Mandat

Sprawy o różnej tematyce
bociek

Mandat

Post autor: bociek »

Mam takie pytanie. Czy kots wei jak to jest jak nie zapalace mandatu :?: :?: jakies upomnienia czy cos beda mi przychodzily :?: :?: A jak tak to po jakim czasie :?: :?:
Awatar użytkownika
Kuki
Maniak forumowy
Posty: 845
Rejestracja: 2007-02-23, 01:51
Lokalizacja: SJZ

Post autor: Kuki »

beda ci rosly odsetki a po jakim czasie ci przyjdzie to tylko oni wiedza jak sobie z papierami posprzataja ale nie mart sie nie zapomna o tobie :D :D
Miec BMW teraz nie duzy wydatek Zabic muche boczna szyba........................BEZCENNE

"zycie zaczyna sie i konczy na BMW"
Obrazek
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Ja kiedys notorycznie nie placilem mandatow bo to sie oplacalo zreszta teraz jest podobnie z tego co wiem .zawsze po okolo roku czasu dostawalem wezwanie do komornika i grzecznie regulowalem rachunki dopiero wtedy ,odsetki byly znikome okolo 5pln od 100 zlotych. :) Teraz jezdze przepisowo wiec mandatow nie place :roll: :wink:
Obrazek
bociek

Post autor: bociek »

kurde ja to dzis pecha mialem jak cholera :/ i teraz mam problem czy to placic czy jechac na roczek :/ :/
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

ile dostales :?:
Obrazek
bociek

Post autor: bociek »

200zl za podwoja cigla :/ bo wyjezdzalem z uliczki i skrecalem w lewo a nie zauwazylem ze stoja za mna :/ teraz bedzie trzeba normalnie jezdzic :/
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Olej mandat i baw sie dobrze a zaplacisz innym razem w Urzedzie skarbowym u pana komornika :wink:
Obrazek
bociek

Post autor: bociek »

chyba tak zrobie :D a takiejeszcze jedno pytanko :D czy jak bym zapalacil za jakies 2-3 miechy to nic by sei nei stalo :?: :?: Nie mieli by wontow zadnych :?: :?:
zawias

Post autor: zawias »

bociek pisze:chyba tak zrobie :D a takiejeszcze jedno pytanko :D czy jak bym zapalacil za jakies 2-3 miechy to nic by sei nei stalo :?: :?: Nie mieli by wontow zadnych :?: :?:
nie beda miec zadnych najwyzej nalicza doestki czyli jakies 7zl do tych 200 :wink:
bociek

Post autor: bociek »

A weisz w jaki sposob naliczaja te odsetki :?: :?: co jakas kobita na poczcie sobie na kalkulatorku doda odsetki czy co :?: :?:
zawias

Post autor: zawias »

bociek pisze:A weisz w jaki sposob naliczaja te odsetki :?: :?: co jakas kobita na poczcie sobie na kalkulatorku doda odsetki czy co :?: :?:
nie wiesz co to a odsetki za zwloke ? od kazdego dnia moga np. naliczac 30gr czy iles tam , boze jak ty mature zdales ? pewnie chlopak od tej kanapki sciage w serze mial. :lol:
bociek

Post autor: bociek »

HEheh pewno mial :P a do matury to troskze sie pouczylem :D :P dzei za info :D
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja mialem 300zl mandatu i przyszlo mi po pol roku upomnienie ze nie ureguowalem i mialem chyba ze 30zl odsetek od tego. Nie oplaca sie placic od razu. lepiej sobie nazbieraj i trzymaj kase. Moze 2 lata mina i mandat niewazny :P A konsekwencji nie ma :D
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
bociek

Post autor: bociek »

hehe i ta informacja mnie ucieszyla :D dzieki Krzys :D
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

Mi po 4 miesiacach komornik wlazl na konto i odliczyli mi z wyplaty 105zl zamiast 100 ktore dostalem.
Przynajmniej na poczcie nie musialem czekac, wygodny jestem.
ODPOWIEDZ