[E46] Elektryka/Komputer zwariowal, radio nie dziala, bledy.

Czyli wszystko co dotyczy elektryki w naszych BMW!
Awatar użytkownika
Kwadri
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-14, 10:19
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

[E46] Elektryka/Komputer zwariowal, radio nie dziala, bledy.

Post autor: Kwadri »

Witam, mam problem z elektryka w e46 323 99rok

Po wyciagnieciu ringow na odpalonym akumulatorze radio przestalo sie wlaczac, swieci sie poduszka, podczas przesuwania rolety od oslony slonecznej (lusterka) na liczniku wyrzuca brak tylnich swiatel, poduszek a swiatlo nad lusterkiem sie nie zapala. Dzisiaj po skaskowaniu bledow wszystko wrocilo do normy na kilka godzin po czym znow sie posypalo tym razem podczas przesuwania rolety od lusterka zaczyna migac swiatlo nad lusterkiem (srodkowym) i wyrzuca brak tylnich swiatel. Radio tez juz nie dziala.

Cala reszta typu swiatla przod, tyl, miagcze, kontrola trakcji lusterka szyby, zegar dzialaja bez problemu.

Aktualnie nie mam postojowek przod i kostek bo ringi byly przylutowane w miejscu postojowek ale sam brak kostek i zarowek raczej nie ma tu znaczenia.

Sprawdzalem wszystkie bezpieczniki, odpinalem akumulator, tylko skasowanie bledow pomoglo ale na kilka godzin i problem wrocil.

Jesli ktos mial podobny przypadek to z gory dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
Wegrzol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: 2009-08-30, 14:48
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Wegrzol »

to juz wiesz gdzie szukac skoro ruszasz roleta i cos sie dzieje to znaczy noze jest przetarta instalka i tamrobi zwarcie
Moja Unitra to jest to, na osiedlu robi show
ODPOWIEDZ