E91 Touring LPG+Hak holowniczy PROBLEM :(

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Patryk e46
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2014-10-26, 19:31
Lokalizacja: Pszów

E91 Touring LPG+Hak holowniczy PROBLEM :(

Post autor: Patryk e46 »

Witam, posiadam e91 z instalacja LPG. Potrzebuje założyć hak holowniczy i tu pojawia się problem, butla z gazem jest zamontowana 2 cm od tylnego zderzaka. Jest szansa założyć hak? Bardzo mi na tym zależy :cry: :cry:
Awatar użytkownika
zdziaszek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 355
Rejestracja: 2008-06-28, 22:09
Lokalizacja: SRB

Post autor: zdziaszek »

Hej. Założyłem sobie w swojej e91 oryginalny hak. Belka z hakiem jest wielkościowo taka sama jak belka bez haka. Przypuszczam że jeśli masz zostawioną oryginalną belkę (bo nie wyobrażam sobie że ktoś założył gaz i wyciął belkę) to starczy zamiana belek i masz hak.
Poza tym czasem haki nieoryginalne są montowane na belkach węższych niż oryginalne więc tym bardziej powinno podejść.
Pozdrawiam
"...ciesz się tym co masz, nie wymagaj za wiele..."

PRFESJONALNY MONTAŻ ORAZ SERWIS INSTALACJI TV, TV-SAT :)
Patryk e46
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2014-10-26, 19:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: Patryk e46 »

A nie ma pan butli w bagażniku?? Jeśli nie było by problemu to mógłby Pan zrobić zdjęcia?
Awatar użytkownika
zdziaszek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 355
Rejestracja: 2008-06-28, 22:09
Lokalizacja: SRB

Post autor: zdziaszek »

Heh, nie wiem co tam ujrzysz, bo w bagażniku jest miska plastykowa a na niej wygłuszenie i to tyle co jest w bagażniku. Butli nie mam, ponieważ mam diesla. Zobaczę czy coś widać od dołu auta i jak co to wrzucę foto.
"...ciesz się tym co masz, nie wymagaj za wiele..."

PRFESJONALNY MONTAŻ ORAZ SERWIS INSTALACJI TV, TV-SAT :)
Patryk e46
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2014-10-26, 19:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: Patryk e46 »

No wlaśnie Pan ma Diesla, a ja mam butle od spodu auta :(
ODPOWIEDZ