e46 drgania kierownicy

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
byku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2014-01-11, 17:05
Lokalizacja: zabełków

e46 drgania kierownicy

Post autor: byku »

Witam, mam taki problem, że drga mi kierownica. Dokładnie z dnia na dzień jakiś czas temu auto stało tydzień w garażu i bach :) początek problemu. Zmieniłem całe tuleje na wahaczu (troszkę lepiej) później tarcze i klocki i dalej to samo choć troszkę inaczej. Dzisiaj zmieniłem koła na zimowe i bach :) zdziwko igła, bomba nie ma problemu :br:
tylko teraz nie wiem w czym wina, felgi czy opony. Opony wyważałem i niby ok ale nigdy nic nie wiadomo. Więc taka sprawa ma może ktoś opony 225/35/18 lub jakieś inne 18" które mógłbym przełożyć na chwile i sprawdzić ???
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

jak chcesz to podjedź na Jastrzębie podmienisz sobie na moje 18-tki ;) ale obstawiam raczej opony
byku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2014-01-11, 17:05
Lokalizacja: zabełków

Post autor: byku »

szczepciu, dzięki, ale najpierw skoczę jutro do jakiegoś speca od opon żeby je wrzucił na wyważarkę, a jak nic z tego nie wyjdzie to będe dalej kombinował.
byku
Zaawansowany forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 2014-01-11, 17:05
Lokalizacja: zabełków

Post autor: byku »

Mamy cię :) pół auta zmienione a tu się okazuje, że jedna felga ma lekkie bicie..
jaco0620
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2011-08-17, 21:19
Lokalizacja: dąbrowa górnicza

Post autor: jaco0620 »

I tak obstawiam opony
jaco0620
ODPOWIEDZ