Pęknięta felga

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
sikorka15
Zaawansowany forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: 2012-09-17, 21:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Pęknięta felga

Post autor: sikorka15 »

Zastanawiałem się chwile czy dobry dział wybrałem. Jeśli nie to dodam gdzie indziej.

Sprawa wygląda następująco. Chce zakupić felgi styling 95. Ori. Cena Dobra tylko jedna kwestia. Jedna felga jest pęknięta od wewnątrz . Nigdy nie miałem styczności z pękniętymi felgami. Gościu zapewnia ,że powietrze nie schodzi i jest to lekkie pęknięcie.

Trochę poczytałem i wychodzi na to ,że nie jest to jakieś mega pęknięcie i o ile felga nie jest krzywa ( bardzo) to jest to do zrobienia bez większych problemów i będę mógł tak śmigać.

Gdyby to było blisko to bym pojechał, zawiózł do warsztatu co prostują spawają i oni by ocenili lecz kwestia jest tego czy nie pojade 300km na darmo.

Wiem ,że z takiego zdjęcia ciężko będzie cokolwiek wywnioskować jednak chciałbym poznać wasze opinie na ten temat.

Pozdro :bmw:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

takie pęknięcie to pikuś... nie będzie żadnego problemu tego pospawać nawet dla osoby mało doświadczonej. Jeździłem na pękniętej pospawanej feldze znacznie bardziej niż ta i nic nie biło nie uciekało powietrze. Targuj z ceną za te pęknięcie i bierz bez obaw

ps: z tego co wiem s95 są kute i żeby pękło ? :roll: a w ilu calach ten s95 ? Bo ori wychodziły tylko 19' a wiem, że były o identycznym wzorze 18' które nie są kute. Piszę to żebyś nie zapłacił przypadkiem za chinola tak jak za ori (sporo osób tak się nabiera na felgach)
Obrazek
ODPOWIEDZ