[E34] 520 Brillantrot By Daro Siem-ce

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Super Darku, że udało się w końcu zapalić tą nie miłosierną bestie :D Miejmy nadzieje ze będzie ci służyć bardzo długo i bd się cieszyć z jazdy każdego dnia :) Ja jakoś nie mam przekonania do tego motoru :(( Miałem go w E39 Touring, bardzo elastyczny motor, przyśpieszał bardzo ładnie mimo wagi turasa, lecz zaczął kopcić przy zapalaniu, tak jak twoja M50B20, włożyłem do motoru 2500zł lecz kopcenia nie udało sie usunąć, lecz wszystko siadało pokolei a miała tylko 280tyś przebiegu, i od tam tej pory zraziłem sie :(( ale Tobie zycze jak najlepiej i zeby służyła jak najdłużej !! :bmw: Pzdr..
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Dzięki Bartku .... no zobaczymy jak sie bedzie sprawował u mnie , póki co to wymiata :)
Awatar użytkownika
Przemo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 22:00
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: Przemo »

Aaa to już wiem dlaczego ulice katowic tak wyzamiatane ;D :kolebka: :sex:
Zapraszam do mojej Galerii

http://bts-bmw.pl//viewtopic.php?p=224761#224761


Bawarskie Zakłady Motorowe ;)
Awatar użytkownika
krzysiu134
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2010-04-29, 18:23
Lokalizacja: ŚLĄSK

Post autor: krzysiu134 »

Mityczne 2,8 :bmw: w zdrowej i zadbanej budzie żeby wszystko służyło ci jak najdłużej .
Nie myślałeś nad sprzęgłem z 2,8 tam jest tarcza 240mm żebyś nie miał problemów na przyszłość .
Jeszcze tylko ssący z m50 i będzie komplet do modyfikacji ecu.
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

krzysiu134 pisze:Mityczne 2,8 :bmw: w zdrowej i zadbanej budzie żeby wszystko służyło ci jak najdłużej .
Nie myślałeś nad sprzęgłem z 2,8 tam jest tarcza 240mm żebyś nie miał problemów na przyszłość .
Jeszcze tylko ssący z m50 i będzie komplet do modyfikacji ecu.
Dzięki , co do sprzęgła to właśnie sie zastanawiam czy nie założyć tego z 2.8 bo to z 2.0 ciut ślizga , nie zawsze ale ślizga :/ . Ssący też jest już zaklepany także bedzie miodzio :bmw:
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Witajcie , pewnie jak u wszystkich tak i u mnie jest już setup zimowy :neutral: ale co zrobić " taki mamy klimat " ;)
Moja E34 sprawuje sie bardzo dobrze , przeszczep serca udany i pacjent żyje . Wymienione : świece , olej , filtry oraz płyn chłodniczy + płyn wspomagania dołożony czujnik temperatury na zegar z E30 . Kilka dni temu kupiłem jedną felge styling 5 bo jedna sztuka moja była w nieciekawym stanie :dobani: ( obdarta od krawężników nie z mojej winy ) A teraz mam 4 sztuki proste i nie obdarte do tego kupiłem wlepy w dekle jakieś Chińskie ale to koło na zime więc może być ;) . Od kolegi Maff-a odkupiłem z rozbitej czerwonej E34 blache szyberdachu bo u mnie były małe ogniska rudej i przedni lewy błotnik bo tradycyjnie dół leciwy :dobani: . Poza tym wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

Kilka fotek z wczoraj ....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

piekna :D
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

PRIMO pisze:piekna :D
Dzięki :wink:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

chociaż oleje są lepsze do 2.8 :D
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Święta tuż tuż , co nie którzy wieszają bombki na choinke a ja dziś dostałem bombke od dostawczaka .
Rano wstaje (6:30)i tradycyjnie rzut okiem przez okno a tu coś auto krzywo stoi i tył pofalowany :/ . Schodze na dół i jednak mnie oczy nie myliły dostała w dupe od dostawcy który uciekł . Mam ten plus bo tu gdzie parkuje jest Kantor i mają kamerke zewnętrzną więc telefon na 997 i koledzy przyjechali . Porobili zdjęcia spisali co spisać i po 9 rano udali sie sprawdzić monitoring . Jeden dostawca do sklepu wjechał idealnie a drugi nie trafił w wjazd i robił korekte ale najpierw przesunął moją fure 0.5 metra . FBI dotrali do niego , sciągli go na komende również mnie , i koleś twierdził że to nie on i nawet jak on to nic nie czuł jak wjeżdzał ( ciekawe poco była ta korekta ) . Po oględzinach przez policje koleś sie przyznał ( miał uszkodzony troszke odbój na chłodni ). Także teraz mnie czeka rzeczoznawca i naprawa fury :/
Błotnik wciśnięty gumowym odbojem z chłodni , nie wiem co robić ? , czy szukać używanego błotnika bez szpachli na wstawienie czy ratować ten ? co radzicie ?

Obrazek

Obrazek
arcanum
Małopiszący
Posty: 18
Rejestracja: 2015-11-19, 00:17
Lokalizacja: Stb

Post autor: arcanum »

Ratuj ten i tyle. Lepiej chyba tego zrobić niż się bawić w spawanie itd. Tym bardziej że tragicznie nie wyglada ;)
BMW
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

dobry blacharz i ratuj tego... Tyko podstawa to dobry blacharz a nie pierwszy lepszy 'Miras' który bo to zalał szpachlą :) rób i wiesz co :twisted: ja już jestem gotowy :D teraz Ty
Obrazek
mckefir
Zaawansowany forumowicz
Posty: 115
Rejestracja: 2012-08-29, 15:35
Lokalizacja: Nowa Wie� / Mierz�cice

Post autor: mckefir »

wyciagnać go i robić napewno szpachla pójdzie ile okaże się jak wyciągnie to
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Wróciła do żywych .
Błotnik naprawiony pomalowany , maska używka prawie idealna też już w kolorze oraz pomalowany próg kierowcy bo był nie ładny nalot rudej na nim . Błotnik przedni lewy podmieniłem od kolegi Maff-a z jego czerwonej rozbitej bo w moim nie było już prawie dołu .Całe auto wypolerowane . Po za tym wpadło duże OBC , nowe znaczki na maske i klape , nowy zawias klapki bo lakiernik połamał , wpadły też nowe zamienniki twiterów na drzwi , jeden już pierdział . Zmieniłem lampy tył i kierunki przód / bok na ori pomarańczowe . Ogólnie to nic sie większego nie działo . Następny krok to wymiana zawieszenia przód , no i kupić jakieś koło na lato bo zostałem na styling 5 :P . Zdjęcia robione Nokią 3310 :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Cieszę się, że auto wróciło do zdrowych i żywych... bardzo je lubię :) jak chcesz koło na lato to pamiętaj, że są do sprzedania Brocki b1 w dobrych parametrach :mrgreen: a maskę też mam do sprzedania bym wiedział, że szukasz to bym Ci powiedział.
Obrazek
ODPOWIEDZ