VII ZLOT BMW TEAM ŚLĄSK

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Anna
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2014-06-03, 12:11
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

Post autor: Anna »

DZIĘKI BTS g:) Było super :bmw: :bmw: :bmw:
Awatar użytkownika
TDS-ik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 424
Rejestracja: 2011-03-07, 19:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: TDS-ik »

Z mojej strony chciałbym wszystkich bardzo przeprosić za zamieszanie które wprowadziłem prowadząc :), Ale myślę że tych dodatkowych 15 km nikt nie będzie mi miał za złe.
egon2610
Małopiszący
Posty: 26
Rejestracja: 2014-01-30, 22:54
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: egon2610 »

TDS-ik, ja nie bede miał za złe :) Droga super jak i na samym lotnisku :bmw: Dzięki wszystkim za mile spędzony czas :grin:
CZESIEK
Małopiszący
Posty: 16
Rejestracja: 2014-06-12, 12:00
Lokalizacja: KNURÓW

Post autor: CZESIEK »

Wielkie dzieki za wczorajszy zlot było na czym zawiesić oko było z kim porozmawiać bez zbędnego buractwa czy panoszenia sie choć były wyjątki jak wszędzie ;P W koncu dowiedziałem sie ile dB mam w aucie wynik zaskoczyłmnie bardzo pozytywnie myslałem o mniejszej ilośći a tu miła niespodzianka (BARDZO WIELKIE DZIEKI DLA JEDNEGO Z ORGANIZATORÓW KTÓRY POMÓGŁ USTAWIĆ RADIO W ODPOWIENI SPOSÓB gdyż ja jestem amatorem w tych sprawach było to mój pierwszy pomiar) byłem pierwszy raz ale napewno nie ostatni i szkoda ze cos takiego dzieje sie tylko raz w roku na koniec wakacji lub wrzesien powinna byc powtórka :) POZDRAWIAM

ps: tak sie zapatrzałem na inne BMW że swojej nawet jednego zdjęcia nie zrobiłem :/ i nie mam "pamiatki" zadnej :///
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Chciałem również przyłączyć się do podziękowań Kolebki za tak liczne przybycie granica 400 samochodów pękła :razz: co dla nas jako organizatorów pomimo wysiłku fizycznego oraz włożonej pracy i niejednokrotnie wielu wyrzeczeń jest ogromną motywacją obiecujemy że nie spoczniemy na laurach i dołożymy wszelkich starań żeby następny zlot był jeszcze lepszy :wink: Jesteście najlepsza ekipą jaką można sobie wymarzyć i ciesze się że miałem ten zaszczyt witać was jako pierwszy na bramie wjazdowej do zobaczyska i do następnego :br: :bmw:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Ja, w swoim imieniu chciałem również podziękować wszystkim przybyłym na zlot za miłą atmosferę, która towarzyszyła wszystkim do samego końca. W końcu porozmawiałem troszkę z klubowiczami, zobaczyłem furmanki, które tutaj, na forum, na zdjęciach prezentują się pięknie lecz na żywo (wczoraj) wyglądały jeszcze lepiej. Znów dowiedziałem się parę ciekawostek związanych z BMW.

Natomiast przede wszystkim chciałem podziękować organizatorom, za trud i wysiłek włożony w organizację owego zlotu. :bmw:

Pozdrawiam :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kazien
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2014-01-19, 23:37
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Kazien »

Przyłączam się również do podziękowań dla organizatorów! :br:
Było super! Do następnego! :bmw:
;)
Mazi
Małopiszący
Posty: 12
Rejestracja: 2014-06-29, 21:37
Lokalizacja: Leszczyny

Post autor: Mazi »

Witam, specjalnie zalozylen konto zeby wypowiedziec sie na temat zlotu. Wiem ze kurcze mialem tu konto ale zaponnialem loginu i hasla:D zlot byl elehancki.. w zeszlym roku bylem, ale pogoda byla lipna i przez to tez moze frekwencja mniejsza. Za to w tym roku w kolejce sie ustawialem na moście:D zeby wjechac, macie jakies filniki z imprezy albo zdjecia?:) i jakby ktos mial jakas playliste nutek ktore byly puszczane bylbym wdzieczny bo muzyka tez niczemu sobie:) pozdrawiam i do nastepnego oby jak najszybciej bo nie zdazylem wszystkich gadzetow kupic bo niekotrych juz braklo:D :bmw: :bmw:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Najlepszy zlot , bo najlepsza ekipa :bmw: Największe dzięki dla organizatorów! Wystaraliście się co było widać, fajnie ,że są tacy ludzie jak wy, pasjonaci ale przedewszystkim dobrzy , pomocni i zawsze życzliwi ludzie którzy dają przykład nam forumowiczą :bmw:
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczyska :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Malaj »

whucrew pisze: Największe dzięki dla organizatorów! Wystaraliście się co było widać, fajnie ,że są tacy ludzie jak wy, pasjonaci ale przedewszystkim dobrzy , pomocni i zawsze życzliwi ludzie którzy dają przykład nam forumowiczą
Nie ma za co ;) byliśmy tam dla was ;) :br:

Ja to chciałem podziękować wszystkim uczestnikom, bo przeciez bez was nie było by tego zlotu :) :kolebka: :bmw:
Ostatnio zmieniony 2014-07-02, 13:41 przez Malaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
reszta jutro bo cos net wolno chodzi :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

Śmiało mogę powiedzieć, że był to najlepszy zlot do tej pory.Pogoda jak i ludzie, forumowicze, goście dopisali.Z resztą jak było widać, wszystkich oczywiście pozytywnie zaskoczyła frekwencja natomiast dosyć szybko i sprawnie tłum ogarnięty.Bardzo mi się spodobało, że w końcu stanęło ,,stoisko'' z fantami klubowymi :br: i tutaj szkoda, że tak szybko zeszły, chętnych było co nie miara.Chętnie bym dorwał jeszcze kubeczek czy flagę.
Co do spraw organizacyjnych chyba tylko jeden minus z resztą jak to prawie zawsze bywa. . . problem z mikrofonem :neutral: bbardzo częste przerywanie no i jakość nie ta. :mad: Cała reszta wydaje się być na bardzo wysokim poziomie za co WAM organizującym to spotkanie wielkie dzięki i ukłony. Za poświęcony czas, siłę, wytrwałość i poświęcenie w każdym możliwym tego znaczenia słowie.
Szacun i oby tak dalej .
Bunie , duża część na prawdę ładnie , fajnie zrobionych czy to seria czy to jakieś tam mody :sex: jednak nie zabrakło różnych ,,wynalazków'', które delikatnie zniesmaczały mnie :572: .

Przede wszystkim było mi bardzo miło poznać i pogadać osobiście z dużą częścią forumowiczów,których tylko znałem z strony BTS.

Szkoda,że takie imprezy są tak rzadko. Już tęsknie i czekam niecierpliwie na następny VIII zlot :bmw:
pozdro Panie :br: i Panowie :kolebka: i jeszcze raz dzięki :bmw:
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

Także dziękuję wszystkim za zlot pogoda niesamowicie dopisała atmosfera mega pozytywna oby następne zloty były tak udane jak ten :mrgreen:
przemo85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: 2010-02-20, 22:56
Lokalizacja: DG

Post autor: przemo85 »

no nie ma co zlocik udany, na temat pogody sie nie wypowiem bo piecze mnie facjata do tej pory :cry: bylo co poogladac i sie dzialo na placu do upalania

wielkie dzieki i pozdro :bmw: :sex:
BardzoMądryWybór ;)
Karolka
Przyjaciel klubu
Posty: 60
Rejestracja: 2013-06-12, 16:19
Lokalizacja: Pielgrzymowice

Post autor: Karolka »

Przemo pisze:Bardzo mi się spodobało, że w końcu stanęło ,,stoisko'' z fantami klubowymi :br: i tutaj szkoda, że tak szybko zeszły, chętnych było co nie miara.Chętnie bym dorwał jeszcze kubeczek czy flagę.
:bmw:
Gadżety rozeszły sie w mgnieniu oka:) i niestety kto pierwszy ten lepszy;)
Myśle ze za rok będzie ich dużo więcej, tak żebyśmy z Edytką miały co sprzedawać cały dzień;)

Dziekujemy za super impreze!
Organizatorzy staneli na wysokosci zadania. Chłopaki, daliście rade:)
Z roku na rok jest co raz lepiej, nie wyobrażam sobie jaki będzie kolejny zlot skoro ten już był na mega wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ