[E34] 525i Daily American Car by Kaper // Aerodynamikpaket

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Powiesz szczerze że koło siadło malina!! :)
Bardzo mi się podoba!
Nie spodziewałem się takiego efektu !!! :)
^^
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Z całym szacunkiem ale na poprzednim kole było lepiej.. Wg mnie RK nie pasuje zbytnio do e34 a do twojego 5er to już szczególnie - przez aero. Tu trzeba czegoś bardziej klasycznego ... Po prostu RK jest zbyt sportowa, torowa , nowoczesna .. Takie moje zdanie.
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

peter9997 pisze:widuje autko na parkingu obok salonu (chyba toyoty) koło makro w rybniku
zgadza się :) to praking toyoty

To czy się komuś koło podoba czy nie to jest kwestia gustu. Dla mnie nie jest to wymarzone koło ale jestem z niego bardzo zadowolony ponieważ pasuje mi do E34 wzorem i przede wszystkim parametrami (8.5 i 10J 18")
ponadto koło jest mega lekkie (dla porównania podnosiłem 10J Brocki i 10J RK i mimo tego, że Brock to 17" a BBS 18" to lżejsze zdecydowanie były BBS)

Prace nad E34 zwolniły ale zapewniam, że podobnie jak w zeszłym roku będzie się więcej działo na przełomie 2016/2017. Puki co mogę się pochwalić zdjęciami jakie wspólnie z Gamkiem, Sebą, Kowalem i Owenem ustrzeliliśmy na spontanicznej sesji:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze kilka fotek wpadnie niebawem :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Piękna w każdym calu ..........
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

dobrze to wszystko wygląda :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Bartolo1793
Małopiszący
Posty: 33
Rejestracja: 2015-05-05, 20:15
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Bartolo1793 »

Kubuś.. tu sie z Tobą ne zgodzę RK to dobre koło do E34, lecz masz racje nie do pakietu AERO :(( Ogólnie jest Kosa !! byle tak dalej, Widzimy się na Rybniku Myslę ze Cykniemy razem jakieś foty :)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

A co ma pakiet do kola? :570:
Nie powinno byc w przednim zderzaku jakis wlotow powietrza? Biednie to wyglada.
Ostatnie foto super, jakby tylko usunac te seryjne e46.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

każdy ma swój gust. Ja też uważam, że koło nie ma nic do zderzaków ;) rozumiem, że jakiś 'chińczyk' może nie pasować do E34 albo koło z nowszych bmw 'eFek' :) mi te koło dobrze pasuje do E34 klimatem, rozmiarem i charakterem.
Mystic888 pisze:Nie powinno byc w przednim zderzaku jakis wlotow powietrza? Biednie to wyglada.
yyy nie rozumiem :razz: gdzie by miały być jakieś wloty czy coś :D na zdjęciach nie mam założonej zaślepki na hak (ale mam, wożę w schowku)

ogólnie to chciałbym żeby auto było niżej ale niżej nie będzie ze względu, że ten przód/ zderzak jest na tyle nisko, że przejeżdżam przez progi zwalniające na styk i wjeżdżam do garażu również na styk. I z racji unikalnego pakietu aero nie chciał bym połamać tego zderzaka... w grę wchodziło by prędzej powietrze ale jak bym miał wywalić kasę na aira to wolał bym dołożyć trochę grosza i wsadzić 4.4 V8 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Dziwnie to wyglada jak za wlotem nic nie ma. Podobne sytuacja ma sie w przypadku jak dokladaja ludzie m-paka, a zapominaja o wlotach do chlodzenia tarcz.
Aero pakiet widzialem pare razy w zyciu, dlatego pytam czy nie powinno czegos tam byc, bo troszke bezsensowne byly by te otwory.
Tu staralem sie zaznaczyc mniej wiecej o co mi chodzi.
https://zapodaj.net/1d230933c070f.jpg.html

A co do felg to jak juz pisalem mega rzeznik.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

:) też tak pomyślałem właśnie, żę może Ci chodzić o ten wlot... no i wydaje mi się, że tutaj to tak właśnie wygląda słabo. Też mnie to kiedyś zastanawiało ale nie znalazłem nigdzie żeby tam coś miało być. Pomyślę i może tam kiedyś coś dam jaką kratkę w te dziurę czy coś żeby to tak pusto nie wyglądało... jak ktoś ma jakieś propozycję to mogę posłuchać :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Podpasowac wloty chlodzenia z tarcz od V8. Sa tansze niz M Pakowe.
Ladnie bys pokombinowal to sobie chlodzenie hebli pociagniesz i bedzie i schludnie i przydatnie.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

Mega mi siedzi Kaprzyk Twoja e34. Podoba mi sie w kazdym calu, aero siedzi genialnie i kolo również. BBS RK 1:0 Brock
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

stara piąteczka grzecznie dowiozła mnie do niderlandów i na chwilę obecną tutaj spędzi ze mną trochę czasu. Jak widać lata e34 nie straszne i wozi się jak młody juczny koń :D

Obrazek

coraz częściej mam napady chęci sprzedania wozu więc jak by ktoś był zainteresowany może mi napisać
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Mega ta E34, jak zwykle Kaper twoje auto zrobione ze smakiem :bmw:
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Kaper pisze:coraz częściej mam napady chęci sprzedania wozu więc jak by ktoś był zainteresowany może mi napisać
Co masz w planach innego
Obrazek
ODPOWIEDZ