, 12:40
Lokalizacja: Myszków,Śląskie

Post autor: Daku »

Z tego co wiem,to jeśli koło wystaje poza błotnik to mogą się czepiać,znajomy tak miał :smile: ale ręki uciąć sobie nie dam :grin:
Poza tym fajne te kółka masz :wink:
Dorota85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2014-05-05, 16:46
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dorota85 »

Daku nie pocieszyłeś mnie :P wiele osób namawiało mnie bym sprzedała te cuda ale w ogóle nie wchodziło to w gre bo sie uparłam bardzo , nic jak mnie złapią będe świecić tylko occzami chyba :razz: jak złoty środek będzie to myślę będzie jeszcze lepiej :lol:
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Upierdliwy policjant może zabrać dowód.
Mi tylne koła wystają dość sporo i jeszcze nikt się nie przyczepił :)]
Jak się to mówi "albo grubo albo wcale"
^^
Dorota85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2014-05-05, 16:46
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dorota85 »

spoko będe jeździć na fuksa :P byleby nie obcierały bo to już będzie gorzej eh pomimo rolowania co sie nie robi dla samochodu :razz: gD>
Daku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2014-03-17, 12:40
Lokalizacja: Myszków,Śląskie

Post autor: Daku »

Spokojnie ładnie się uśmiechniesz do Panów policjantów :razz: i po sprawie.A tak na poważnie to zależy na kogo trafisz :wink:
ODPOWIEDZ