[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Dzidek pisze:Uuu nie fajnie :/

Powodzenia w odbudowie.
Dzięki :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Kurcze najgorzej jak może być Trzask te haki powinni tego zakazać.Każdy z nas wie ile serca i czasu trzeba wsadzić w mody.Oby każdy z nas miał jak najmniej takich przygód.Spokojnie wszystko to kwestia czasu i znów będzie cieszyć oko powodzenia. :bmw:
Ostatnio zmieniony 2014-11-14, 07:24 przez Kukit, łącznie zmieniany 2 razy.
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kukit pisze:Kurcze najgorzej jak może być Trzask te haki powinni tego zakazać.Każdy z nas wie ile serca i czasu trzeba wsadzić w mody.Oby każdy z nas miał jak najmniej takich przygód.Spokojnie wszystko to kwestia czasu i znów będzie cieszyć oko powodz
Dzieki i podzielam twoje zdanie ! W normalnych krajach jest to zakazane..

Ale tak jak piszesz to kwestia czasu i czas ten postanowiłem wykorzystać nie tylko na odbudowe ale i jakieś drobne zmiany. Wszystko dzieje się powoli i bez pospiechu wiec z dnia na dzień będę dodawał jakieś szczegóły z reanimacji czarnej :wink:

Trochę juz zrobiłem wiec tak:

Korzystajac z okazji ,że wszystko jest teraz łatwiej dostępne..

Obrazek

.. postanowiłem zrobić różne wymiany i wyleczyć pare bolączek i tak:

Wpadł nowy termostat:

Obrazek

Nowy seperator oleju (meyle) :

Obrazek

Pompa wspomagania i zbiornik wyrównawczy dostały nowe wszystkie o-ringi:

Obrazek

I schowałem wkońcu instalacje LPG pod kolektor (jeśli wszystko bedzie działać jak należy to jest to już wersja ostateczna ):

Obrazek

Wnętrze też się doczekało. Listwa schowka, osłona tunelu , gałka zmiany biegów oraz przyciski multifunkcji ( obecnie będą pełne czyli 10-cio przyciskowe ) poszły do lakierowania w kolor nadwozia i wygladają teraz ( sorry za zdjęcia ale obecnie nie mam czasu na bawienie się w fotografie ) B! A ! J ! E ! C ! Z ! N ! I ! E !

Obrazek

Obrazek

Wpadło też nowe radio (ori :razz: ) ale o tym pózniej :grin:

Z rodzaju " małe ale cieszy bardzo " wpadła ori kontrolka alarmu ( już podpięta :wink: )

Obrazek

Wszystkie graty do odbudowy już ( na zdjęciach nie ma wszystkiego ) praktycznie są. Problem mam z chłodnicą klimatyzacji ponieważ sprzedawca na allegro przysłał mi inna niż zamawiałem ( nie pasujacą ) i kontakt się z nim urwał :lol:

Ale nim zacznę składać wszystko czeka mnie jeszcze wymiana mocowania stabilizatora ( ogledziny wykazały ,że jest już skorodowany ) , wiec czeka mnie ciencie, szlifowanie i spawanie :br:

No na dziś tyle :bmw: Jak coś szarpnę do przodu to się pochwale. Wielkie Pozdro Ludziska :bmw: :bmw:


Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

zajebiście podchodzisz do tematu !
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
bombel
Małopiszący
Posty: 9
Rejestracja: 2014-11-02, 15:21
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: bombel »

profi robota i dużo serca włożonego w auto :wink: szacun kolego
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Świetny sedan i świetne podejście do auta!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
marko0424
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2013-04-13, 22:26
Lokalizacja: Strumień

Post autor: marko0424 »

Kuba nic sie nie martw odbudujesz autko ,bedzie lepsze niż przed kolizją , ale zastanów się jednak nad poliftowym przodem jest dużo lepszy odswieży Ci autko .

Pozdro ziomal :bmw:
Eco driving? No,thanks-BMW POWER
Awatar użytkownika
Flar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: 2013-09-24, 22:41
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Flar »

Kawał dobrej roboty. Ta uważam ze jak rozbiera sie auto, to zrobic wszystko co po drodze. Dzięki temu odwdzięczy sie pózniej :)
Ten środek wyglada ciekawie - czekam na zdjecia całościowe
Pozdrawiam
Piotrek
Mój "Bumbuś" ;)
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Pięknie widzę nie próżnujesz w sumie jak każdy w te krótkie zimowe wieczory :mrgreen: .Krok po kroku i będzie tak jak trzeba a i przy okazji się coś po drodze wymieni.Wiadomo podobno Rzymu nie zbudowali w jeden dzień tak więc sprawą oczywistą jest iż projekty forumowiczów trwają latami co spowodowane jest jak wiadomo kasą i odpowiednim placem do modów.Mam nadzieje że kiedyś na jakimś zlocie wszyscy się spotkamy i każdy z nas będzie mógł oglądać wręcz namacalnie wszystkie projekty naszych krążowników ze śmigłem :).Pozdrawiam i życzę udanych modów bez komplikacji :) :569:



PS:Marko dobrze pisze zastanów się nad tym przodem po lifcie ja sam mam przed liftem i mnie kuje w oko więc w końcu przyjdzie czas by go wywalić tak więc ty po drodze możesz to wykonać :) .
Ostatnio zmieniony 2014-11-21, 01:22 przez Kukit, łącznie zmieniany 1 raz.
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Kukit pisze: zastanów się nad tym przodem po lifcie ja sam mam przed liftem i mnie kuje w oko więc w końcu przyjdzie czas by go wywalić tak więc ty po drodze możesz to wykonać
Sam mam przed lifta ,a w piwnicy mam grill polift pod spryskiwacze ,i nie wiem czy zmieniać ,czy go sprzedać ,zawsze chciałem polifta ,ale jak patrze na mój przód to mi szkoda tego przodu zmieniać
przedlift ma coś w sobie
Obrazek
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Głodek powiem ci nie ma co się zastanawiać :).Pewnego dnia zamontuje polift jak tylko będzie okazja wtedy jedynie szerokie listwy dołożyć i będę miał pełen ,,M".Zima idzie tak więc czas wynieść wyro do garagen he i zimować by na sezon wozidła były gotowe :)
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Kukit pisze:szerokie listwy dołożyć
Leżą w piwnicy już rok czasu :mrgreen: cały komplet
nie róbmy OT naszemu koledze :wink:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

marko0424 pisze:poliftowym przodem jest dużo lepszy odswieży Ci autko .
Kukit pisze:PS:Marko dobrze pisze
Głodek pisze:,zawsze chciałem polifta ,ale jak patrze na mój przód to mi szkoda tego przodu zmieniać
przedlift ma coś w sobie
No mam chłopaki ten sam dylemat co Głodek :wink: Mi chyba bardziej leży przedlift. Drażniło by mnie też to ,że kierunki mam przedliftowe a ja nie lubię takich sprzeczności bo od razu widać ,że auto było bite :wink:
Flar pisze:Ta uważam ze jak rozbiera sie auto, to zrobic wszystko co po drodze
I to jest teraz najważniejsze :bmw:
zajebiście podchodzisz do tematu !
Alexof pisze:Świetny sedan i świetne podejście do auta!
bombel pisze:profi robota i dużo serca włożonego w auto :wink: szacun kolego
Mam na kim się wzorować :wink:

No i dodam tylko ,że dziś czeka mnie dużo składania a jak pójdzie dobrze to zaleję auto płynami i odpale :br:

P.S Wieci może Panowie ile wchodzi ATF - u do wspomagania ?
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

whucrew pisze:P.S Wieci może Panowie ile wchodzi ATF - u do wspomagania
ja jak wymieniałem u siebie to miałem 2L i jeszcze zostało ,wchodzi coś koło 1,3l
Obrazek
Awatar użytkownika
ppatryk
Zaawansowany forumowicz
Posty: 302
Rejestracja: 2014-01-01, 17:05
Lokalizacja: Pyskowice

Post autor: ppatryk »

bardzo dobrze działasz :) fajny sedanik :)
Obrazek
ODPOWIEDZ