e39 540iA Y-Resonator Delete + MG Motorsport str5

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Na sezon koła może zostaną wymalowane w czarny połysk. Kiedyś byłem przeciwnikiem czarnych kół na tle czarnego samochodu, lecz teraz uważam że efekt na żywo jest super! Że tak powiem bandycko wygląda hehe :)

W aucie po za wymianami eksploatacyjnymi zostało wymienione również serwo hamulcowe. Oczywiście na nowy oryginał!! Stare serwo ZAMARZŁO! Ewidentnie przytkany był odpływ z komory gdzie znajduje się serwo (liście, ogólny bród z szyb itp). Stare serwo musiało mieć gdzieś nieszczelność i zasysało sobie wodę.

Obrazek
Obrazek
^^
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

gdzie ten filmik z tego jak te V8 gada na wydeszku z MG ??
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Będzie filmik :) Albo czasu nie ma, albo pogoda nie taka. Postaram się dodać jak najszybciej :)
Za opóźnienia z góry przepraszam! hehe
^^
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Ciapek540 pisze:Kaper, nic z felgami nie było :) Nie wiem o jakich kołach mówisz :) Przed kupnem tych oglądałem 2 inne takie komplety :)

Z jakiej miejscowości oglądałeś te felgi? Z czystej ciekawości pytam
Wiem, że na OLX były tylko jedne 4x9,5 i czarne. I wisiały długo. A wiem co było z felgami bo się dobrze dopytałem i nawet potem na zdjęciach widziałem bo mi sprzedający się przyznał. Nie pamiętam jaka miejscowość to była i nie umiem znaleźć w historii olx bo to było na przełomie sierpnia jakoś bodajże

Ogólnie to felgi bardzo fajne... sam bym takie przygarnął ale nigdy w czarnym kolorze :/ podoba mi się tylko oryginalny kolor czyli Chrome Shadow, kod A56... niestety procedura malowania jest bardzo skomplikowana i i jak się kiedyś doinformowałem to znalazłem 1 firmę w polsce co potrafi dobrać taki kolor i pomalować tak by uzyskać taki efekt. Niestety koszt takiego malowania jest cholernie drogi. dla zainteresowanych polecam poczytać o tym kolorze
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Powiem Ci tak ;) Moje felgi, przyjechały do mnie z Opolskiego. Jak dla mnie są w bardzo fajnym stanie (proste). Czy spawane tego nie wiadomo, jak ktoś dobrze wyszlifował i pomalował to nie dojdziesz do tego przy żadnym komplecie :) Proste, nie biją, jak dla mnie bomba :)
^^
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Piękne e39 :br: Bardzo mi się podoba ,że ma szczeble w zderzaku a nie siatę. Co do kół to ładne. Czarne koła mnie nie kręcą. Ale jakby były chrom shadow tak jak pisze Kaper to byłby ideał !! Jak patrzę na takie e39 to aż mi się łezka w oczku kręci za moją byłą..
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Powiem Ci tak ;) Moje felgi, przyjechały do mnie z Opolskiego. Jak dla mnie są w bardzo fajnym stanie (proste). Czy spawane tego nie wiadomo, jak ktoś dobrze wyszlifował i pomalował to nie dojdziesz do tego przy żadnym komplecie :) Proste, nie biją, jak dla mnie bomba :)
Ja tylko mówię, że wiem co z tymi kołami było. Raczej to są te koła. Były spawane na 100% i to dosyć porządnie. Ale widziałem, że były dobrze pospawane i profesjonalnie... ale sam fakt już wiesz - były spawane i to laga z ponad 10cm :) Nie mówię, że źle kupiłeś czy coś ale tak tylko byłem ciekaw czy znasz ich przeszłość :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Powiem Ci tak :) Po kupnie tych felg założyłem je u mojego kumpla wulkanizatora :) Wspólnie nic złego nie dostrzegliśmy na felgach a tym bardziej spawu. Koła są proste, dobrze się na nich jeździ więc jestem zadowolony. Jestem ciekaw skąd twoja pewność że o moich felgach mówisz, znalazłem je na Allegro z województwa Opolskiego. :) Na OLX nie były wystawione, przynajmniej ja nie znalazłem a od dłuższego czasu szukałem takich felg.

Skończmy ten temat :)
^^
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Kilka fotek w deszczowy dzień. Jak widzę tą Bawarę taką brudną/mokrą to już nie umiem doczekać się słonecznej wiosny :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
^^
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

moja pewność jest taka, że ogólnie styling 65 jest mało... a tym bardziej 4x9,5J zwłąszcza w kolorze czarnym który nie występował oryginalnie :wink: powtarzam - nie mówię, że źle kupiłeś i zrobiłeś wtopę... spawu ciężko się jest doszukać bo widziałem jak było to pospawane i powiem, że profi pospawane :) niech Ci służą :bmw: jak będziesz chciał kiedyś sprzedać a ja kupić to pamiętaj, że ja był bym chętny na tę rolkę (tylko koniecznie bym je przemalował)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

W końcu udało mi się znaleźć chwilkę czasu, aby nagrać jak brzmi 540stka na wydechu MG Motorsport.
Polecam oglądać w rozdzielczości HD oraz na dobrych słuchawkach! :)

https://www.youtube.com/watch?v=BfkF2LM ... e=youtu.be
^^
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Powiem Ci piekne brzmienie i przyspieszenie xD czy te kamere zostawiles bez opieki? Daj na drugi raz znac to ja sie nia zaopiekuje :twisted:
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Dziewczyna pilnowała :) Co do przyspieszenia to nie ruszałem na pełnym gazie. Wiadomo mokro było i więcej bym w miejscu stał niż jechał :) Fajnie że się podoba ;)
Ostatnio zmieniony 2016-01-26, 22:30 przez Ciapek540, łącznie zmieniany 1 raz.
^^
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Sesja by Moto-Perełki :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
^^
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Post autor: KolaK »

Ciapek540 pisze:
Co do przyspieszenia to nie ruszałem na pełnym gazie
Hehe, domyślam się co am było wcześniej, ale Ksawer pilnuje :mrgreen: :bmw:


No jest piękna, Polift to Polift :roll: :lol:
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
Zablokowany