samoczynnie włączający się klima-tronic e36

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Wsciekly
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2014-08-26, 09:22
Lokalizacja: Rybnik

samoczynnie włączający się klima-tronic e36

Post autor: Wsciekly »

Witam. Posiadam BMW e36 2.0 z klima tronikiem 2 strefowym. Mam taki problem, że jak włączę klimatyzację i potem chce ja wyłączyć to w większości przypadków się nie wyłączy. ostatnio nawet sama się włączyła. Wcześniej miałem problemy z dmuchawa która wariowała ale po przeczytaniu postów przelutowałem styki w ,,jeżu" i wszytko działa, jedynie klima nie;/ Może ktoś miał taki przypadek? co może być przyczyną? czy jechać na komputer sprawdzić.? proszę o pomoc w znalezieniu usterki.Poz
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Panel klimy sprawdz, lub podmień na początek. Mowa o guziku którym wł/wył klimę.. Jak jest ok to sprawdz styki na wtyczce od panelu. Poszukaj w google schematu podłączenia klimy i sprawdz który pin odpowiedzialny jest od wł/wył klimy..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Wsciekly
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2014-08-26, 09:22
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Wsciekly »

whucrew, dzięki za odpowiedź, będe coś działał. Możliwe ze coś z panelem
ODPOWIEDZ