E46 328 problem

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
STOLAR
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2011-10-02, 16:40
Lokalizacja: Rybnik

E46 328 problem

Post autor: STOLAR »

Otoz o moje doswiadczenie sie nie martwcie mialem predzej E34 i tez robilem cale zawieszenie z tylu , o spawaniu tez moge wam duzo powiedziec i podszkolic jesli ktos tylko chce chodzi mi tylko wylacznie o podpowiedzenie czy nakierowanie bo wydaje mi sie na chlopski rozum ze to nie jest blachostka to nie jest byle wstawka w blotnik Wiec chetnie porozmawiam z kims kto juz przerabial ten sam temat zrobil to i wie jak do tego podejsc bo latwo cos popsuć i pozniej plakac a nie naleze do ludzi ktorzy robia cos na odpiernicz
Ostatnio zmieniony 2015-08-24, 21:40 przez STOLAR, łącznie zmieniany 1 raz.
samael16
Zaawansowany forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 2015-04-16, 17:03
Lokalizacja: Kaukaz

Post autor: samael16 »

Skoro to wszystko wiesz to wrzuć na gogle zapytanie w dziale zdjęć spawanie i zobaczysz jak to się robi a my nie jesteśmy do niczego potrzebni w takim razie.
STOLAR
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2011-10-02, 16:40
Lokalizacja: Rybnik

E46 328 problem

Post autor: STOLAR »

Samael16 czytaj ze zrozumieniem to co pisze jak bym wiedzial wszystko nie zakladam watku
samael16
Zaawansowany forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 2015-04-16, 17:03
Lokalizacja: Kaukaz

Post autor: samael16 »

Z całym szacunkiem ale w temacie napisaliśmy co można było napisać aby Ci pomóc reszta to już kwestia twoich chęci.
Tu masz zdjęcia z wspawaniem wzmocnień, gość przy okazji wsadził tam porządny silnik a nie tą niemiecką popierdółkę.
http://www.bmw-klub.pl//viewtopic.php?f=159&t=183540
blackfly
Zaawansowany forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2015-05-09, 12:06
Lokalizacja: slask

Post autor: blackfly »

czyzby tu dzej zi?:)
STOLAR
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2011-10-02, 16:40
Lokalizacja: Rybnik

E46 328 problem

Post autor: STOLAR »

Dzieki wielkie za naprowadzenie Ogarne temat napewno i postaram sie zdac relacje z tej naprawy Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :)
STOLAR
Małopiszący
Posty: 52
Rejestracja: 2011-10-02, 16:40
Lokalizacja: Rybnik

E46 328 problem

Post autor: STOLAR »

Witam trochę czasu minęło od zalozenia wątku ale podloga ogarnieta . Wzmocnienie od Swagier Customs Parts konkretni ludzie służący pomocą . Powiem tak wcale to nie było takie proste jak się wam wydawalo po wyciagnieciu wozka cale wzocnienie podłogi wypadło z pod podłogi wiec ustawienie go w tym samym miejscu a tym bardziej pospawanie od wew. kabiny przysporzyło trochę problemów zwłaszcza ze mam podtlenek lpg . Tuleje ogarnięte wszystko wypiaskowane teraz lata autko jak marzenie :) Dzieki za wszystko i słuze pomocą na przyszłość .
ODPOWIEDZ