SKRADZIONO BMW E61

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
zdziaszek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 355
Rejestracja: 2008-06-28, 22:09
Lokalizacja: SRB

SKRADZIONO BMW E61

Post autor: zdziaszek »

Dzis w nocy tzn. z 16 na 17 kwietnia z garażu mojego brata skradziono BMW e61. Druga E61 stojąca za ogrodzeniem też miała paść łupem złodziei jednak w aucie odezwał się alarm który go obudził. Wybiegając z domu spłoszył złodzieja, który już grzebał przy kompie.
Za wszelkie info które pomogą dotrzeć do samochodu będziemy wdzięczni i zobowiązani.
Kolor samochodu specyficzny, więc łatwo rzuca się w oczy - zdjęcia niestety nie oddają tego koloru. Nr rejestracyjny: SRB 44C5.
Jeśli ktoś może jeszcze gdzieś umieścić to info to też z góry dziękuję.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"...ciesz się tym co masz, nie wymagaj za wiele..."

PRFESJONALNY MONTAŻ ORAZ SERWIS INSTALACJI TV, TV-SAT :)
tina
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2008-08-24, 19:54
Lokalizacja: Skarszewy

Post autor: tina »

Nam też ukradli E61 w nocy w poniedziałku na wtorek. Info o tym jest wrzucone w innym temacie. Wrzuć posta na facebooka i poproś o udostępnianie, ja tak zrobiłam i spotkałam się z dużą uprzejmością użytkowników fb. Wiem że moje info jest w prawie całej Polsce i nawet za granicami.
Życzę powodzenia w odnalezieniu.
Rada dla innych: wrzućcie sobie jakieś mechaniczne odcięcie zapłonu. Złodzieje mają profesjonalne sprzęty komputerowe za kilkadziesiąt tysięcy. Kody mogą złamać, ale dodatkowego odcięcia mogą nie znaleźć.
Awatar użytkownika
zdziaszek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 355
Rejestracja: 2008-06-28, 22:09
Lokalizacja: SRB

Post autor: zdziaszek »

Niestety nie posiadam facebooka, ale może ktoś znajomy mi to wrzuci.
Również życzę powodzenia.
"...ciesz się tym co masz, nie wymagaj za wiele..."

PRFESJONALNY MONTAŻ ORAZ SERWIS INSTALACJI TV, TV-SAT :)
Sebamc91
Zaawansowany forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 2011-11-02, 20:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Sebamc91 »

to już chyba 10-Ta w ciągu 2 miechów :(..

trzeba mieć chyba telefon pod ciągłym zasilaniem schowanym gdzieś w bagażniku pod obiciem gdzie jest uruchomione gdzie jest DZIECKO.
Bo tak to komputerowo GPS wyłaczają.. Zycze powodzenia i trzymam kciuki by sie znalazła.
Do zobaczenia Na drodze :)
ODPOWIEDZ