TUNINGOWANIE CIAŁA...

Sprawy o różnej tematyce
zawias

Post autor: zawias »

bez kolczyka jest lepiej :lol: i w tym i w tym hahahaa :lol:
olka

Post autor: olka »

mi sie kolczyk w jezyku podoba, ale nie zrobilabym sobie. Wystarczy mi w pepku ;)
KeMaS

Post autor: KeMaS »

musze naklonic moja zeby se zrobila kolczyk w pepusiu bo mnie to rajcoje :D:D:D:D:D :P :P :P
olka

Post autor: olka »

nio ladnie wyglada taki kolczyk :) najlepiej niech robi zima to do lata sie jej ladnie zagoi
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Ola dobrze mowi ;) Ale w jezyku mi sie nie podoba :roll:
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
darckshine

Post autor: darckshine »

Ja swego czasu chcialem przebic sobie luk brwiowy ale duzo osob mi to odradzalo bo mowili ze jak mi ktos
zawias

Post autor: zawias »

[quote="darckshine"]Ja swego czasu chcialem przebic sobie luk brwiowy ale duzo osob mi to odradzalo bo mowili ze jak mi ktos
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

[quote="zawias"][quote="darckshine"]Ja swego czasu chcialem przebic sobie luk brwiowy ale duzo osob mi to odradzalo bo mowili ze jak mi ktos
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
zawias

Post autor: zawias »

[quote="Krzys"][quote="zawias"][quote="darckshine"]Ja swego czasu chcialem przebic sobie luk brwiowy ale duzo osob mi to odradzalo bo mowili ze jak mi ktos
darckshine

Post autor: darckshine »

no wlasnie i dlatego zdecydowalem ze nie bede przebijal
Cris

Post autor: Cris »

dlatego wolalem zrobic w jezyku niz w brwi :D:D byly czasy ze sie duzo bilem ... ale juz mi przeszlo...
olka

Post autor: olka »

i dobrze ze Ci przeszlo. Ja nie widze w tym sensu... Nie lepiej zyc pokojowo z wszystkimi ;)
zawias

Post autor: zawias »

olka pisze:i dobrze ze Ci przeszlo. Ja nie widze w tym sensu... Nie lepiej zyc pokojowo z wszystkimi ;)
no Chyba ze chodzi o Sport :wink:
KeMaS

Post autor: KeMaS »

zawias no wlasnie :twisted:
darckshine

Post autor: darckshine »

hehe Crisowi przeszlo bo musi miec czyste papiery zeby swoje plany w przyszlosci realizowac :)
ODPOWIEDZ