[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Biorąc pod uwagę ile kosztuje oryginał 500zł za komplet laminatu Schwerta to bardzo ekonomiczna opcja. Lecz nigdy to nie będzie oryginał i tutaj każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy za wszelką cene chce dążyć do perfekcji z oryginałem czy racjonalizm weźmie górę. Niestety - te zabawki pareset złotych nie kosztują.

Pozdro!
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
xardax
Małopiszący
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-14, 23:48
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: xardax »

Kuba pochwal się jakie buty planujesz skoro s32 na sprzedaż ląduje :bmw: ; D
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kuba pochwal się jakie buty planujesz skoro s32 na sprzedaż ląduje :bmw: ; D
Strasznie mi się podobają Dare RS w 18 calach..

http://allegro.pl/felgi-18-5x120-bmw-e3 ... 53826.html

ale wciaż jestem na rozwadze bo opinie o Dare są skrajnie różne..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Dare RS robiłyby tutaj niesamowity efekt napewno, zastanowiłbym się nad Dare LM. Bardziej wg podejdą pod mpak :br:

co do opiń o felgach Dare to tak jak piszesz,, kolega w e46 na Dare LM juz 3 sezony przelatał i spokój, wg mnie zależy to po prostu od fabryki, od konkretnego egzemplarza koła, taka troszkę loteria.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Dare to normalna felga. jak się nie jeździ po krawężnikach i omija kratery na drogach to nic się poważnego nie stanie. Prostowanie co sezon to wg mnie coś co może się tej feldze przytrafić najprędzej. Co do RS to za tę kasę (czyli ponad 2K) szukał bym jakiejś ori kutej felgi :bmw:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kaper pisze:Co do RS to za tę kasę (czyli ponad 2K) szukał bym jakiejś ori kutej felgi :bmw:
I tak postanowiłem zrobić.. s32 na ten sezon jednak zostaje a ja zbieram dalej i może w przyszłym roku kupię coś konkretnego.. a :wink: na razie będę dalej ogarniał detale plus podziałam nad lepszym spasem

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Slawko
Małopiszący
Posty: 65
Rejestracja: 2013-12-28, 13:08
Lokalizacja: Roztropice

Post autor: Slawko »

widze że przemyślałeś sprawe i odpuściłeś :P i dokładnie... czasami lepiej troche poczekać, żeby kupić coś sensownego i tego Ci życze :) z detalami to było wiadomo że nie odpuścisz
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

i dobra decyzja Kubuś :mrgreen:
bardzo mi się podoba Twoja limuzyna na obecnym kole i jak narazie nie wyobrazam sobie jej na innym, nie wiem dlaczego...jakos te tutaj wyjątkowo mi pasi.

spas, spas i jeszcze raz spas, sam to w obecnej chwili przerabiam :bmw:
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Cześć :bmw: . Z ciągłego braku czasu nie wiele się dzieje ale:

wpadły nowe siłowniki klapy bo stare zaniemogły:

Obrazek

Nowy zbiorniczek płynu bo stary był ''opłakany'':

Obrazek

wróciła zregenerowana soczewka z ringami:

Obrazek

takie ''coś'' od heyco do schowka na narzędzia ( powoli będę sobie kolekcjonował schowek )

Obrazek

Upolowałem jeszcze taki mały rarytasik czyli syczki dedykowane do e36. Na zdjęciach bez głośników bo były w sprawdzeniu. Próbowałem ustalić kto to produkował ale nie udało się. Tak czy siak są fajne :razz:

Obrazek

Po wymianie drzwi na nowe wolne od korozji..

Obrazek

Głośnik trafiły na swoje miejsce:

Obrazek

Nie ukrywam ,że tak jak i pdc są jeszcze nie podłączone :cry: Mam sporo do ogarnięci w elektryce mojego e36 i muszę mieć na to dużo czasu i spokoju aby zrobić wszystkie instalacje porządnie a chce się jeszcze skusić na pełne obc wiec ... :lol:

Przygotowuję się też powoli na gwint i zainwestowałem w inne opony na tył. Hankook 225/40 r18 zastapiły conti sport contacty 225/35 r18.. i uważam ,że wygląda to lepiej:

Obrazek
Obrazek

Udało się też odświeżyć polerkę pokrywki zaworów:

Obrazek

W przyszłym miesiącu wpadnie gwint.. i bezdyskusyjnie będzie to Tuning Art ponieważ jest twardszy od MTS.. Z planów to zakup rozpórek od Staffy na przód i tył. Jak po obniżeniu będę mógł jeszcze wjechać do garażu to wpadną jeszcze gt eckeny i lip na klapę.. No i to tyle na dziś :wink: :bmw:

Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

lecisz z tematem równo :) szczegóły, szczególiki a w całłości wygląda super !
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

oby więcej ludzi tak dbających o detale!! :m: :m: :m: :m:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

PRIMO pisze:ecisz z tematem równo :) szczegóły, szczególiki a w całłości wygląda super
szczepciu pisze:oby więcej ludzi tak dbających o detale!!
No wiecie jak jest.. na zdjęciach może super wszystko wyglądać a potem na żywo rozczarowanie.. nie chcę by moje auto należało do tej grupy :wink:


Troszkę się porobiło to się pochwalę :wink:

Więc tak:

Wpadła nowa listwa na drzwi plus ta mała pod kierunkiem ( docelowo wymienie wszystkie ) bo stare wyglądały okropnie i już odstawały:

Obrazek
Obrazek

Dopałdem zaślepki śrubek schowka.. wiem ,że kolor nie pasi trochę ale w dawcy też tak było :???:

Obrazek

Do tego zawsze chciałem zmienić kratki nawiewu z szarych na czarne, tak też się stało:

Obrazek

Od kolegi na próbę dorwałem używane koni sport z regulacją twardości.. Jak zamontuję to zobaczymy co są warte.. Póki co ustawiłem je na 3/4 twardości, zobaczymy co będzie dalej jak wpadnie gwint i dystanse na tył ?

Obrazek

Na sprawdzenie i zamontowanie czeka też pompowanie lędzwiowe :br:

Obrazek
Obrazek

Mam kpl ale dziś zdążyłem wymontować tylko jedno..

Jutro jak Bozia da jadę zamówić rozpory na przód i tył od staffy. I jeśli dobrze pójdzie to wpadnie w tym miesiącu jeszcze gwint.. uff.

No to na tyle jeśli chodzi o dzisiaj :wink: Pozdro ludziska !

Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Jak zwykle super graty, uby tak dalej! :)
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

z czego gwint planujesz??
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Jak zwykle super graty
No cieszą, bardzo !
z czego gwint planujesz??
Budżetowy.. Miał być mts, potem tuningart, ale chyba padnie na TAT.. Na wszystkich jezdziłem i uwazam ,że to raczej jedno, ale tat jest twardszy i lepiej zabezpieczony antykorozyjnie od tuninArt.. A mts ciut za miekki.. No właściwie ma to wszystko współgrać z
Koni więc myślę ,że bedzie dobrze :roll:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
ODPOWIEDZ