[E36] Cosmosschwarz Coupe by Wujek Lollipop

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Wujek Lollipop
Małopiszący
Posty: 65
Rejestracja: 2014-02-01, 22:52
Lokalizacja: SK

Post autor: Wujek Lollipop »

Daro Siem-ce pisze:nie nie , Chyba mamy z firmy awarie u Ciebie pod domem i masz mały wykop :P
A faktycznie i było mnie wołać :D
whucrew pisze:Witam cię Wuju :bmw: No super ,że znów masz galerie :br: Auto ekstra!
Też Cię witam i Dziękuję za komplement ;)
whucrew pisze:Powiedz mi piszesz o jakimś przycisku , o co chodzi ?
Ale o tym do DRL czy ten do blokowania drzwi?
lubie te coupe ! fajnie że trzymiesz jak w orginalnym stanie !
Dziękuję i nie wiem czy dalej będzie oryginalna bo korci mnie założyć wydech MGmotorsport z Siemianowic śląskich (nie głośny ale z dźwięku M3), zglebić 60/30 albo 40/20 i zmienic silnik na B28 :)
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Wujek Lollipop pisze:Ale o tym do DRL czy ten do blokowania drzwi?
Już zauważyłem.. chodziło mi o przycisk blokowania szyb. Mówisz ,że taki był tylko w USA? Mowa jest tylko o coupe?
Wujek Lollipop pisze:założyć wydech MGmotorsport
Wydech bym zmienił bo to łatwo odwracalne.. tak i jak springi - jestem za.. a b28... no to już dyskutować można
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Wujek Lollipop
Małopiszący
Posty: 65
Rejestracja: 2014-02-01, 22:52
Lokalizacja: SK

Post autor: Wujek Lollipop »

Już zauważyłem.. chodziło mi o przycisk blokowania szyb. Mówisz ,że taki był tylko w USA? Mowa jest tylko o coupe?
on jest tylko na rynek amerykański nie tylko do coupe ale i też do reszty innej wersji nadwoziowej i służy do blokowania/ryglowania drzwi a nie szyb jak w E39 i e46 oraz w innych modelach których nie wymienilem. Jak widać e39 maja taki sam, cena w aso za sam przycisk dedykowany do e36 coś koło trzech stowek a w pl na szrocie jest niedostępny dlatego sciagalem z eBay ze stanów. Jakby co to z e39 nie pasuje dlatego ze ma inną elektronikę i zamek sterowany minusem a w e36 plusem.

A tego z b28 nie rozumiem o czym dyskutować?
patrykowski
Zaawansowany forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 2009-04-06, 19:11
Lokalizacja: chorzow

Post autor: patrykowski »

Kamil35 pisze:Bardzo zadbana,Moim zdaniem jest w 3 najlepszych e36 coupe na tym forum
Rybka318,ManiekCSL, i twoja:)
kilka projektów sie jeszcze znajdzie ;p ale trzeba Przyznać ze Bardzo dobra E36 i chyba juz jedyna która jeździ po k-ce :bmw:
Awatar użytkownika
Kazien
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2014-01-19, 23:37
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Kazien »

Piękna jak zawsze! robi ogromne wrażenie na żywo! :br: :br:
Tylko tak trzymaj Marcin! :bmw:
;)
Wujek Lollipop
Małopiszący
Posty: 65
Rejestracja: 2014-02-01, 22:52
Lokalizacja: SK

Post autor: Wujek Lollipop »

W garażu lezą żółte szkła w miejsce swiatel drogowych i zastanawiam sie czy nie zakladac czy raczej pozostawic w oryginalnym stanie :D
ODPOWIEDZ