[E34] 5er by TomekRybnik

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Ewenement
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2014-04-02, 13:09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Ewenement »

Auto w zamyślę nie ma być jakimś tam kolejnym projektem a'ka srans itp, tylko ma jeździć i do tego wyglądać jako tako, na dniach wpadną dystanse małe.
na Tylną klapę wpadł mały Lip.
Obrazek
adamwsb
Zaawansowany forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2009-04-30, 16:38
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: adamwsb »

Jedno z ladniejszych E34 i do tego biale :) Kolo super pasuje i ta lotka na klapie
Ewenement
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2014-04-02, 13:09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Ewenement »

Oho, pierwsza awaria od chyba 3 lat się przydarzyła
Uciekł płyn z wysprzęglika i stracił się biegi, na szczęście diagnoza przyszła z internetu a naprawione było raz dwa, ale zaskoczenie że coś się popsuło było ogromne haha
W ciągu tych kilku lat co posiadam ten egzemplarz w sumie awarie banalne.
oprócz wysprzęglika to było tylko:
- zalany komputer który się następnie spalił
- uszczelka pod pokrywe zaworów
- 2x pompa paliwa która zaciągneła syf
a tak to jeżdzone i nie psujące w kółko
Obrazek
Obrazek
adamwsb
Zaawansowany forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2009-04-30, 16:38
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: adamwsb »

wreszcie troche lepsze fotki :D podoba mi sie ta Twoja E34 :) Wyroznia sie z tlumu
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

fotki niby lepsze ale nadal słabe :D co Ty na to żeby razem jaką sesje ustrzelić ? :D mijałem kilka razy twoje auto w ruchu i powiem Ci, że przyciąga oko konkretnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Daro Siem-ce
Zaawansowany forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2010-09-27, 19:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Daro Siem-ce »

Miałem okazje ustawić sie do kilku szybkich strzałów , dzięki :bmw:

Autko z daleka prezentuje sie mega zajebiście , kilka poprawek i bedzie miodzio .
Odrazu Krakowa nie zbudowali :wink:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-04-01, 19:58 przez Daro Siem-ce, łącznie zmieniany 1 raz.
dareke36
Zaawansowany forumowicz
Posty: 216
Rejestracja: 2013-01-15, 20:24
Lokalizacja: Rydy

Post autor: dareke36 »

Auto już nie jest Ewenementa
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab239316.gif[/img][/url]
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

na żywo wporzo, ale koło za wąskie do tej budy i za mała opona... :( Musiało by być niżej chyba :twisted:
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Ewenement
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2014-04-02, 13:09
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Ewenement »

No Elo, auto sprzedane od 3 tyg nie moje, ale nowy właściciel kumaty i bedzie tu prowadził w moim temacie c.d

Pozdrawiam was chłopaki :D
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Witam wszystkich! Jakis czas temu zostałem nowym właścicielem tej pięknej bawarki. Ilość prac i inwestycji ktorych dokonal Bartek jest ogromna. Chlopak ma zapał i pojecie o tym co robi, mam nadzieje że to jeszcze nie koniec jego przygody z BMW i bedzie można go spotkac na zlotach z nowym projektem. Przypadkiem znajomy pokazał mi tem temat który jest kawałkiem historii tej BM'ki , po konsultacji z Ewenementem (poprzednim właścicielem) postanowiłem ,że bede kontynuował te historie. Nie mogę obiecać ,że będzie to tak owocne jak inwestycje i prace Bartka ale zobaczymy jak sie to wszystko ułoży. Na ten moment autko jest idealne , wiele osób powiedziało ze jest zrobione z głową i nie przesadzone. Ktoś pisał ze za wysoko siedzi , to od razu mówię że są nikłe szanse na to że pojdzie niżej ponieważ nie lubie zbytnio gleby ,a dla mnie jest w sam raz. W najblizszym czasie w planach jest :
#SWAP na m50b25 vanos - silnik po ogolnym remoncie i osprzęt juz jest, poczekamy tylko na czas i pewniejsza pogode.
#zalozenie dystansów na tyl myślę ze 20mm wejdzie spokojnie.
#Zastanawiam sie nad przyciemnieniem tylnych szyb

Natomiast na przyszły rok w planach jest:
#ponowne malowanie auta , niestety lakier posiada pęcherzyki powietrza nie ma mozliwosci spolerowania. Kolor zostanie ten ktory jest czyli alpinweiss II.
#oddanie felg do renowacji
#oraz renowacja kanapy oraz foteli.


Zobaczymy co czas pokaże. Pozdrawiam. :bmw:
Ulek
Małopiszący
Posty: 26
Rejestracja: 2017-01-07, 18:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ulek »

Witamy i czekamy na efekty prac ;)
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Witam! Z racji tego ,że pogoda na kilka dni dopisała postanowiłem troszke pobawić sie z piątka. :mrgreen: Na ten moment są to raczej drobnostki którymi sie zajmuję no ale niestety nie mam zbytnio miejsca i czasu na jakieś konkretne sprawy jak np. SWAP. Ale na szczescie wszystko wskazuje na to ze w maju miejsce sie znajdzie , czas ? Zobaczymy.
# Do wymiany poszedl szyber , poprzedni niestety już nie działał mechanizm mial uszkodzony ślimak który go otwierał. Po demontażu sufitu okazało się, że odpływy są popękane i sufit przemakał. Od razu zdecydowalem się na wymiane calego szybra na elektryczny. Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
#Uszczelki wewnetrzne drzwi także wołały o pomste do nieba troszke sie skończyły i nie spełniały juz swojej funkcji. Na szczęście na stanie miałem kilka dlatego też zostały wymienione.
#Wymieniony został także cały sufit ze wzgledu na to ze stary byl już troszkę przemokniety przez nieszczelne odpływy.
Niestety nowy jest troszkę obrudzony , dlatego pytanie ... może ktos juz to czyścił jakaś metodą na "sucho"? Żeby material sie nie odkleil ?
Ostatnio zmieniony 2017-06-26, 17:17 przez TomekRybnik, łącznie zmieniany 1 raz.
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Piątka dostała jeszcze prezent , jako że brakowało a miałem to dzisiaj założyłem podbitke na maske :roll: Obrazek[/img]
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Coś sie dzieje .... troche długo mnie tu nie było. Prace ruszyły , biała dostała pakiet shadow line razem ze swiatłami black hella... Obrazek
Obrazek
Obrazek
To tak z wizualnej strony .... najwazniejsze dla mnie zmieniło sie pod maska. Silnik m50b25vanos po remoncie , na to siadł jeszcze nowy vanos!! Z góry chcę podziekowac Krzyśkowi za pomoc I fachowe porady. Bez Ciebie ten motor by nie miał ducha... Dzieki Krzysio! Do tego wymieniona pompa paliwa ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To tak na tyle , o drobnostkach pisał nie bede ... w dalszych planach I to dość pilnie jest przednie zawieszenie ... niestety Tatechnix .... skonczyl sie :mad:
TomekRybnik
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-02, 07:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: TomekRybnik »

Bym zapomniał , na tył wpadły jeszcze nowe dystanse 25mm. Obrazek
ODPOWIEDZ